Program: | Ura: | Oddaja: |
Slovenija 1 | 09:05 | Dobro jutro |
| 10:00 | Poročila Jutranja poročila so prva televizijska poročila, ob katerih se gledalci seznanijo z najpomembnejšim...več |
| 10:05 | TV-izložba |
| 10:25 | Mi smo družina ( pogovorna oddaja ) Danes se posvečamo družinam, naj so majhne ali velike, jedrne, razširjene ali sestavljene. Za nekatere...več |
|
Slovenija 2 | 11:00 | Videotrak Videotrak je video-glasbeni časovni pas urbanega slovenskega 'mainstreama', ki sega od popa...več |
|
PopTV | 09:05 | Kar bo, pa bo ( Kud puklo da puklo II. ) Sezona: 2 Epizoda: 17 Igrajo: Mirna Medaković, Momčilo Otašević, Miran Kurspahić, Janko Popović Volarić, Željko Pervan Miranda se želi spoprijateljiti s Tino, ki pa jo odpelje na paintball, kjer jo prerešeta z barvnimi...več |
| 10:05 | Vaše zdravje, naša skrb |
| 10:20 | Kar bo, pa bo ( Kud puklo da puklo II. ) Sezona: 2 Epizoda: 18 Igrajo: Mirna Medaković, Momčilo Otašević, Miran Kurspahić, Janko Popović Volarić, Željko Pervan Tomislav in Dule se odločita posneti reklamo za promocijo hotela, vendar snemanje motijo nenehni prepiri...več |
Kanal A | 09:00 | Naša mala klinika ( Naša mala klinika II. ) Sezona: 2 Epizoda: 6 Igrajo: Janez Hočevar - Rifle, Tanja Ribič Đurić, Jernej Šugman, Bojan Emeršič, Jurij Zrnec, Alenka Tetičkovič, Dario Varga, Rado Mulej, Janez Škof Režija: Branko Đurić Gospodu Debevcu povedo, da je zdrav in da bo odšel domov. Namesto veselja pa Debevec bruhne v jok in...več |
| 09:50 | Veliki pokovci ( Big Bang Theory VIII. ) Sezona: 8 Epizoda: 21 Igrajo: Johnny Galecki, Jim Parsons, Kaley Cuoco-Sweeting, Simon Helberg, Kunal Nayyar Raj tokrat dela na novem projektu za NASO, ko naleti na problem, zato prosi prijatelje za pomoč. Ker...več |
|
| 10:15 | Veliki pokovci ( Big Bang Theory VIII. ) Sezona: 8 Epizoda: 22 Igrajo: Johnny Galecki, Jim Parsons, Kaley Cuoco-Sweeting, Simon Helberg, Kunal Nayyar Leonarda povabijo na njegovo staro šolo, da bi imel slovesni govor ob maturi. Odloči se, da bo s seboj...več |
| 10:40 | Vaše zdravje, naša skrb |
TV3 Medias | 09:00 |
Klepet ob kavi
Razvedrilni |
| 09:45 |
TV prodaja
Propagandni program |
| 10:00 |
Čarokuhinja pri atu
Izobraževalni |
| 10:15 |
Vaše zdravje, naša skrb
Izobraževalni |
|
Planet TV | 07:56 |
Jutro na Planetu
Izobraževalni |
| 10:00 |
Tri sestre
Nadaljevanka |
Planet 2 | 09:19 |
Športno jadranje
Šport |
| 09:49 |
Ena žlahtna štorija
Nadaljevanka |
Planet Eva | 09:24 |
TV prodaja
Propagandni program |
|
| 10:29 |
Zlati dvori
Nadaljevanka |
KINO | 08:50 | Šanghaj Igrajo: Visar Vishka, Asli Bayram, Senad Bašić, Bojan Emeršič, Jasna Diklić Režija: Marko Naberšnik Spremljamo zgodbo štirih generacij, ki jo v prvi osebi pripoveduje Lutvija Belmondo Mirga, romski kralj,...več |
| 11:10 | Pozor, snemamo ( Making the Movies VIII. ) Sezona: 8 Epizoda: 8 Ekskluzivne zgodbe izza kamere s snemanja filmskih uspešnic! Dokumentarna oddaja, v kateri bomo izvedeli,...več |
BRIO | 09:25 | Pri nas doma ( Outnumbered II. ) Sezona: 2 Epizoda: 5 Igrajo: Hugh Dennis, Claire Skinner, Tyger Drew-Honey, Daniel Roche, Ramona Marquez Starša si nameravata privoščiti mirno noč in se odpraviti na zmenek, otroke pa pustiti hrvaški varuški...več |
| 10:10 | Zakon in red: Enota za posebne primere ( Law and Order: S.V.U. XVII. ) Sezona: 17 Epizoda: 6 Igrajo: Mariska Hargitay, Ice-T , Kelli Giddish, Raul Esparza, Peter Scanavino Mati detektivke Rollinsove ji priredi zabavo pred rojstvom otroka, medtem pa ekipo pokličejo v hotel,...več |
OTO | 09:40 | Ruby Mavrica ( Rainbow Ruby I. ) Sezona: 1 Epizoda: 25 Rubi je navihana deklica, ki ima bujno domišljijo in polno igrač. Vsak dan se z njihovo pomočjo poda...več |
| 10:05 | Ježek Sonic Boom ( Sonic Boom I. ) Sezona: 1 Epizoda: 19 Vsakič, ko Sonic teče, njegova hitrost povzroči oglušujoč ton. Zaradi tega je prisiljen zmanjšati...več |
| 10:25 | Miraculous - Čarobni dragulji ( Miraculous I. ) Sezona: 1 Epizoda: 23 Na prvi pogled je Marjetka čisto običajna deklica, ki staršem pomaga v družinski pekarni, v šoli...več |
Šport TV 1 | 09:00 | Nogomet: Darmstadt - Hoffenheim ponovitev |
| 11:00 | Nogomet: Mainz - Borussia Dortmund ponovitev |
|
Šport TV 2 | 09:00 | Motokros: VN Galicije, 1. dirka ponovitev |
| 10:00 | Motokros: VN Galicije, 2. dirka ponovitev |
Šport TV 3 | 09:15 | Košarka: Četrtfinale: Cedevita Olimpija - Šentjur, druga tekma ponovitev |
| 10:45 | Nogomet: Paderborn - Hamburger SV ponovitev |
TV AS | 09:35 |
Večerni program TV AS
Razvedrilni |
| 10:35 |
Pomurski info
Informativni |
TV Celje | 09:00 |
Nedeljska maša iz cerkve Sv. Danijela v Celju
Verski |
| 10:00 |
V nedeljo pod lipo
Razvedrilni |
Net TV | 09:00 |
Regionalno
Informativni |
| 10:00 |
TV Market
Propagandni program |
Slovenija 3 | 08:35 | 66. redna seja Odbora za zunanjo politiko Dnevni red seje:
1. Predlog deklaracije ob 20. obletnici članstva Republike Slovenije v Evropski uniji...več |
| 10:30 | Poročila Jutranja poročila so prva televizijska poročila, ob katerih se gledalci seznanijo z najpomembnejšim...več |
| 10:35 | Novinarska konferenca po nadaljevanju pogajanj o prenovi plačnega sistema v javnem sektorju |
TV Maribor | 09:20 | TV nakup |
| 10:00 | Preglednik TV Maribor ( aktualno–informativna oddaja ) Preglednik je oddaja, ki povzema najpomembnejše dogodke iz severovzhodne Slovenije, o katerih so poročali...več |
| 10:25 | Utrip UTRIP je oddaja Informativnega programa z najdaljšo tradicijo. Nastala je leta 1988, kot redni tedenski...več |
| 10:40 | Zrcalo tedna Redna tedenska oddaja Zunanjepolitične redakcije, ki gledalcu ponuja pregled dogajanj po svetu v politiki,...več |
VTV | 09:05 |
Dobro jutro
Informativni |
| 10:15 |
VTV magazin
Informativni |
Hrvaška 1 | 09:10 |
Dobro jutro, Hrvaška
Informativni |
| 10:00 |
Tretje obdobje
Izobraževalni |
| 10:30 |
Lidijina kuhinja
Izobraževalni |
Hrvaška 2 | 09:22 |
Ameriška pustolovščina Jamesa Martina: Los Angeles
Izobraževalni |
| 10:12 |
Obala ali podeželje?: Cornwall
Dokumentarni |
RTL televizija | 09:00 |
Monk
Nanizanka |
| 09:50 |
TV prodaja
Propagandni program |
| 10:05 |
Gasilci v Chicagu
Nanizanka |
Srbija SAT | 09:05 |
Jutranji program
Informativni |
| 10:00 |
Poročila
Informativni |
| 10:05 |
Jutranji program
Informativni |
BKTV | 09:30 |
Hrana in vino
Izobraževalni |
| 10:00 |
Report
Dokumentarni |
| 10:30 |
Regionalno: Srečanje ljudskih pevcev in godcev v domu krajanov Stoperce
Dokumentarni |
Črna Gora | 10:00 |
Novice
Informativni |
| 10:05 |
Link
Dokumentarni |
| 10:35 |
Otroško popoldne: Pustite otroke
Otroški in mladinski |
DMSAT | 09:10 |
Glasbeni program in pogovor preko SMS-ov
Razvedrilni |
| 11:00 |
Estradne novice
Razvedrilni |
Avstrija 1 | 09:25 |
Sodobna družina
Nanizanka |
| 09:45 |
Pametnih 10: Kviz z desetimi možnostmi
Razvedrilni |
| 10:30 |
Kviz Q1: Namig je napačen
Razvedrilni |
Avstrija 2 | 09:30 |
Silvija kuha
Izobraževalni |
| 09:55 |
Za božjo voljo
Nanizanka |
RAI 1 | 09:03 |
Jutro Raiuno
Razvedrilni |
| 09:50 |
Italijanske zgodbe
Informativni |
RAI 2 | 08:45 |
Radio 2 Social Club
Razvedrilni |
| 09:58 |
Vremenska napoved
Informativni |
| 10:00 |
Poročila - Italija
Informativni |
RAI 3 | 08:00 |
Agora
Razvedrilni |
| 09:45 |
Restart
Informativni |
| 10:30 |
Eliksir
Izobraževalni |
HBO | 07:47 |
Veliki George Foreman
Film |
| 09:52 |
Mož z imenom Otto
Film |
HBO 2 | 09:25 |
Mamma Mia! Spet začenja se
Film |
| 11:20 |
Zlata sredina
Nanizanka |
HBO 3 | 09:32 |
Veliki pokovci
Nanizanka |
| 09:56 |
Barbie
Film |
Cinemax | 09:25 |
Poročilo
Film |
| 11:25 |
Agnes Joy
Film |
Cinemax 2 | 09:15 |
Ženski filmi
Film |
| 10:50 |
Večna hči
Film |
Fox Movies | 08:35 |
Izganjalci duhov 2
Film |
| 10:50 |
Bela modela
Film |
Pickbox | 08:03 | Agatha Christie: Poirot ( Crime, Drama, Mystery, Thriller ) Epizoda: S13 E04 LETO:2013, Poirotov pregon zloglasnih tatov umetnin ga vodi v hotel v švicarskih Alpah, kjer ustane...več |
| 09:43 | Lewis ( Crime, Drama, Mystery ) Epizoda: S09 E03 LETO:2006, Ko najdejo dekana do smrti pretepenega v krajevnem gozdu, prosijo Lewisa in Hathawaya, naj...več |
| 10:33 | Nikoli ni prepozno ( Comedy, Drama, Romance ) Epizoda: LETO:2020, Štirje upokojenci iz doma za veterane vietnamske vojne se odločijo, da bodo izkoristili...več |
Discovery | 09:00 |
Lovci na zaklade: klasični avtomobili: Lotus Esprit
Nanizanka |
| 10:00 |
Goli in prestrašeni: Džungelski izziv
Razvedrilni |
Discovery ID | 09:00 |
Zate bi ubijal: Umor v družini
Dokumentarni |
| 10:00 |
Dobrodošli v mestu umorov: Skrivnost Silver Peaka
Nanizanka |
Nat.Geographic | 09:10 |
Na sydneyjskem letališču: Ogenj in dež
Dokumentarni |
| 10:05 |
Izgubljeno in najdeno na letališču
Dokumentarni |
History Channel | 09:15 |
Starodavni vesoljci: Odločilni dokazi: Monoliti
Dokumentarni |
| 09:55 |
Skladiščne vojne: Naravnost v Compton
Dokumentarni |
| 10:15 |
Skladiščne vojne: Portret hazarderja
Dokumentarni |
| 10:40 |
Skladiščne vojne: Dražba za telebane
Dokumentarni |
Travel Channel | 09:00 |
Ekspedicija Velika noga: Jezero strahu
Dokumentarni |
| 10:00 |
Muzejske skrivnosti
Dokumentarni |
Animal Planet | 09:25 |
Madonca, to so Irwinovi
Nanizanka |
| 10:20 |
Mojstri hiš na drevesu: Angleška podeželska hiša
Razvedrilni |
WILD NatGeo | 09:40 |
Živalski klub borcev: Kruti spopadi
Dokumentarni |
| 10:25 |
Ujeti pri delu: Napad!
Dokumentarni |
SciFi | 09:00 |
Skladišče 13: Skrivnostni Božiček
Nanizanka |
| 10:00 |
Grimm: Rdeča nadloga
Nanizanka |
Fox Crime | 08:50 |
Kraljice skrivnosti
Nadaljevanka |
| 09:50 |
Najhujši umori v ZDA
Nanizanka |
| 10:20 |
Preiskovalci na delu: NCIS
Nanizanka |
24 Kitchen | 09:30 |
Rudolphova pekarna
Izobraževalni |
| 10:00 |
Preprosto Raymond Blanc: Kuhanje za prijatelje
Izobraževalni |
E! | 09:30 |
Zvezdniške igre
Razvedrilni |
| 10:30 |
Samo zvezdniki
Razvedrilni |
Fashion TV | 09:30 |
Revija GQ
Razvedrilni |
| 10:00 |
Modne destinacije: Grčija
Razvedrilni |
| 10:30 |
Modne destinacije: Grčija
Razvedrilni |
Eurosport | 09:30 |
Snooker: Masters, finale
Šport |
| 11:00 |
Kolesarstvo (M): Giro d'Italia, 2. etapa: San Francesco Al Campo - Santuario Di Oropa (161Km)
Šport |
Eurosport 2 | 09:30 |
Kolesarstvo (M): Giro d'Italia, 8. etapa: Spoleto - Prati Di Tivo (152Km)
Šport |
| 11:00 |
Vzdržljivostno dirkanje: FIA WEC, 6 ur Spaja, 3. krog
Šport |
Extreme Sports | 09:00 |
X igre - Minneapolis
Šport |
| 10:00 |
Odročna pot
Šport |
Arte | 09:00 |
Zgodovina antisemitizma
Dokumentarni |
| 09:55 |
Zgodovina antisemitizma
Dokumentarni |
CNN | 09:00 |
Novinarska pisarna z Rosemary Church
Informativni |
| 10:00 |
Novinarska pisarna z Maxom Fosterjem
Informativni |
BBC World | 09:30 |
Gospodarstvo
Informativni |
| 10:00 |
Novice
Informativni |
| 10:30 |
Novice
Informativni |
Cartoon Netw. | 09:40 |
Dajmo, najstniški velikani!: Ribja voda
Otroški in mladinski |
| 09:50 |
Dajmo, najstniški velikani!: TV vitez
Otroški in mladinski |
| 10:05 |
Craigov svet: V tišini
Otroški in mladinski |
| 10:15 |
Kreg s Potoka: V ključu Potoka
Otroški in mladinski |
| 10:35 |
Craigov svet: Tla so lava!
Otroški in mladinski |
Disney | 09:35 |
Zgodbe Ladybug in Cat Noir
Otroški in mladinski |
| 10:00 |
Vojna zvezd: Sile usode
Otroški in mladinski |
| 10:05 |
Iwaju
Film |
| 10:30 |
Iwaju
Film |
JimJam | 09:30 |
Hura, Hinko!
Otroški in mladinski |
| 09:54 |
Daisy in Ollie
Otroški in mladinski |
| 10:02 |
Leo, gozdni čuvaj
Otroški in mladinski |
| 10:13 |
Leo, gozdni čuvaj
Otroški in mladinski |
| 10:25 |
Radovedni Jaka
Otroški in mladinski |
| 10:36 |
Radovedni Jaka
Otroški in mladinski |
Boomerang | 09:35 |
Gospod Fižolček
Otroški in mladinski |
| 09:55 |
Pajek Luka
Otroški in mladinski |
| 10:00 |
Pajek Luka
Otroški in mladinski |
| 10:10 |
Pajek Luka
Otroški in mladinski |
| 10:15 |
Pajek Luka
Otroški in mladinski |
| 10:30 |
Muš-Muš in Muštončki
Otroški in mladinski |
| 10:40 |
Muš-Muš in Muštončki
Otroški in mladinski |
PRO7 | 09:40 |
Mladi zdravniki
Nanizanka |
| 10:05 |
Mladi zdravniki
Nanizanka |
| 10:35 |
Mladi zdravniki
Nanizanka |
SAT1 | 10:00 |
Opazovalna služba
Razvedrilni |
RTL | 09:30 |
Med nami
Nadaljevanka |
| 10:00 |
Ulrich Wetzel - Kazensko sodišče
Dokumentarni |
RTL II | 09:00 |
Staro šaro za denar: Mauro pri Volkerju
Dokumentarni |
| 10:05 |
Staro šaro za denar: Sükrü pri Jens-Petru
Razvedrilni |
Super RTL | 09:15 |
Tačke na patrulji
Otroški in mladinski |
| 09:45 |
Rušilko in posadka
Otroški in mladinski |
| 09:55 |
Rušilko in posadka
Otroški in mladinski |
| 10:05 |
Rušilko in posadka
Otroški in mladinski |
| 10:20 |
Divja brata Kratt
Otroški in mladinski |
VOX | 09:25 |
Na kraju zločina
Nanizanka |
| 10:15 |
Na kraju zločina
Nanizanka |
3 Sat | 09:09 |
Čas za kulturo
Kulturno-umetniški |
| 09:44 |
Nano: Sovražnik ali sorodnik?
Informativni |
| 10:21 |
Evropa od zgoraj: Islandija
Dokumentarni |
ZDF | 09:05 |
Poln vrč, oddaja za potrošnike
Razvedrilni |
| 10:30 |
Klic v sili
Nanizanka |
Kabel 1 | 09:15 |
Policijska družina: Nov začetek
Nanizanka |
| 10:10 |
Castle: Smrtonosno rokovanje
Nanizanka |
ARD | 09:05 |
Hubert in Staller: Častna hiša
Nanizanka |
| 09:55 |
Dnevnik
Informativni |
| 10:00 |
Mojster vsakdana
Razvedrilni |
| 10:30 |
Zasledovanje
Razvedrilni |
TV5 | 09:30 |
Zelo normandijsko!
Informativni |
| 10:00 |
Gotha
Dokumentarni |
| 10:30 |
Okus
Izobraževalni |
Fox | 09:00 |
Skrivnostni otok
Nanizanka |
| 09:55 |
Castle
Nanizanka |
Fox Life | 09:25 |
Dinastija
Nadaljevanka |
| 10:20 |
Novi Amsterdam
Nadaljevanka |