Program: | Ura: | Oddaja: |
Slovenija 1 | 08:05 | Dobro jutro |
| 09:00 | Poročila Jutranja poročila so prva televizijska poročila, ob katerih se gledalci seznanijo z najpomembnejšim...več |
| 09:05 | Dobro jutro |
Slovenija 2 | 06:00 | Napovedujemo |
|
| 10:05 | Videotrak Videotrak je video-glasbeni časovni pas urbanega slovenskega 'mainstreama', ki sega od popa...več |
|
PopTV | 07:40 | TV Dober dan ( TV Dober dan VI. ) Sezona: 6 Epizoda: 9 Igrajo: Tjaša Železnik, Primož Ekart, Jernej Kuntner, Kondi Pižorn, Damjan Perne, Alenka Kozolc Samo gre zvečer na kartanje s prijatelji, namesto da bi Ano peljal v kino. Posoditi ji noče niti avta,...več |
| 08:25 | TV prodaja |
| 08:40 | Takle mamo ( Takle mamo I. ) Sezona: 1 Epizoda: 9 Igrajo: Marijana Brecelj, Andrej Nahtigal, Branko Šturbej, Bernarda Oman, Blaž Setnikar, Tina Potočnik Režija: Nikolaj Vodošek Darja bere knjigo o čustveni inteligenci in svoje ugotovitve preizkuša na Tomažu, ki je po njenem...več |
Kanal A | 07:25 | Pepelkina zgodba 3 ( Cinderella Story: Once Upon a Song ) Igrajo: Lucy Hale, Freddie Stroma, Megan Park, Missi Pyle, Jessalyn Wanlim Režija: Damon Santostefano Katie Gibbs je novodobna Pepelka, ki mora v strahu, da bi spet pristala v skrbniškem sistemu, prenašati...več |
| 09:00 | Vaše zdravje, naša skrb |
|
TV3 Medias | 08:00 |
TV prodaja
Propagandni program |
| 08:15 |
Dober dan, Slovenija
Razvedrilni |
| 08:45 |
TV prodaja
Propagandni program |
| 09:00 |
Klepet ob kavi
Razvedrilni |
Planet TV | 07:59 |
Jutro na Planetu
Izobraževalni |
| 10:00 |
Tri sestre
Nadaljevanka |
|
Planet 2 | 07:45 |
Tovornjakarji na ledeni cesti
Dokumentarni |
| 08:43 |
V višji prestavi
Šport |
Planet Eva | 08:00 |
Zapeljivec
Nadaljevanka |
| 08:54 |
Prepovedani sadež
Nadaljevanka |
KINO | 07:05 | Pet tisočakov ( Five Grand ) Igrajo: Orson Ossman, Chris Voss, Martha Mae, Eric Roberts Režija: Orson Ossman V vesternu Pet tisočakov izobčenec ubije maršala in mu ukrade identiteto, da bi rešil svojo ugrabljeno...več |
|
| 08:45 | Lov za zakladom ( Lost & Found ) Igrajo: Justin Kelly, Benjamin Stockham, Celeste Desjardins, Jason Patric, Cary Elwes Režija: Joseph Itaya Potem ko so ga zalotili pri kraji, Andyja skupaj z mlajšim bratom Markom pošljejo na skrivnostni otok,...več |
BRIO | 07:45 | Mož z načrtom ( Man With a Plan II. ) Sezona: 2 Epizoda: 8 Igrajo: Matt LeBlanc, Liza Snyder, Matt Cook, Grace Kaufman, Matthew McCann, Kevin Nealon, Stacy Keach Adam tokrat pelje Teddyja in Emme s sabo v službo. Kmalu izve, da sta otroka dobila uši in postane...več |
| 08:15 | Mož z načrtom ( Man With a Plan II. ) Sezona: 2 Epizoda: 9 Igrajo: Matt LeBlanc, Liza Snyder, Matt Cook, Grace Kaufman, Matthew McCann, Kevin Nealon, Stacy Keach Joe in Beverly nameravata paziti Burnsove otroke, da bi Adam in Andi končno lahko odšla na dolgopričakovani...več |
| 08:40 | Vaše zdravje, naša skrb |
| 08:55 | Nezlomljiva Kimmy Schmidt ( Unbreakable Kimmy Schmidt IV. ) Sezona: 4 Epizoda: 7 Igrajo: Ellie Kemper, Tituss Burgess, Carol Kane, Jane Krakowski, Mike Carlsen, Jon Hamm Kimmy obišče knjigarno, kjer na polico z otroškim gradivom podtakne svojo knjigo. Tam naleti na svojo...več |
OTO | 08:05 | 44 mačk ( 44 Cats II. ) Sezona: 2 Epizoda: 49 Ko Čuftek vrže kartonasto škatlo v napačen koš za smeti, mogočne muce spet obišče Čudmuc, nenavaden...več |
| 08:20 | Smrkci ( Smurfs I. ) Sezona: 1 Epizoda: 34 Gargamel ne more iz svoje kože. Tokrat uroči Zmrdo in to tako, da se vse, nad čimer se Zmrda pritožuje,...več |
| 08:45 | Čebelica Maja ( Maya the Bee I. ) Sezona: 1 Epizoda: 73 Maja in Vili sta na sledi zlobni strigalici, ki naj bi se potikala naokrog. Ko jo končno izsledita,...več |
| 09:05 | 44 mačk ( 44 Cats II. ) Sezona: 2 Epizoda: 8 Kepici se maje zob, zato jo Irenca pošlje k mačji zdravnici Mimi. Ta ji pove, da bo njen mlečni zobek...več |
Šport TV 1 | 07:00 | Nogomet: Borussia Dortmund - Eintracht Frankfurt ponovitev |
|
| 08:55 | Košarka: Polfinale: Bourg-en-Bresse - Besiktas, prva tekma ponovitev |
Šport TV 2 | 07:00 | Nogomet: Freiburg - Bayer Leverkusen ponovitev |
| 09:00 | Futsal: 23. oddaja ponovitev |
Šport TV 3 | 06:45 | Nogomet: Heerenveen - Feyenoord ponovitev |
| 08:45 | Nogomet: 20. oddaja ponovitev |
TV AS | 08:00 |
Asovo dopoldne
Razvedrilni |
| 09:00 |
Oglasi
Propagandni program |
| 09:05 |
Župan za vas
Informativni |
TV Celje | 07:00 |
Video strani
Informativni |
| 09:00 |
Dogodki dneva
Informativni |
Net TV | 08:00 |
Kadeti
Nadaljevanka |
| 09:00 |
Regionalno
Informativni |
Slovenija 3 | 08:00 | Odmevi Odmevi vsak delavnik ob 22.10 ponudijo sveže večerne novice ter analize najpomembnejših dogodkov dneva....več |
| 08:25 | Novinarska konferenca državnega sekretarja Danijela Levičarja o resoluciji o dolgoročni miroljubni rabi jedrske energije |
| 08:25 | Izjava predsednice ZSSS Lidije Jerkič po srečanju premierja Goloba s predstavniki reprezentativnih sindikalnih central |
| 08:30 | Poročila Jutranja poročila so prva televizijska poročila, ob katerih se gledalci seznanijo z najpomembnejšim...več |
| 08:35 | Novinarska konferenca po udeležbi pravosodne ministrice Andreje Katič na seji Sodnega sveta |
| 09:00 | 33. nujna seja Odbora za zdravstvo ( prenos ) Dnevni red seje:
1. Predlog zakona o spremembi in dopolnitvah Zakona o zdravniški službi (ZZdrS-J),...več |
TV Maribor | 07:00 | Infokanal - TV Maribor Infokanal lahko spremljate pred in za rednim programom na TV Maribor. Spremljate lahko vremensko napoved...več |
| 09:20 | TV nakup |
VTV | 08:30 |
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
Razvedrilni |
| 08:55 |
Napovedujemo
Propagandni program |
| 09:00 |
Regionalne novice
Informativni |
| 09:05 |
Dobro jutro
Informativni |
Hrvaška 1 | 08:00 |
Novice
Informativni |
| 08:10 |
Dobro jutro, Hrvaška
Informativni |
| 09:00 |
Novice
Informativni |
Hrvaška 2 | 08:00 |
Preprosto Raymond Blanc: Britanska hrana
Izobraževalni |
| 08:31 |
Reševanje vrta: Winchester
Razvedrilni |
RTL televizija | 07:45 |
Pridi, ugani, zmagaj
Razvedrilni |
| 08:40 |
Hiša vaših sanj
Dokumentarni |
Srbija SAT | 08:00 |
Jutranji dnevnik
Informativni |
| 08:30 |
Jutranji program
Informativni |
| 09:00 |
Poročila
Informativni |
| 09:05 |
Jutranji program
Informativni |
BKTV | 08:00 |
Videospoti
Razvedrilni |
| 09:00 |
Občinski informator
Informativni |
Črna Gora | 06:30 |
Jutranji program
Razvedrilni |
| 10:00 |
Novice
Informativni |
BN SAT | 06:30 |
Dobro jutro, Republika Srbska
Informativni |
| 09:30 |
Glas Amerike
Informativni |
DMSAT | 07:10 |
Glasbeni program in pogovor preko SMS-ov
Razvedrilni |
| 09:00 |
Marketing
Informativni |
Avstrija 1 | 07:55 |
Zmajček Kokos
Film |
| 09:10 |
Peter Zajec
Film |
Avstrija 2 | 08:00 |
Čas v sliki
Informativni |
| 08:08 |
Dobro jutro, Avstrija
Informativni |
| 08:30 |
Čas v sliki
Informativni |
| 08:33 |
Dobro jutro, Avstrija
Informativni |
| 08:58 |
Dobra minuta
Dokumentarni |
| 09:00 |
Čas v sliki
Informativni |
RAI 1 | 08:00 |
Poročila
Informativni |
| 08:34 |
Vremenska napoved
Informativni |
| 08:35 |
Jutro Raiuno
Razvedrilni |
| 08:55 |
Parlament
Informativni |
| 09:00 |
Poročila z znakovnim jezikom
Informativni |
| 09:03 |
Jutro Raiuno
Razvedrilni |
RAI 2 | 08:05 |
Mož z načrtom: Adamova velika majhna laž
Nanizanka |
| 08:30 |
Poročila
Informativni |
| 08:45 |
Radio 2 Social Club
Razvedrilni |
RAI 3 | 08:00 |
Agora
Razvedrilni |
| 09:45 |
Restart
Informativni |
HBO | 07:41 |
Creed II
Film |
| 09:50 |
Dol z ljubeznijo
Film |
HBO 2 | 07:55 |
Ia
Film |
| 09:25 |
Hop
Film |
HBO 3 | 07:45 |
Birdman ali nepričakovana odlika nevednosti
Film |
| 09:45 |
Prijatelji
Nanizanka |
Cinemax | 07:40 |
Sreča
Film |
| 09:05 |
Klara
Film |
Cinemax 2 | 07:50 |
Neznosna vročina
Film |
| 09:05 |
Narkoza
Film |
Fox Movies | 07:25 |
Eurotrip
Film |
| 09:15 |
Hazarderja
Film |
Pickbox | 06:48 | Tulipani ljubezni ( Drama, Romance ) Epizoda: LETO:2016, Notranja oblikovalka mora prekiniti svoje delo pri velikem projektu, da bi se vrnila domov...več |
| 08:13 | Umetnost vrtov ( Documentary ) Epizoda: S01 E04 LETO:2022, Fonthill z jezerom je preuredila dizajnerka Tania Compton. Spoštovati je morala zgodovino...več |
| 08:53 | Peka z Anno Olson ( Reality-TV ) Epizoda: S03 E04 LETO:2016, Priznana slaščičarka Anna Olson nas skozi poučno in slastno serijo popelje v svet pekovske...več |
Discovery | 08:00 |
Kako je narejeno: Prestavljivi koncertni odri, maskara
Dokumentarni |
| 08:30 |
Kako je narejeno: Krzneni plašči/mrliški vozovi/zunanje svetilke/klinčki za golf
Dokumentarni |
| 09:00 |
Zakladi starih zgradb: Pristanišče Portside
Dokumentarni |
Discovery ID | 08:00 |
Umori v močvirju: Tujec v noči
Nanizanka |
| 09:00 |
Umori v močvirju: Na napačni strani
Nanizanka |
Nat.Geographic | 08:05 |
Zvezdni pogovori: Jeremy Irons
Dokumentarni |
| 09:05 |
Izkopane izgubljene zveri: Skrivnosti grozljivega kita
Dokumentarni |
History Channel | 07:45 |
Zastavljalnica: Preizkušanje moči
Dokumentarni |
| 08:10 |
Lovci na dražbe: Če nisi pozoren
Razvedrilni |
| 08:30 |
Lovci na dražbe: Allenova velika simpatija
Razvedrilni |
| 08:50 |
Lovci na dražbe: Samo mreža
Razvedrilni |
Travel Channel | 08:00 |
Odprava v neznano: Izgubljeno mehiško mesto
Dokumentarni |
| 09:00 |
Na lovu za pošastmi: Bigfoot
Dokumentarni |
Animal Planet | 07:40 |
Živalska policija Filadelfije: Kosti
Nanizanka |
| 08:30 |
Akvarij po meri: Akvarij za Antonia Browna
Nanizanka |
WILD NatGeo | 07:40 |
Krokodil, ki je požrl morskega psa
Dokumentarni |
| 08:25 |
Štetje morskih psov
Dokumentarni |
SciFi | 08:00 |
Lovci na glave: Divji, divji ubežniki
Nanizanka |
| 09:00 |
Lovci na glave: Skriti sovražnik
Nanizanka |
Fox Crime | 08:00 |
Umori na podeželju
Nanizanka |
| 09:50 |
Morilec vsem na očeh
Dokumentarni |
24 Kitchen | 08:05 |
Jamie Oliver: Jamie doma: Gobe
Izobraževalni |
| 08:35 |
Jamie Oliver: Jamie doma: Čili
Izobraževalni |
E! | 08:00 |
Žene in dekleta športnikov Miami
Razvedrilni |
| 09:00 |
Od blizu: Samuel L. Jackson
Dokumentarni |
Fashion TV | 08:00 |
Moda iz Španija
Razvedrilni |
| 08:30 |
Moda iz Španija
Razvedrilni |
| 09:00 |
Bruce Weber
Razvedrilni |
Eurosport | 06:23 |
Snooker: Welsh Open, Finale
Šport |
| 08:30 |
Olimpijske igre: V lovu za slavo
Šport |
Eurosport 2 | 07:30 |
Alpsko smučanje (Ž): Superveleslalom, svetovni pokal, Saalbach Hinterglemm
Šport |
| 08:30 |
Snooker: Welsh Open, Finale
Šport |
Extreme Sports | 08:00 |
Strongman Liga prvakov
Šport |
| 09:00 |
Izredno
Šport |
MTV Hits | 07:00 |
Non-stop hiti
Razvedrilni |
| 09:00 |
MTV Top 20
Razvedrilni |
Arte | 07:30 |
Vabilo na potovanje
Dokumentarni |
| 08:15 |
Vabilo na potovanje
Dokumentarni |
| 09:00 |
Geografska reportaža
Dokumentarni |
CNN | 08:00 |
Novinarska pisarna s Kim Brunhuber
Informativni |
| 09:00 |
Novinarska pisarna z Anno Coren
Informativni |
BBC World | 08:00 |
Novice
Informativni |
| 08:30 |
Svetovno poslovno poročilo
Informativni |
| 08:55 |
Potovanja
Dokumentarni |
| 09:00 |
Novice
Informativni |
Cartoon Netw. | 08:00 |
Medvedki: Medvedi in fižol
Otroški in mladinski |
| 08:17 |
Nove Looney Tunes: Na severnem polu
Otroški in mladinski |
| 08:22 |
Nove Looney Tunes: Novi Sam
Otroški in mladinski |
| 08:27 |
Nove Looney Tunes: Življenje bogatih in nadležnih
Otroški in mladinski |
| 08:32 |
Nove Looney Tunes: Vesoljska ladja
Otroški in mladinski |
| 08:45 |
Nove Looney Tunes: Sejem
Otroški in mladinski |
| 08:50 |
Nove Looney Tunes: Vojak Pussyfoot
Otroški in mladinski |
| 08:55 |
Nove Looney Tunes: Nazaj v prihodnost
Otroški in mladinski |
| 09:00 |
Nove Looney Tunes: OktoPepe
Otroški in mladinski |
Disney | 07:55 |
Veliko mesto, Greens
Otroški in mladinski |
| 08:20 |
Veliko mesto, Greens
Otroški in mladinski |
| 08:45 |
Phineas in Ferb
Otroški in mladinski |
JimJam | 08:05 |
Bobi in Pika
Otroški in mladinski |
| 08:11 |
Kaja
Otroški in mladinski |
| 08:22 |
Kaja
Otroški in mladinski |
| 08:35 |
Družina Jazbečjak
Otroški in mladinski |
| 08:47 |
Družina Jazbečjak
Otroški in mladinski |
| 09:01 |
Učimo se s Timijem
Otroški in mladinski |
| 09:07 |
Messy v deželi Okido
Otroški in mladinski |
Boomerang | 08:00 |
Gospod Fižolček
Otroški in mladinski |
| 08:20 |
Gospod Fižolček
Otroški in mladinski |
| 08:30 |
Gospod Fižolček
Otroški in mladinski |
| 08:50 |
Gospod Fižolček
Otroški in mladinski |
| 09:00 |
Gospod Fižolček
Otroški in mladinski |
PRO7 | 06:50 |
Želja po hitrosti
Film |
| 09:05 |
Power Rangers
Film |
SAT1 | 07:45 |
Instant družina
Film |
| 10:00 |
Peter Zajec
Film |
RTL | 06:45 |
Duh iz svetilke
Film |
| 08:20 |
Varuh legende: Boj za kopje
Film |
RTL II | 07:20 |
Staro šaro za denar: Otto pri Jutti in Horstu
Dokumentarni |
| 08:20 |
Staro šaro za denar: Sükrü pri Thomasu in Waltraud | Otto pri Wernerju in Ingu
Dokumentarni |
Super RTL | 08:05 |
Tačke na patrulji
Otroški in mladinski |
| 08:20 |
Tačke na patrulji
Otroški in mladinski |
| 08:30 |
Tačke na patrulji
Otroški in mladinski |
| 08:40 |
Tačke na patrulji
Otroški in mladinski |
VOX | 06:25 |
Kaj pričakovati, ko pričakuješ
Film |
| 08:20 |
Moška stvar
Film |
3 Sat | 08:05 |
Alpska panorama
Informativni |
| 08:30 |
Čas v sliki
Informativni |
| 08:33 |
Alpska panorama
Informativni |
| 09:00 |
Čas v sliki
Informativni |
ZDF | 07:15 |
Hanni in Nanni 2
Film |
| 08:30 |
Pet prijateljev
Film |
Kabel 1 | 07:30 |
Dih smrti
Film |
| 10:05 |
Octopussy
Film |
ARD | 06:55 |
Ostržek
Nadaljevanka |
| 08:25 |
Mojstrski tat
Film |
TV5 | 08:00 |
Dnevnik Radia Kanada
Informativni |
| 08:23 |
Tv5 Svet: dnevnik
Informativni |
| 08:37 |
Geopolitika
Informativni |
| 09:00 |
Okus normandijskih srečanj
Izobraževalni |
Fox | 08:05 |
911
Nanizanka |
| 09:00 |
Kosti
Nanizanka |
Fox Life | 07:55 |
Nedorasle mame
Nanizanka |
| 08:25 |
Nedorasle mame
Nanizanka |
| 08:50 |
Nedorasle mame
Nanizanka |