Program: | Ura: | Oddaja: |
Eurosport | 00:35 |
Kolesarstvo: Monumentalni tlakovci
Šport |
Eurosport | 01:30 |
Smučanje prostega sloga: Kros, mešano, svetovni pokal, Idre
Šport |
Eurosport | 02:10 |
Deskanje na snegu: SBX, mešano, svetovni pokal, Mont Sainte Anne
Šport |
Eurosport | 03:00 |
Kolesarstvo (M): Dirka po Flandriji
Šport |
|
Eurosport | 04:32 |
Alpsko smučanje (Ž): Superveleslalom, svetovni pokal, Saalbach Hinterglemm
Šport |
|
Eurosport | 05:25 |
Alpsko smučanje (Ž): Smuk, svetovni pokal, Saalbach Hinterglemm
Šport |
Eurosport | 06:23 |
Snooker: Welsh Open, Finale
Šport |
Eurosport | 08:30 |
Olimpijske igre: V lovu za slavo
Šport |
Eurosport | 09:24 |
Olimpijske igre: Olimpijci
Šport |
Eurosport | 09:34 |
Smučarski skoki (M): Smučarski poleti, svetovni pokal, Planica
Šport |
|
Eurosport | 10:56 |
Alpsko smučanje (Ž): Slalom, 2. vožnja, svetovni pokal, Saalbach Hinterglemm
Šport |
Eurosport | 11:25 |
Alpsko smučanje (M): Slalom, 2. vožnja, svetovni pokal, Saalbach Hinterglemm
Šport |
Eurosport | 11:53 |
Snooker: Welsh Open, Finale
Šport |
Eurosport | 13:03 |
Kolesarxtvo (M): Dwars door Vlaanderen
Šport |
Eurosport | 13:54 |
Kolesarstvo (M): Dirka po Flandriji
Šport |
Eurosport | 16:49 |
Kolesarstvo (Ž): Dirka po Flandriji
Šport |
|
Eurosport | 17:58 |
Snooker: Welsh Open, Finale
Šport |
Eurosport | 19:56 |
Smučarski skoki (M): Smučarski poleti, svetovni pokal, Planica
Šport |
Eurosport | 20:53 |
Alpsko smučanje (Ž): Slalom, 2. vožnja, svetovni pokal, Saalbach Hinterglemm
Šport |
Eurosport | 21:26 |
Alpsko smučanje (M): Slalom, 2. vožnja, svetovni pokal, Saalbach Hinterglemm
Šport |
Eurosport | 22:00 |
Deskanje na snegu: SBX, mešano, svetovni pokal, Mont Sainte Anne
Šport |
|
Eurosport | 22:30 |
Snooker: Welsh Open, Finale
Šport |
Eurosport | 00:30 |
Kolesarxtvo (M): Dwars door Vlaanderen
Šport |
Eurosport | 01:30 |
Alpsko smučanje (Ž): Superveleslalom, svetovni pokal, Saalbach Hinterglemm
Šport |
Eurosport | 02:15 |
Alpsko smučanje (M): Superveleslalom, svetovni pokal, Saalbach Hinterglemm
Šport |
Eurosport | 03:00 |
Kolesarxtvo (M): Dwars door Vlaanderen
Šport |
Eurosport | 04:30 |
Deskanje na snegu: SBX, mešano, svetovni pokal, Mont Sainte Anne
Šport |
Eurosport | 05:30 |
Alpsko smučanje (M): Veleslalom, 2. vožnja, svetovni pokal, Saalbach Hinterglemm
Šport |