Program: | Ura: | Oddaja: |
Super RTL | 00:50 |
TV prodaja
Propagandni program |
Super RTL | 05:30 |
Oktonauti
Otroški in mladinski |
Super RTL | 05:40 |
Hobonavti: Sladkovodni krokodil
Otroški in mladinski |
Super RTL | 05:50 |
KoKo melona
Otroški in mladinski |
|
Super RTL | 06:05 |
Karli
Otroški in mladinski |
|
Super RTL | 06:20 |
Pujsa Pepa
Otroški in mladinski |
Super RTL | 06:35 |
Tačke na patrulji: Kužki rešijo dan ob bazenu / Cirkuški kužki
Otroški in mladinski |
Super RTL | 06:55 |
Tačke na patrulji
Otroški in mladinski |
Super RTL | 07:20 |
Rušilko in posadka: Posadka zgradi most
Otroški in mladinski |
Super RTL | 07:45 |
Pujsa Pepa: Super junaki
Otroški in mladinski |
|
Super RTL | 07:50 |
Pujsa Pepa: Šolska proslava
Otroški in mladinski |
Super RTL | 08:00 |
Tačke na patrulji: Vse tačke na krovu
Otroški in mladinski |
Super RTL | 08:20 |
Tačke na patrulji
Otroški in mladinski |
Super RTL | 08:40 |
Tačke na patrulji
Otroški in mladinski |
Super RTL | 09:05 |
Tačke na patrulji
Otroški in mladinski |
Super RTL | 09:25 |
Tačke na patrulji
Otroški in mladinski |
|
Super RTL | 09:45 |
Tačke na patrulji
Otroški in mladinski |
Super RTL | 10:20 |
Monster High
Otroški in mladinski |
Super RTL | 10:30 |
Monster High
Otroški in mladinski |
Super RTL | 10:40 |
Monster High
Otroški in mladinski |
Super RTL | 10:50 |
Monster High
Otroški in mladinski |
|
Super RTL | 11:00 |
Monster High
Otroški in mladinski |
Super RTL | 11:10 |
Monster High
Otroški in mladinski |
Super RTL | 11:20 |
Monster High: Spopad stvorov
Otroški in mladinski |
Super RTL | 11:30 |
Monster High
Otroški in mladinski |
Super RTL | 11:40 |
Monster High
Otroški in mladinski |
Super RTL | 12:00 |
Gromka hiša: Na tankem ledu
Otroški in mladinski |
Super RTL | 12:10 |
Gromka hiša: Natrpanost
Otroški in mladinski |
Super RTL | 12:20 |
Gromka hiša: Zasenčena zvezda
Otroški in mladinski |
Super RTL | 12:30 |
Gromka hiša: Srednješolski spomini
Otroški in mladinski |
Super RTL | 12:40 |
Gromka hiša: Velika dirka / Družinska pojedina
Otroški in mladinski |
|
Super RTL | 12:50 |
Gromka hiša: Družinska pojedina
Otroški in mladinski |
Super RTL | 13:10 |
Gromka hiša: Popolnoma predvidljivo
Otroški in mladinski |
Super RTL | 13:20 |
Gromka hiša: Lov za zakladom
Otroški in mladinski |
Super RTL | 13:35 |
Spuži Kvadratnik
Otroški in mladinski |
Super RTL | 13:45 |
Spuži Kvadratnik
Otroški in mladinski |
Super RTL | 14:05 |
ALVINNN!!! in veverički
Otroški in mladinski |
Super RTL | 14:25 |
Jade Armor: Težave s tigrico
Otroški in mladinski |
Super RTL | 14:50 |
Jade Armor: Molk je zlato
Otroški in mladinski |
Super RTL | 15:15 |
Zmaji: Devet kraljestev
Otroški in mladinski |
Super RTL | 15:45 |
Scooby-Doo in ugani, kdo?
Otroški in mladinski |
Super RTL | 16:10 |
Zajec Dolgouhec
Otroški in mladinski |
Super RTL | 16:15 |
Zajec Dolgouhec
Otroški in mladinski |
Super RTL | 16:20 |
Zajec Dolgouhec
Otroški in mladinski |
Super RTL | 16:35 |
Grizzy in glodavčki
Otroški in mladinski |
Super RTL | 16:55 |
Grizzy in glodavčki
Otroški in mladinski |
Super RTL | 17:10 |
Tačke na patrulji: Kužki rešijo Gustavovo kitaro / Kužki rešijo joga koze
Otroški in mladinski |
Super RTL | 17:35 |
Rušilko in posadka
Otroški in mladinski |
Super RTL | 17:45 |
Rušilko in posadka
Otroški in mladinski |
Super RTL | 17:55 |
Rušilko in posadka
Otroški in mladinski |
Super RTL | 18:15 |
Spuži Kvadratnik
Otroški in mladinski |
Super RTL | 18:25 |
Spuži Kvadratnik
Otroški in mladinski |
Super RTL | 18:40 |
Gromka hiša: Dom najljubših
Otroški in mladinski |
Super RTL | 18:50 |
Gromka hiša: Danes junakinja, jutri nihče
Otroški in mladinski |
Super RTL | 19:05 |
ALVINNN!!! in veverički
Otroški in mladinski |
Super RTL | 19:35 |
ALVINNN!!! in veverički: Teodorjeva strast / Nerodna Jeanette
Otroški in mladinski |
Super RTL | 20:00 |
ALVINNN!!! in veverički: Igrača
Otroški in mladinski |
Super RTL | 20:15 |
Pobegla nevesta
Film |
Super RTL | 22:35 |
Tistega čarobnega dne
Film |
Super RTL | 01:10 |
TV prodaja
Propagandni program |