Program: | Ura: | Oddaja: |
Slovenija 1 | 09:05 | Dobro juto |
| 10:00 | Poročila Jutranja poročila so prva televizijska poročila, ob katerih se gledalci seznanijo z najpomembnejšim...več |
| 10:05 | TV-izložba |
| 10:25 | Sinoda klerikov Režija: Hauc Petra Med sinodo o sinodalnosti je vedno znova slišati, da bi bila nujna sinoda klerikov. Celibat ne opraviči...več |
|
Slovenija 2 | 10:05 | Videotrak Videotrak je video-glasbeni časovni pas urbanega slovenskega 'mainstreama', ki sega od popa...več |
|
PopTV | 09:45 | Vaše zdravje, naša skrb |
| 10:00 | Kar bo, pa bo ( Kud puklo da puklo I. ) Sezona: 1 Epizoda: 110 Igrajo: Mirna Medaković, Momčilo Otašević, Miran Kurspahić, Janko Popović Volarić, Ivan Herceg Režija: Goran Rukavina, Stanislav Tomić Ane obtoži Mileta, da je izkoristil Snježano in se tako dokopal do službe na žagi. Po incidentu Milica...več |
Kanal A | 09:45 | Veliki pokovci ( Big Bang Theory V. ) Sezona: 5 Epizoda: 13 Igrajo: Johnny Galecki, Jim Parsons, Kaley Cuoco-Sweeting, Simon Helberg, Kunal Nayyar Leonard se odloči, da bo Penny povabil na zmenek. Oba se strinjata, da bi morala njunemu razmerju dati...več |
| 10:10 | Veliki pokovci ( Big Bang Theory V. ) Sezona: 5 Epizoda: 14 Igrajo: Johnny Galecki, Jim Parsons, Kaley Cuoco-Sweeting, Simon Helberg, Kunal Nayyar Leonard in Penny se odločita testirati njuno razmerje, podobno kot računalniški programerji testirajo...več |
| 10:40 | Vaše zdravje, naša skrb |
|
| 10:45 | Alarm za Kobro 11 ( Alarm for Cobra 11 XX. ) Sezona: 20 Epizoda: 8 Igrajo: Erdogan Atalay, Vinzenz Kiefer, Charlotte Schwab, Gottfried Vollmer, Dietmar Huhn Alex in Semir na avtocesti naletita na streljanje neznanega moškega. Situacija se še bolj zaplete,...več |
TV3 Medias | 09:45 |
TV prodaja
Propagandni program |
| 10:00 |
Čarokuhinja pri atu
Izobraževalni |
| 10:15 |
Vaše zdravje, naša skrb
Izobraževalni |
Planet TV | 07:59 |
Jutro na Planetu
Izobraževalni |
| 10:00 |
Tri sestre
Nadaljevanka |
|
Planet 2 | 09:39 |
Ena žlahtna štorija
Nadaljevanka |
| 10:40 |
Monster Jam
Šport |
Planet Eva | 09:46 |
TV prodaja
Propagandni program |
| 10:46 |
Moč ljubezni
Nadaljevanka |
KINO | 08:20 | Smrtonosna zamenjava ( Deadly Switch ) Igrajo: Danika Yarosh, Hayley McLaughlin, Dylan Walsh, Teri Polo, Matt Passmore Režija: Svetlana Cvetko Ambiciozna študentka Anna se odloči za študij v tujini in se odpravi v Ameriko. Toda kmalu postane...več |
|
| 10:05 | Zdravo, ime mi je Frank ( Hello, My Name is Frank ) Igrajo: Garrett M. Brown, Rachel DiPillo, Mary Kate Wiles, Hayley Kiyoko Režija: Dale Peterson V komični drami spremljamo Franka, samotarja s Tourettovim sindromom, ki se je prisiljen soočiti s...več |
BRIO | 09:20 | Franklin in Bash ( Franklin & Bash IV. ) Sezona: 4 Epizoda: 3 Igrajo: Breckin Meyer, Mark-Paul Gosselaar, Reed Diamond, Malcolm McDowell Potem ko se Infeld vrne v odvetniško pisarno, se na Franklina in Basha obrne voznik avtomobilskega servisa...več |
| 10:15 | Survivor: Avstralija ( Survivor Australia V. ) Sezona: 5 Epizoda: 20 Resničnostni šov je največji preživetveni boj na malih ekranih, ki nas bo zasvojil s pustolovskim...več |
OTO | 09:55 | Čebelica Maja ( Maya the Bee I. ) Sezona: 1 Epizoda: 72 Mali trotek Zig, ki bolj kot na delo misli na zabavo, stori veliko napako, zaradi katere se odloči pobegniti...več |
| 10:05 | Ježek Sonic Boom ( Sonic Boom I. ) Sezona: 1 Epizoda: 24 Dr. Eggman se med bitko s Sonicom poškoduje. To ga tako močno razkuri, da se odloči stvar poravnati...več |
| 10:15 | Skrivnostni ranč ( Ranch I. ) Sezona: 1 Epizoda: 20 Lea, Andrej, Anja in Hugo so med rutinsko ježo priča ulovu ene izmed divjih kobil. Lea in Anja poskrbita...več |
| 10:40 | Govoreči Tom in prijatelji ( Talking Tom and Friends III. ) Sezona: 3 Epizoda: 6 Govoreči Tom in Govoreči Ben izumita 'sluz', lepljivo brozgo, ki naj bi v bližnji restavraciji...več |
Šport TV 1 | 09:00 | Nogomet: Sparta Rotterdam - Ajax ponovitev |
| 11:00 | Nogomet: Freiburg - Bayer Leverkusen ponovitev |
Šport TV 2 | 09:00 | Reli: Vrhunci ponovitev |
|
| 10:00 | Nogomet: Vrhunci 26. kola ponovitev |
Šport TV 3 | 08:45 | Nogomet: Elversberg - Holstein Kiel ponovitev |
| 10:45 | Košarka: Četrtfinale: Bourg-en-Bresse - Prometey ponovitev |
TV AS | 09:20 |
Pomurski info
Informativni |
| 12:00 |
Oglasi
Propagandni program |
TV Celje | 09:20 |
Maša iz cerkve Sv. Danijela v Celju
Verski |
| 10:00 |
Infokanal Televizije Celje
Informativni |
Net TV | 09:30 |
Narodni napev
Razvedrilni |
| 10:00 |
TV Market
Propagandni program |
TV Maribor | 09:20 | TV nakup |
| 10:00 | Tele M ( regionalna aktualno-informativna oddaja ) Tele M je osrednja dnevna aktualno-informativna oddaja regionalnega programa Televizije Maribor, v kateri...več |
| 10:25 | Odmevi Odmevi vsak delavnik ob 22.10 ponudijo sveže večerne novice ter analize najpomembnejših dogodkov dneva....več |
| 10:55 | Šport Pregled športnih dogodkov bodo sodelavci športnega programa strnili v zadnji dnevnoinformativni oddaji,...več |
VTV | 09:05 |
Dobro jutro
Informativni |
| 10:15 |
Dober večer, ga. predsednica, Urška Klakočar Zupančič, predsednica Državnega zbora RS
Informativni |
Hrvaška 1 | 09:10 |
Dobro jutro, Hrvaška
Informativni |
| 10:00 |
Zlata liga: Josip Bratulić in Frano Parać
Razvedrilni |
| 10:30 |
Lidijina kuhinja
Izobraževalni |
Hrvaška 2 | 09:28 |
James Martin: od otočij do višavja: Mid Wales
Nanizanka |
| 10:18 |
Prostor pod soncem - doma ali v tujini: Exeter/Murcia
Dokumentarni |
RTL televizija | 09:00 |
Hiša vaših sanj
Dokumentarni |
| 10:00 |
Nočna izmena
Nanizanka |
| 10:50 |
TV prodaja
Propagandni program |
Srbija SAT | 09:05 |
Jutranji program
Informativni |
| 10:00 |
Poročila
Informativni |
| 10:05 |
Jutranji program
Informativni |
BKTV | 09:30 |
Hrana in vino
Izobraževalni |
| 10:00 |
Vaše zdravje, naša skrb
Izobraževalni |
Črna Gora | 10:00 |
Novice
Informativni |
| 10:05 |
Link
Dokumentarni |
| 10:30 |
Naglas
Informativni |
BN SAT | 09:30 |
Glas Amerike
Informativni |
| 10:00 |
Skodelica pogovora
Informativni |
DMSAT | 09:10 |
Glasbeni program in pogovor preko SMS-ov
Razvedrilni |
| 11:00 |
Estradne novice
Razvedrilni |
Avstrija 1 | 09:45 |
Pametnih 10: Kviz z desetimi možnostmi
Razvedrilni |
| 10:30 |
Kviz Q1: Namig je napačen
Razvedrilni |
Avstrija 2 | 09:55 |
Za božjo voljo
Nanizanka |
| 10:45 |
Zavestno zdravi - Magazin
Razvedrilni |
RAI 1 | 09:50 |
Italijanske zgodbe
Informativni |
| 11:55 |
Opoldan
Razvedrilni |
RAI 2 | 09:58 |
Vremenska napoved
Informativni |
| 10:00 |
Poročila - Italija
Informativni |
| 10:55 |
Poročila Flash
Informativni |
RAI 3 | 09:45 |
Restart
Informativni |
| 10:35 |
Eliksir
Izobraževalni |
HBO | 08:25 |
Superzvezda Neneh
Film |
| 10:05 |
Aristotel in Dante odkrijeta skrivnosti vesolja
Film |
HBO 2 | 08:40 |
Divji valovi
Film |
| 10:05 |
Najlepše stoletje mojega življenja
Film |
HBO 3 | 08:20 |
Vitezi zodiaka
Film |
| 10:15 |
Lil, Lil, krokodil
Film |
Cinemax | 09:25 |
Nenamerno
Film |
| 11:10 |
Kot še nikoli
Film |
Cinemax 2 | 08:45 |
Vroči pregon
Film |
| 10:10 |
Volk
Film |
Fox Movies | 09:30 |
Med dvema ljubeznima
Film |
| 11:15 |
Bohemian Rhapsody
Film |
Pickbox | 09:48 | Velike skrivnosti majhnega mesta ( Drama ) Epizoda: S02 E08 LETO:2006, Claudie ima zaslišanje na sodišču, kar prikriva pred Anne in Sarah. Ampak skrbi so odveč,...več |
| 10:48 | Harlan Coben: Na varnem ( Crime, Drama, Mystery ) Epizoda: S01 E03 LETO:2018, Tom se znajde na robu, ko anonimna prijava o Jenny vodi do eskalacije nasilja in izpostavi...več |
Discovery | 09:00 |
Ničesar ne skrivam
Dokumentarni |
| 10:00 |
Goli in prestrašeni: Bogu za hrbtom
Dokumentarni |
Discovery ID | 09:00 |
Telesne kamere: Boj ali beg
Nanizanka |
| 10:00 |
Ameriške pošasti: Telesni tip
Nanizanka |
Nat.Geographic | 09:05 |
Sanjski avtomobili: V tovarni: Rimac Ctwo
Dokumentarni |
| 10:05 |
Sanjski avtomobili: V tovarni: Porsche Taycan Turbo S
Dokumentarni |
History Channel | 09:55 |
Skladiščne vojne: Strune in dobra volja
Dokumentarni |
| 10:15 |
Skladiščne vojne: Pripni ali utihni
Dokumentarni |
| 10:40 |
Skladiščne vojne: Kamen, papir, zmagovalec
Dokumentarni |
Travel Channel | 09:00 |
Iskanje Velike noge: Ples Velike noge
Dokumentarni |
| 10:00 |
Muzejske skrivnosti: Skrivnostna krogla in še marsikaj
Dokumentarni |
Animal Planet | 09:53 |
Živalske posebnosti
Nanizanka |
| 10:20 |
Moja vražja mačka: Nasilniška mačka
Nanizanka |
WILD NatGeo | 09:40 |
Rojeni v Afriki: Učne ure lova
Dokumentarni |
| 10:25 |
Afriški lovci: Kimbin vzpon
Dokumentarni |
SciFi | 09:00 |
Nasledniki: Sebi ne moreš ubežati
Nanizanka |
| 10:00 |
Zatočišče: Podzemlje
Nanizanka |
Fox Crime | 09:50 |
Morilec vsem na očeh
Dokumentarni |
| 10:15 |
Preiskovalci na delu: NCIS
Nanizanka |
24 Kitchen | 09:35 |
Rudolphova pekarna: Mladi peki
Izobraževalni |
| 10:00 |
Hestonove odlične britanske jedi: Pečena govedina
Izobraževalni |
E! | 09:45 |
Od blizu: Robert Downey Jr
Dokumentarni |
| 10:30 |
Od blizu: Salma Hayek
Dokumentarni |
Fashion TV | 09:30 |
Bianca Balti
Razvedrilni |
| 10:00 |
Modne destinacije: Maldives
Razvedrilni |
| 10:30 |
Modne destinacije: Maldives
Razvedrilni |
Eurosport | 07:26 |
Snooker: 1. krog
Šport |
| 10:25 |
Biatlon (Ž): Skupinski start, svetovni pokal, Canmore
Šport |
| 10:56 |
Biatlon (M): Skupinski start, svetovni pokal, Canmore
Šport |
Eurosport 2 | 09:30 |
Sabljanje: Velika nagrada, Budimpešta
Šport |
| 10:30 |
Kolesarstvo (M): Milano-San Remo
Šport |
Extreme Sports | 09:00 |
X igre: Aspen
Šport |
| 10:00 |
Pot do svetovnega športnega tekmovanja Nitro
Šport |
MTV Hits | 07:00 |
Non-stop hiti
Razvedrilni |
| 11:00 |
Non-stop hiti
Razvedrilni |
Arte | 09:45 |
Avstralija: Po sledi vzhodno avstralskega toka: Subtropska cona
Dokumentarni |
| 10:30 |
Avstralija: Po sledi vzhodno avstralskega toka: Zmerno območje
Dokumentarni |
CNN | 09:00 |
Novinarska pisarna z Maxom Fosterjem in Bianco Nobilo
Informativni |
| 10:00 |
CNN zjutraj
Informativni |
BBC World | 09:30 |
Potovanja
Dokumentarni |
| 10:00 |
Novice
Informativni |
| 10:30 |
Novice
Informativni |
| 10:55 |
Potovanja
Dokumentarni |
Cartoon Netw. | 09:50 |
Dajmo, najstniški velikani!: Frajerji
Otroški in mladinski |
| 10:05 |
Craigov svet: Poletna želja
Otroški in mladinski |
| 10:15 |
Craigov svet: Obraten položaj
Otroški in mladinski |
| 10:35 |
Craigov svet: Pobeg s poletnega tabora
Otroški in mladinski |
| 10:45 |
Craigov svet: Pisateljica Kelsi
Otroški in mladinski |
| 10:55 |
Craigov svet: Bratranec Bryson
Otroški in mladinski |
Disney | 09:35 |
Ravenin dom
Otroški in mladinski |
| 10:00 |
Wandi in Kabz
Otroški in mladinski |
| 10:05 |
Hrček in Metka
Nanizanka |
| 10:30 |
Duh in Molly McGee
Otroški in mladinski |
| 10:55 |
Zgodbe Ladybug in Cat Noir
Otroški in mladinski |
JimJam | 09:54 |
Daisy in Ollie
Otroški in mladinski |
| 10:02 |
Leo, gozdni čuvaj
Otroški in mladinski |
| 10:13 |
Leo, gozdni čuvaj
Otroški in mladinski |
| 10:25 |
Radovedni Jaka
Otroški in mladinski |
| 10:36 |
Radovedni Jaka
Otroški in mladinski |
| 10:50 |
Gregor in dinozavri
Otroški in mladinski |
Boomerang | 09:45 |
Lokomotivček Tomaž in prijatelji
Otroški in mladinski |
| 10:00 |
Pikapolonica Lu in prijatelji
Otroški in mladinski |
| 10:05 |
Pikapolonica Lu in prijatelji
Otroški in mladinski |
| 10:10 |
Pikapolonica Lu in prijatelji
Otroški in mladinski |
| 10:21 |
Pikapolonica Lu in prijatelji
Otroški in mladinski |
| 10:22 |
Pikapolonica Lu in prijatelji
Otroški in mladinski |
| 10:30 |
Mini Looney Tunes
Otroški in mladinski |
| 10:40 |
Mini Looney Tunes
Otroški in mladinski |
PRO7 | 09:40 |
Prijatelji
Nanizanka |
| 10:10 |
Prijatelji
Nanizanka |
| 10:35 |
Prijatelji
Nanizanka |
SAT1 | 10:00 |
Opazovalna služba
Razvedrilni |
RTL | 09:30 |
Med nami
Nadaljevanka |
| 10:00 |
Ulrich Wetzel - Kazensko sodišče
Dokumentarni |
RTL II | 09:00 |
Staro šaro za denar: Otto pri Alfredu in Giseli
Dokumentarni |
| 10:05 |
Staro šaro za denar: Sükrü pri Susanni in Gunnarju
Dokumentarni |
| 10:55 |
Staro šaro za denar: Sükrü in Mauro pri Stefanu
Dokumentarni |
Super RTL | 09:50 |
Tačke na patrulji: Kužki rešijo super kužka / Kužki rešijo Rikijevega robota
Otroški in mladinski |
| 10:10 |
Tačke na Patrulji: Kužki rešijo živalce
Otroški in mladinski |
| 10:25 |
Zamudnik Nate
Otroški in mladinski |
| 10:55 |
Grizzy in glodavčki
Otroški in mladinski |
VOX | 09:15 |
Na kraju zločina
Nanizanka |
| 10:05 |
Na kraju zločina
Nanizanka |
3 Sat | 09:45 |
Nano, svet v prihodnosti
Informativni |
| 10:20 |
Eno leto na Kihnu v Estoniji: Življenje med lahkoto in žalostjo
Film |
ZDF | 09:05 |
Poln vrč, oddaja za potrošnike
Razvedrilni |
| 10:30 |
Klic v sili
Nanizanka |
Kabel 1 | 09:05 |
Operacija Havaji: Zamrznjen moški
Nanizanka |
| 10:05 |
Preiskovalci na delu: NCIS: Nesmrtni
Nanizanka |
ARD | 09:55 |
Dnevnik
Informativni |
| 10:00 |
Mojster vsakdana
Razvedrilni |
| 10:30 |
Kdo ve?
Razvedrilni |
TV5 | 09:30 |
Moja žival in jaz
Dokumentarni |
| 10:00 |
Čas je za ovinek
Dokumentarni |
| 10:30 |
5 mojstrov v kuhinji
Izobraževalni |
| 10:56 |
Novice iz gospodarstva
Informativni |
Fox | 09:55 |
Kosti
Nanizanka |
| 10:50 |
Preiskovalci na delu: NCIS Los Angeles
Nanizanka |
Fox Life | 09:15 |
Vampirski dnevniki
Nanizanka |
| 10:10 |
Razočarane gospodinje
Nanizanka |