Program: | Ura: | Oddaja: |
Slovenija 1 | 09:05 | Dobro jutro |
| 10:00 | Poročila Jutranja poročila so prva televizijska poročila, ob katerih se gledalci seznanijo z najpomembnejšim...več |
| 10:05 | TV-izložba |
| 10:25 | Politični kompas mladih ( pogovorna oddaja ) Pozdravljeni v Dnevni sobi Televizije Slovenija! V udobju Dnevne sobe bodo kolegi različnih uredništev...več |
|
Slovenija 2 | 10:25 | Videotrak Videotrak je video-glasbeni časovni pas urbanega slovenskega 'mainstreama', ki sega od popa...več |
|
PopTV | 09:05 | Kar bo, pa bo ( Kud puklo da puklo I. ) Sezona: 1 Epizoda: 154 Igrajo: Mirna Medaković, Momčilo Otašević, Miran Kurspahić, Janko Popović Volarić, Ivan Herceg Režija: Goran Rukavina, Stanislav Tomić Zoki prizna, da je v krajo papeževega prstana vpleten don Ante, zato se Mirko odloči, da mu bo nastavil...več |
| 10:05 | Vaše zdravje, naša skrb |
| 10:25 | Kar bo, pa bo ( Kud puklo da puklo I. ) Sezona: 1 Epizoda: 155 Igrajo: Mirna Medaković, Momčilo Otašević, Miran Kurspahić, Janko Popović Volarić, Ivan Herceg Režija: Goran Rukavina, Stanislav Tomić Katarina se odloči, da bo branila Damirjevo čast, zato se Vjeku in Mrkemu maščuje tako, da ju pošprica...več |
Kanal A | 09:40 | Survivor: Avstralija ( Survivor Australia V. ) Sezona: 5 Epizoda: 19 Resničnostni šov je največji preživetveni boj na malih ekranih, ki nas bo zasvojil s pustolovskim...več |
| 10:40 | Vaše zdravje, naša skrb |
|
| 10:45 | Alarm za Kobro 11 ( Alarm for Cobra 11 XXI. ) Sezona: 21 Epizoda: 14 Igrajo: Erdogan Atalay, Daniel Roesner, Katja Woywood, Katrin Heß, Gottfried Vollmer Lisa in Felix sta brat in sestra, ki se znajdeta v težavah. Mlada žeparja svoje žrtve napadata na...več |
TV3 Medias | 09:45 |
TV prodaja
Propagandni program |
| 10:00 |
7 ob 7, komentar dneva
Informativni |
| 10:15 |
Vaše zdravje, naša skrb
Izobraževalni |
Planet TV | 08:00 |
Jutro na Planetu
Izobraževalni |
| 10:00 |
Tri sestre
Nadaljevanka |
|
Planet 2 | 09:45 |
Ena žlahtna štorija
Nadaljevanka |
| 10:45 |
Monster Jam
Šport |
Planet Eva | 09:45 |
TV prodaja
Propagandni program |
| 10:45 |
Lov na majhne hiše
Razvedrilni |
KINO | 09:45 | Obsedena z učiteljem ( My Teacher, My Obsession ) Igrajo: Laura Bilgeri, Lucy Loken, Rusty Joiner, Alexandria DeBerry Režija: Damian Romay Srednješolka Riley poskuša najti nove prijatelje, potem ko so jo premestili na novo šolo, kjer je...več |
|
| 11:35 | Skrivni napadalec ( He Knows Your Every Move ) Igrajo: Rosalie McIntire, Drew Seeley, Andrew Kai, Sofia Pernas Režija: Lane Shefter Bishop Ko se pokvari njen prenosni računalnik, ga Molly odnese na servis, kjer ga uspejo popraviti. Kmalu za...več |
BRIO | 09:45 | Pri nas doma ( Outnumbered IV. ) Sezona: 4 Epizoda: 3 Igrajo: Hugh Dennis, Claire Skinner, Tyger Drew-Honey, Daniel Roche, Ramona Marquez Karen in Jake prenočita pri prijateljih, medtem ko je Ben na pustolovskem taboru in sošolce straši...več |
| 10:25 | Zakon in red: Enota za posebne primere ( Law and Order: S.V.U. XXII. ) Sezona: 22 Epizoda: 5 Igrajo: Ice-T , Jamie Gray Hyder, Kelli Giddish, Mariska Hargitay, Peter Scanavino Porno zvezda je posiljena med snemanjem v živo. Detektivi hitro odkrijejo, da je posiljevalec eden od...več |
OTO | 09:45 | 44 mačk ( 44 Cats II. ) Sezona: 2 Epizoda: 28 Lola izgubi svojo vrtimjavko. Ker bi jo rada poiskala, mora pustiti svojo malčico Ajno pri Kepici, Dami...več |
| 10:00 | Ježek Sonic Boom ( Sonic Boom II. ) Sezona: 2 Epizoda: 28 Nominatus je Eggmanov stari sovražnik, ki se je vrnil v mesto in gotovo za tem stoji kakšen zloben...več |
| 10:10 | Mia in jaz ( Mia and Me II. ) Sezona: 2 Epizoda: 24 Tako kot ostale punce njene starosti, je tudi Mia očarana nad čarobnim svetom, o katerem prebira v...več |
| 10:35 | Govoreči Tom in prijatelji ( Talking Tom and Friends IV. ) Sezona: 4 Epizoda: 10 Tom na neuspešni garažni razprodaji dobi briljantno zamisel! Kaj če bi ljudem prodajali pakete presenečenja?...več |
| 10:45 | Smrkci ( Smurfs I. ) Sezona: 1 Epizoda: 27 Naj se sliši še tako neverjetno, Vicko nekako spremeni Rimarja v Gargamelovo mamo. Vendar se sedaj...več |
Šport TV 1 | 09:00 | Motokros: VN Trentina, 1. dirka ponovitev |
| 10:00 | Motokros: VN Trentina, 2. dirka ponovitev |
|
Šport TV 2 | 09:00 | Nogomet: Stuttgart - Eintracht Frankfurt ponovitev |
| 11:00 | Motokros: 4. oddaja ponovitev |
Šport TV 3 | 09:15 | Rokomet: Četrtfinale: Chrobry Glogow - Azoty Pulawy, tretja tekma ponovitev |
| 10:45 | Košarka: Finale ponovitev |
TV AS | 09:40 |
Večerni program TV AS
Razvedrilni |
| 10:40 |
Pomurski info
Informativni |
TV Celje | 09:20 |
Maša iz cerkve Sv. Danijela v Celju
Verski |
| 10:00 |
Infokanal Televizije Celje
Informativni |
Net TV | 09:30 |
LP
Razvedrilni |
| 10:00 |
TV Market
Propagandni program |
TV Maribor | 09:20 | TV nakup |
| 10:00 | Tele M ( regionalna aktualno-informativna oddaja ) Tele M je osrednja dnevna aktualno-informativna oddaja regionalnega programa Televizije Maribor, v kateri...več |
| 10:25 | Odmevi Odmevi vsak delavnik ob 22.10 ponudijo sveže večerne novice ter analize najpomembnejših dogodkov dneva....več |
VTV | 09:05 |
Dobro jutro
Informativni |
| 10:15 |
VTV magazin
Informativni |
| 10:45 |
Na obisku ... pri Karolini Črešnar, kmetici leta 2017
Dokumentarni |
Hrvaška 1 | 09:10 |
Dobro jutro, Hrvaška
Informativni |
| 10:00 |
Zlata liga: Miodrag Krivokapić in Aleksandar Cvjetković
Razvedrilni |
| 10:30 |
Lidijina kuhinja
Izobraževalni |
Hrvaška 2 | 09:14 |
Razkriti Rim: Ko si v Rimu ...
Nanizanka |
| 10:18 |
Obala ali podeželje?: Devon
Dokumentarni |
RTL televizija | 09:00 |
Monk
Nanizanka |
| 10:00 |
Monk
Nanizanka |
Srbija SAT | 09:05 |
Jutranji program
Informativni |
| 10:00 |
Poročila
Informativni |
| 10:05 |
Jutranji program
Informativni |
BKTV | 09:30 |
Hrana in vino
Izobraževalni |
| 10:00 |
Vaše zdravje, naša skrb
Propagandni program |
Črna Gora | 10:00 |
Novice
Informativni |
| 10:05 |
Link
Dokumentarni |
| 10:30 |
Fokus
Razvedrilni |
BN SAT | 09:30 |
Glas Amerike
Informativni |
| 10:00 |
Skodelica pogovora
Informativni |
DMSAT | 09:10 |
Glasbeni program in pogovor preko SMS-ov
Razvedrilni |
| 11:00 |
Estradne novice
Razvedrilni |
Avstrija 1 | 09:45 |
Pametnih 10: Kviz z desetimi možnostmi
Razvedrilni |
| 10:30 |
Kviz Q1: Namig je napačen
Razvedrilni |
Avstrija 2 | 09:30 |
Silvija kuha
Izobraževalni |
| 09:55 |
Za božjo voljo: Držalo za korenine
Nanizanka |
| 10:45 |
Slika iz studia Zgornja Avstrija
Informativni |
RAI 1 | 09:00 |
Srečanje G7, ministri za zunanje zadeve
Informativni |
| 10:00 |
Italijanske zgodbe
Informativni |
RAI 2 | 08:45 |
Radio 2 Social Club
Razvedrilni |
| 10:00 |
Poročila - Italija
Informativni |
RAI 3 | 09:45 |
Restart
Informativni |
| 10:30 |
Eliksir
Izobraževalni |
HBO | 09:15 |
Čarli in tovarna čokolade
Film |
| 11:10 |
Medzvezdje
Film |
HBO 2 | 09:15 |
Jeanne imajo vsi radi
Film |
| 10:55 |
Zlata sredina
Nanizanka |
HBO 3 | 09:36 |
Veliki pokovci
Nanizanka |
| 10:01 |
Veliki pokovci
Nanizanka |
| 10:26 |
Lorax
Film |
Cinemax | 09:25 |
Pasji svet
Film |
| 11:20 |
Rabiye Kurnaz proti Georgeu W. Bushu
Film |
Cinemax 2 | 09:10 |
Nenamerno
Film |
| 10:50 |
Leilini bratje
Film |
Fox Movies | 09:15 |
Kot v nebesih
Film |
| 11:15 |
Turner in Hooch
Film |
Pickbox | 09:18 | Podpisano, poslano, dostavljeno ( Comedy, Drama, Mystery ) Epizoda: S02 E05 LETO:2013, Poštni detektivi se borijo s časom, ko skušajo dešifrirati pismo, da bi rešili vojakinjo...več |
| 10:03 | King ( Crime, Drama ) Epizoda: S01 E08 LETO:2011, King je prevzela primer pretepa antirasističnega aktivista, a se izkaže, da je njen glavni...več |
| 10:48 | Prevzetnost in pristranost ( Drama, Romance ) Epizoda: S01 E06 LETO:1995, Lydia obišče družino in govori o poroki z Wickhamom, ko odkrije skrivno Darcyjevo vlogo...več |
Discovery | 09:00 |
Lovci na zaklade: klasični avtomobili: Morris Minor Traveller in Maserati Ghibli
Nanizanka |
| 10:00 |
Goli in prestrašeni: Izgubljeni svet
Dokumentarni |
Discovery ID | 08:00 |
Reševanje umorov: Kdo je ubil Faith?
Nanizanka |
| 10:00 |
Resnična zgodba z Mario Eleno Salinas: Najtrši oreh
Dokumentarni |
Nat.Geographic | 09:05 |
Nepoznane vode z Jeremyjem Wadom: Orjaki iz jezera
Dokumentarni |
| 10:00 |
Dom v divjini: Preplavljeni
Dokumentarni |
| 10:25 |
Dom v divjini: Smo že tam?
Dokumentarni |
| 10:45 |
Sekunde od katastrofe: V jedru Černobila
Dokumentarni |
History Channel | 09:35 |
Skladiščne vojne: Štirje dražitelji in pogreb
Dokumentarni |
| 09:55 |
Skladiščne vojne: Vladavina
Dokumentarni |
| 10:15 |
Skladiščne vojne: Kralj dražb
Dokumentarni |
| 10:40 |
Skladiščne vojne: Prihaja Calvin!
Dokumentarni |
Travel Channel | 09:00 |
Aljaške pošasti: Velika noga iz arktičnega kroga: Sibirski orjak
Dokumentarni |
| 10:00 |
Muzejske skrivnosti
Dokumentarni |
Animal Planet | 09:25 |
Amanda priskoči na pomoč
Nanizanka |
| 10:20 |
Rešen na kmetiji: Težave s pujsi
Nanizanka |
WILD NatGeo | 09:40 |
Rodovi plenilcev: Bratovščina
Dokumentarni |
| 10:25 |
Dežela plenilcev: Leopardi in gepardi
Dokumentarni |
SciFi | 09:00 |
Lovci na glave: Dež je kriv
Nanizanka |
| 10:00 |
Grimm: Slaba luna
Nanizanka |
Fox Crime | 08:00 |
Skrivnosti Brokenwooda
Nanizanka |
| 09:50 |
Morilec vsem na očeh
Dokumentarni |
| 10:15 |
Preiskovalci na delu: NCIS
Nanizanka |
24 Kitchen | 09:30 |
Rudolphova pekarna: Praznična peka
Izobraževalni |
| 10:00 |
Žar turneja s Primožem: Beograd
Izobraževalni |
| 10:30 |
V kuhinji s Primožem
Izobraževalni |
E! | 09:30 |
Klub pobega
Razvedrilni |
| 10:30 |
Od blizu: Penelope Cruz
Dokumentarni |
Fashion TV | 09:30 |
Kardashianovi
Razvedrilni |
| 10:00 |
Modne destinacije: Mehika
Razvedrilni |
| 10:30 |
Modne destinacije: Mehika
Razvedrilni |
Eurosport | 09:30 |
Olimpijske igre: Moč olimpijskih iger
Šport |
| 10:00 |
Olimpijske igre: Olimpijci
Šport |
Eurosport 2 | 08:30 |
Motošport: 8 ur Suzuke, svetovno prvenstvo
Šport |
| 10:30 |
Kolesarstvo (M): Dirka po Alpah, 3. etapa: Schwaz (124.8Km)
Šport |
Extreme Sports | 09:00 |
Svet X iger
Šport |
| 10:00 |
Serija Drift Allstars: Prepiri in izgorelost
Šport |
| 10:30 |
Serija Drift Allstars: Prepiri in izgorelost
Šport |
MTV Hits | 07:00 |
Non-stop hiti
Razvedrilni |
| 11:00 |
Non-stop hiti
Razvedrilni |
Arte | 08:55 |
Skrivnost Santorinija
Dokumentarni |
| 10:25 |
Obala Kube
Dokumentarni |
CNN | 09:00 |
Novinarska pisarna s Kim Brunhuber
Informativni |
| 10:00 |
Novinarska pisarna z Maxom Fosterjem
Informativni |
BBC World | 09:30 |
Klik
Informativni |
| 10:00 |
Novice
Informativni |
| 10:30 |
Novice
Informativni |
Cartoon Netw. | 09:40 |
Dajmo, najstniški velikani!: Bergerac
Otroški in mladinski |
| 09:50 |
Dajmo, najstniški velikani!: Vik in krik
Otroški in mladinski |
| 10:05 |
Craigov svet: Bratranec Bryson
Otroški in mladinski |
| 10:15 |
Craigov svet: Vrtec
Otroški in mladinski |
| 10:35 |
Kreg s Potoka: Tihotapci sladkorja
Otroški in mladinski |
| 10:45 |
Craigov svet: Zabava v pižamah
Otroški in mladinski |
Disney | 09:35 |
Zgodbe Ladybug in Cat Noir
Otroški in mladinski |
| 10:00 |
Wandi in Kabz
Otroški in mladinski |
| 10:05 |
Pošasti na delu
Nanizanka |
| 10:30 |
Pošasti na delu
Nanizanka |
JimJam | 09:30 |
Hura, Hinko!
Otroški in mladinski |
| 09:54 |
Daisy in Ollie
Otroški in mladinski |
| 10:02 |
Leo, gozdni čuvaj
Otroški in mladinski |
| 10:13 |
Leo, gozdni čuvaj
Otroški in mladinski |
| 10:25 |
Radovedni Jaka
Otroški in mladinski |
| 10:36 |
Radovedni Jaka
Otroški in mladinski |
Boomerang | 09:35 |
Gospod Fižolček
Otroški in mladinski |
| 09:55 |
Pajek Luka
Otroški in mladinski |
| 10:00 |
Pajek Luka
Otroški in mladinski |
| 10:05 |
Pajek Luka
Otroški in mladinski |
| 10:15 |
Pajek Luka
Otroški in mladinski |
| 10:30 |
Alica in Lewis
Otroški in mladinski |
| 10:40 |
Alica in Lewis
Otroški in mladinski |
PRO7 | 09:35 |
Brooklyn 9-9
Nanizanka |
| 10:05 |
Brooklyn 9-9
Nanizanka |
| 10:30 |
Brooklyn 9-9
Nanizanka |
SAT1 | 10:00 |
Opazovalna služba
Razvedrilni |
RTL II | 09:00 |
Staro šaro za denar: Sükrü, Otto in Mauro pri Dieterju
Dokumentarni |
| 10:05 |
Poceni hiše: Sanje o novem domu: S štirimi psi v prikolici
Razvedrilni |
Super RTL | 09:25 |
Tačke na patrulji
Otroški in mladinski |
| 09:50 |
Rušilko in posadka
Otroški in mladinski |
| 10:00 |
Rušilko in posadka
Otroški in mladinski |
| 10:20 |
Divja brata Kratt
Otroški in mladinski |
| 10:45 |
Grizzy in glodavčki
Otroški in mladinski |
VOX | 09:25 |
Na kraju zločina
Nanizanka |
| 10:15 |
Na kraju zločina
Nanizanka |
3 Sat | 09:45 |
Nano, svet v prihodnosti
Informativni |
| 10:25 |
Počitniška sreča ob nemški obali: Otoka Sylt in Rügen
Dokumentarni |
ZDF | 09:05 |
Poln vrč, oddaja za potrošnike
Razvedrilni |
| 10:30 |
Klic v sili
Nanizanka |
Kabel 1 | 09:20 |
Preiskovalci na delu: NCIS New Orleans: Pristranskost
Nanizanka |
| 10:15 |
Osnove Sherlocka Holmesa: Ubežnik
Nanizanka |
ARD | 09:05 |
Hubert in Staller: Nova sreča v stari postelji
Nanizanka |
| 09:55 |
Dnevnik
Informativni |
| 10:00 |
Mojster vsakdana
Razvedrilni |
| 10:30 |
Kdo ve?
Razvedrilni |
TV5 | 09:30 |
Einstein
Dokumentarni |
| 10:00 |
Zgodbe iz višav
Dokumentarni |
| 10:32 |
Sezona okusnih piknikov
Izobraževalni |
Fox | 08:55 |
Skrivnostni otok
Nanizanka |
| 09:55 |
Castle
Nanizanka |
Fox Life | 09:15 |
Nekdo od nas laže
Nadaljevanka |
| 10:10 |
Razočarane gospodinje
Nanizanka |