Program: | Ura: | Oddaja: |
Slovenija 1 | 13:25 | Prifarski muzikanti: Najlepših 35, 1. del Režija: Hrastnik Juš Prifarski muzikanti so v letu 2023 praznovali že 35 let delovanja. Ob tej priložnosti so se obdali...več |
| 14:55 | V petek zvečer, izbor popularnih skladb Režija: Bastič Aljaž, Kučej Marjan Izbor popularnih skladb iz oddaje V petek zvečer |
| 15:10 | TV-izložba |
Slovenija 2 | 12:20 | Slovenija - Južna Koreja ( prenos iz Bolzana ) ***** |
|
| 15:25 | ekipni mnogoboj (M) ( prenos iz Riminija ) ***** |
|
PopTV | 13:15 | Ne joči, Peter Igrajo: Lojze Rozman, Zlatko Šugman, Bert Sotlar, Bogdan Lubej, Majda Potokar Režija: France Štiglic Zgodba filmske klasike tudi več desetletij po nastanku ni izgubila svojega čara. V glavnih vlogah nastopajo...več |
| 15:10 | Vaše zdravje, naša skrb |
Kanal A | 12:10 | MotoGP - dirka VN Španije ( MotoGP ) Dirka v Teksasu je še enkrat pokazala, zakaj je motociklistično dirkanje tako razburljivo: številna...več |
| 15:15 | Top Gear ( Top Gear XXVII. ) Sezona: 27 Epizoda: 2 Chris skupaj s Freddijem in Paddyjem nadaljuje svojo avanturo v puščavi Danakil, kjer vlada neznosna...več |
TV3 Medias | 14:05 |
Drug odtenek modre
Dokumentarni |
|
| 14:45 |
Nora hiša
Nanizanka |
| 15:15 |
TV prodaja
Propagandni program |
Planet TV | 14:06 |
TV prodaja
Propagandni program |
| 14:21 |
Lov na majhne hiše
Razvedrilni |
| 14:51 |
Lov na majhne hiše
Razvedrilni |
Planet 2 | 14:15 |
Gorjani
Razvedrilni |
|
| 15:10 |
Gorjani
Razvedrilni |
Planet Eva | 13:39 |
Kraljica mojih sanj
Nadaljevanka |
| 14:34 |
Kraljica mojih sanj
Nadaljevanka |
KINO | 13:50 | Hitch Igrajo: Will Smith, Eva Mendes, Kevin James, Amber Valletta Režija: Andy Tennant Alex ‘Hitch’ Hitchens je samski moški, ki razume ženske in pozna umetnost zapeljevanja. Je mojster...več |
| 16:15 | Trumanov show ( Truman Show ) Igrajo: Jim Carrey, Laura Linney, Ed Harris, Noah Emmerich Režija: Peter Weir Truman Burbank je zvezda najbolj priljubljene televizijske oddaje v zgodovini, le da se sam tega ne zaveda....več |
|
BRIO | 13:55 | Brezčasni ( Timeless I. ) Sezona: 1 Epizoda: 10 Igrajo: Abigail Spencer, Matt Lanter, Malcolm Barrett, Goran Višnjić, Sakina Jaffrey, Matt Frewer Ko izve, da je Flynn odpotoval v leto 1780, se Lucy začne bati, da namerava pomagati Benedictu Arnoldu...več |
| 14:50 | Bivši na plaži ( Ex on the Beach IV. ) Sezona: 4 Epizoda: 14 V tokratni sezoni bo deset privlačnih samskih deklet in fantov, ki jih poznamo iz preteklih resničnostnih...več |
OTO | 14:00 | Slugterra ( Slugterra III. ) Sezona: 3 Epizoda: 11 Temni mojstrici Daifu se v sanjah prikaže rešitev, kako svojega cesarja rešiti iz njegovega kamnitega...več |
| 14:25 | Bakugan 3.1. Sezona: 3 Epizoda: 1 Bakugani iz galaksije Vestroa se nenadoma pojavijo na Zemlji. Kmalu po njihovem prihodu se med njimi...več |
| 14:50 | Gormiti ( Gormiti I. ) Sezona: 1 Epizoda: 3 Na treningu streljanja si v lase skočita Riff in Ikor. Prvi trdi, da je pri streljanju najbolj pomemben...več |
| 15:00 | Grozni Gašper ( Horrid Henry II. ) Sezona: 2 Epizoda: 38 Gašper zlobni kraljici Maji prevzame prestol in tako postane kralj Gašper. Nejc takoj postane grozni...več |
| 15:10 | Miraculous - Čarobni dragulji ( Miraculous I. ) Sezona: 1 Epizoda: 10 Na prvi pogled je Marjetka čisto običajna deklica, ki staršem pomaga v družinski pekarni, v šoli...več |
Šport TV 1 | 14:15 | Nogomet: Studio pred Celje - Olimpija živo |
| 15:00 | Nogomet: Celje - Olimpija živo |
Šport TV 2 | 12:55 | Košarka: Krka - Domžale živo |
|
| 15:00 | Ekstremni športi: 17. oddaja ponovitev |
Šport TV 3 | 14:15 | Futsal: Vrhunci ponovitev |
| 14:30 | Nogomet: 35. oddaja ponovitev |
| 14:55 | Rokomet: Polfinale: Wisla Plock - Zabrze, druga tekma živo |
TV AS | 12:00 |
Iz dežele ob Muri
Informativni |
| 15:00 |
Odnosi so zakon
Informativni |
TV Celje | 14:05 |
Vi sprašujete, župan Občine Vojnik Branko Petre odgovarja
Informativni |
| 15:05 |
Ženska arena
Razvedrilni |
Net TV | 14:00 |
Neizprosen
Film |
| 15:30 |
Morilec policistov
Film |
Slovenija 3 | 13:50 | 3. nujna seja Komisije za poslovnik, 18. 4. 2024 ( posnetek ) Dnevni red seje:
1. Uresničevanje Poslovnika Državnega zbora na sejah Državnega zbora in njegovih...več |
| 16:55 | Novinarska konferenca predstavnikov zdravniških sindikatov in združenj o vsebini skupne izjave o stanju v slovenskem zdravstvu |
TV Maribor | 13:50 | TV nakup |
| 14:20 | Utrip Ormoža, KTV Ormož Oddaja Utrip Ormoža predstavlja dogodke iz Spodnjega Podravja, kjer se vedno dogaja kaj zanimivega....več |
VTV | 13:40 |
Videostrani, obvestila
Propagandni program |
| 15:30 |
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
Razvedrilni |
TV Koper | 14:10 | Il settimanale Magazine settimanale di attualita' e di approfondimento della redazione giornalistica italiana della...več |
| 14:40 | Il giardino dei sogni La trasmissione e' dedicata a un pubblico prettamente femminile, tratta temi inerenti la moda, bellezza,...več |
| 15:15 | Shaker Ogni venerdì un cocktail di curiosità, idee, emozioni, spunti di riflessione in grado di scuotere le...več |
Hrvaška 1 | 14:00 |
V nedeljo ob dveh: Tomislav Krasnec
Razvedrilni |
| 15:00 |
Živali s kamerami
Dokumentarni |
Hrvaška 2 | 12:25 |
Veslanje: Evropsko prvenstvo, Beograd
Šport |
| 14:55 |
Judo: Evropsko prvenstvo, Zagreb
Šport |
RTL televizija | 14:00 |
Jurski svet
Film |
| 16:30 |
RTL Danes
Informativni |
Srbija SAT | 14:00 |
RTS ordinacija
Razvedrilni |
| 15:00 |
Gastronomad
Razvedrilni |
BKTV | 13:30 |
Ujemi sanje
Razvedrilni |
| 15:00 |
Regionalno: Prireditev Čričkov gaj
Dokumentarni |
Črna Gora | 14:10 |
Fokus na albanskem jeziku
Dokumentarni |
| 14:35 |
Blic biznis
Informativni |
| 14:50 |
Zdravo & bio
Izobraževalni |
BN SAT | 14:10 |
Film
Film |
| 15:35 |
Glasbena vitrina
Razvedrilni |
DMSAT | 14:10 |
Glasbeni program in pogovor preko SMS-ov
Razvedrilni |
| 16:00 |
Marketing
Informativni |
Avstrija 1 | 14:15 |
Nogomet: LASK - SK Rapid: Admiral bundesliga
Šport |
| 14:25 |
Nogomet: LASK - SK Rapid: Admiral bundesliga
Šport |
| 15:15 |
Čas v sliki - hiter pregled
Informativni |
Avstrija 2 | 14:05 |
Postreženo v nedeljo: Strudengau
Izobraževalni |
| 14:30 |
Rosamunde Pilcher: Galebi v vetru
Film |
RAI 1 | 14:00 |
V nedeljo
Razvedrilni |
| 17:15 |
Poročila
Informativni |
RAI 2 | 14:00 |
Zakladi Italije
Dokumentarni |
| 15:00 |
Izvor
Dokumentarni |
RAI 3 | 14:15 |
Poročila
Informativni |
| 14:30 |
V pol ure
Informativni |
HBO | 13:07 |
Oblačno z mesnimi kroglicami
Film |
| 14:37 |
Hokejistke
Film |
HBO 2 | 13:35 |
Wonka
Film |
| 15:31 |
Prejšnji teden: Nocoj z Johnom Oliverjem
Razvedrilni |
HBO 3 | 14:12 |
Trije Jezusi
Film |
| 16:00 |
Božič med prijatelji
Film |
Cinemax | 12:51 |
Posnemovalec
Film |
| 14:55 |
V Alahovem imenu
Film |
Cinemax 2 | 13:45 |
Leilini bratje
Film |
| 16:25 |
Morje časa
Film |
Fox Movies | 13:40 |
Moja punca 2
Film |
| 15:45 |
Mišek Stuart Little 2
Film |
Pickbox | 14:08 | Lewis ( Crime, Drama, Mystery ) Epizoda: S07 E03 LETO:2006, Ko najdejo že balzamirano truplo na gozdnem območju, je logičen sklep, da so žrtev umora...več |
| 14:58 | Lewis ( Crime, Drama, Mystery ) Epizoda: S07 E04 LETO:2006, Identitete sežganega trupla ni lahko odkriti, ker sta življenji študentov, vpletenih v...več |
Discovery | 14:00 |
Lovci na zaklade: Restavratorji
Nanizanka |
| 15:00 |
Lovci na zaklade: Restavratorji
Nanizanka |
Discovery ID | 14:00 |
Resnična zgodba z Mario Eleno Salinas: Zakon ulice
Dokumentarni |
| 15:00 |
Umori v pravljični deželi
Nanizanka |
Nat.Geographic | 14:00 |
Obalna straža na Nizozemskih Karibih
Dokumentarni |
| 15:00 |
Katastrofa v zraku: Smrtonosen odhod
Dokumentarni |
History Channel | 13:25 |
Nostradamus: Razkrite napovedi za 21. stoletje
Dokumentarni |
| 14:55 |
Zastavljalnica: Jahači zastavljalnice
Dokumentarni |
| 15:15 |
Starodavni vesoljci: Prišli so z neba
Dokumentarni |
Travel Channel | 14:00 |
Sorodne duše (duhovi): Škatla za trupla
Dokumentarni |
| 15:00 |
Sorodne duše (duhovi): Zasenčen
Dokumentarni |
Animal Planet | 14:00 |
Čudovite dubajske živali
Dokumentarni |
| 15:00 |
Odraščanje ... dimastega leoparda
Dokumentarni |
WILD NatGeo | 14:10 |
Zelenooka leopardinja
Dokumentarni |
| 15:00 |
Šrilanka: dinastija leopardov
Dokumentarni |
SciFi | 14:00 |
Potres v Washingtonu
Film |
| 16:00 |
Beg skozi džunglo
Film |
Fox Crime | 14:15 |
Murdochove skrivnosti
Nadaljevanka |
| 15:10 |
Skrivnosti madame Blanc
Nadaljevanka |
24 Kitchen | 14:00 |
Gordon, Gino in Fred: Izlet z avtodomom: Teksas
Izobraževalni |
| 15:00 |
Jamie Oliver: Prihranimo pri hrani
Izobraževalni |
E! | 14:00 |
Zavoženo
Razvedrilni |
| 15:00 |
Zvezdniška govedina
Razvedrilni |
Fashion TV | 14:00 |
Poročna oblačila
Razvedrilni |
| 14:30 |
Poročna oblačila
Razvedrilni |
| 15:00 |
Modni filmi
Razvedrilni |
Eurosport | 13:36 |
Atletika: Maraton 2024, Madrid
Šport |
| 15:01 |
Snooker: Svetovno prvenstvo, 2. krog, 9. dan
Šport |
Eurosport 2 | 14:00 |
Kolesarstvo (Ž): Dirka po Romandiji, 5. etapa: Vernier – Vernier (150.8Km)
Šport |
| 16:00 |
Kolesarstvo (Ž): La Vuelta, 1. etapa: Valencia (Ttt, 16Km)
Šport |
Extreme Sports | 14:00 |
Svetovno športno tekmovanje Nitro: Najboljši trenutki
Šport |
| 15:00 |
Nitro Cirkus: V živo
Šport |
MTV Hits | 13:00 |
Hitlista vikenda
Razvedrilni |
| 15:00 |
Sveže
Razvedrilni |
Arte | 13:50 |
Popolna oblast
Film |
| 15:45 |
Sean Connery proti Jamesu Bondu
Dokumentarni |
CNN | 14:00 |
Politično dogajanje
Informativni |
| 15:00 |
Letni govor predsednika ZDA v kongresu
Informativni |
BBC World | 14:00 |
Novice
Informativni |
| 14:30 |
Potovanja
Dokumentarni |
| 15:00 |
Novice
Informativni |
Cartoon Netw. | 14:16 |
Nove Looney Tunes: Zlovoljen zajec
Otroški in mladinski |
| 14:30 |
Total Dramarama: Voznica gospe Nore
Otroški in mladinski |
| 14:40 |
Total Dramarama: Dan hot dogov
Otroški in mladinski |
| 14:55 |
Total Dramarama: Napad uši
Otroški in mladinski |
| 15:05 |
Total Dramarama: Škratje v vrtcu
Otroški in mladinski |
Disney | 14:15 |
Ravenin dom
Otroški in mladinski |
| 14:41 |
Ravenin dom
Otroški in mladinski |
| 15:05 |
Klik Klub
Otroški in mladinski |
| 15:10 |
Chip in Dale: Življenje v parku
Film |
JimJam | 14:13 |
Leo, gozdni čuvaj
Otroški in mladinski |
| 14:26 |
Radovedni Jaka
Otroški in mladinski |
| 14:36 |
Radovedni Jaka
Otroški in mladinski |
| 14:47 |
Gregor in dinozavri
Otroški in mladinski |
| 15:00 |
Žiga
Otroški in mladinski |
| 15:09 |
Žiga
Otroški in mladinski |
Boomerang | 14:10 |
Gospod Fižolček
Otroški in mladinski |
| 14:25 |
Gospod Fižolček
Otroški in mladinski |
| 14:40 |
Gospod Fižolček
Otroški in mladinski |
| 14:55 |
Pajek Luka
Otroški in mladinski |
| 15:05 |
Pajek Luka
Otroški in mladinski |
| 15:10 |
Pajek Luka
Otroški in mladinski |
| 15:15 |
Pajek Luka
Otroški in mladinski |
PRO7 | 13:00 |
DTM 2023: Oschersleben
Šport |
| 15:00 |
Crash Games: Vsak padec šteje
Razvedrilni |
SAT1 | 13:45 |
Mrk
Film |
| 16:15 |
Harry Potter in Feniksov red
Film |
RTL | 13:45 |
Martin Rütter in težavni psi
Dokumentarni |
| 15:45 |
Veliki psi - z Martinom Rütterjem
Dokumentarni |
RTL II | 13:15 |
Revni Nemci: Dan za dnem Rostock: Optimistično razpoloženje
Dokumentarni |
| 15:15 |
Revni Nemci: Dan za dnem Rostock: Nov začetek
Dokumentarni |
Super RTL | 14:00 |
Nove Pumucklove dogodivščine
Nadaljevanka |
| 14:30 |
Nove Pumucklove dogodivščine
Nadaljevanka |
| 15:00 |
Nove Pumucklove dogodivščine
Nadaljevanka |
VOX | 12:50 |
50 let skupine ABBA in skrivnosti švedskega popa
Dokumentarni |
| 17:00 |
Auto Mobil
Dokumentarni |
3 Sat | 14:10 |
Divja Švica: Naravni park Beverin
Film |
| 15:00 |
Divja Švica: Dolina Calanca: Najlepši naravni parki
Film |
ZDF | 14:10 |
Vrtnarski dvoboj
Razvedrilni |
| 14:55 |
Moj dom je res lep
Razvedrilni |
Kabel 1 | 13:00 |
Pozor, goljufija!
Dokumentarni |
| 15:00 |
Moja restavracija, tvoja restavracija: "Land-Steakhaus Bürger", Marxheim
Dokumentarni |
ARD | 14:03 |
Utta Danella: Družinska skrivnost
Nanizanka |
| 15:30 |
Vinograd Wader: Družinska skrivnost
Nadaljevanka |
TV5 | 14:03 |
Proti Imamovi volji
Film |
| 15:30 |
Vsakemu svoj otok
Dokumentarni |
Fox | 14:00 |
Dva moža in pol
Nanizanka |
| 14:25 |
Dva moža in pol
Nanizanka |
| 14:55 |
Glasba tišine
Film |
Fox Life | 13:55 |
Gasilci v Chicagu
Nanizanka |
| 14:50 |
Gasilci v Chicagu
Nanizanka |