Program: | Ura: | Oddaja: |
Slovenija 1 | 10:25 | Mi smo družina ( pogovorna oddaja ) Danes se posvečamo družinam, naj so majhne ali velike, jedrne, razširjene ali sestavljene. Za nekatere...več |
| 11:20 | Vem! ( kviz ) V zabavnem kvizu trije tekmovalci odgovarjajo na enostavna vprašanja. Rešitev je zmeraj črka, ki se...več |
Slovenija 2 | 11:00 | Videotrak Videotrak je video-glasbeni časovni pas urbanega slovenskega 'mainstreama', ki sega od popa...več |
PopTV | 10:20 | Kar bo, pa bo ( Kud puklo da puklo II. ) Sezona: 2 Epizoda: 18 Igrajo: Mirna Medaković, Momčilo Otašević, Miran Kurspahić, Janko Popović Volarić, Željko Pervan Tomislav in Dule se odločita posneti reklamo za promocijo hotela, vendar snemanje motijo nenehni prepiri...več |
|
| 11:20 | Vaše zdravje, naša skrb |
|
| 11:23 | Ljubezen na vasi Avstralija ( Farmer Wants a Wife (Australia) IX. ) Sezona: 9 Epizoda: 6 V deveti sezoni resničnostnega šova bomo spremljali novo ljubezensko pustolovščino šestih samskih...več |
Kanal A | 10:15 | Veliki pokovci ( Big Bang Theory VIII. ) Sezona: 8 Epizoda: 22 Igrajo: Johnny Galecki, Jim Parsons, Kaley Cuoco-Sweeting, Simon Helberg, Kunal Nayyar Leonarda povabijo na njegovo staro šolo, da bi imel slovesni govor ob maturi. Odloči se, da bo s seboj...več |
| 10:40 | Vaše zdravje, naša skrb |
| 10:45 | Alarm za Kobro 11 ( Alarm for Cobra 11 XXIII. ) Sezona: 23 Epizoda: 2 Igrajo: Erdogan Atalay, Daniel Roesner, Katja Woywood, Katrin Heß, Gizem Emre Potem ko so neznani napadalci ugrabili Semirjevega bodočega tasta, se neustrašna policista odpravita...več |
TV3 Medias | 10:15 |
Vaše zdravje, naša skrb
Izobraževalni |
|
| 11:15 |
Specialna enota Dunaj
Nanizanka |
Planet TV | 10:00 |
Tri sestre
Nadaljevanka |
| 10:55 |
Vaše zdravje, naša skrb
Izobraževalni |
Planet 2 | 09:49 |
Ena žlahtna štorija
Nadaljevanka |
| 10:44 |
Monster Jam
Šport |
| 11:13 |
Dragi sosedje
Nanizanka |
|
Planet Eva | 09:24 |
TV prodaja
Propagandni program |
| 10:29 |
Zlati dvori
Nadaljevanka |
| 11:19 |
Moč ljubezni
Nadaljevanka |
KINO | 08:50 | Šanghaj Igrajo: Visar Vishka, Asli Bayram, Senad Bašić, Bojan Emeršič, Jasna Diklić Režija: Marko Naberšnik Spremljamo zgodbo štirih generacij, ki jo v prvi osebi pripoveduje Lutvija Belmondo Mirga, romski kralj,...več |
| 11:10 | Pozor, snemamo ( Making the Movies VIII. ) Sezona: 8 Epizoda: 8 Ekskluzivne zgodbe izza kamere s snemanja filmskih uspešnic! Dokumentarna oddaja, v kateri bomo izvedeli,...več |
|
BRIO | 10:10 | Zakon in red: Enota za posebne primere ( Law and Order: S.V.U. XVII. ) Sezona: 17 Epizoda: 6 Igrajo: Mariska Hargitay, Ice-T , Kelli Giddish, Raul Esparza, Peter Scanavino Mati detektivke Rollinsove ji priredi zabavo pred rojstvom otroka, medtem pa ekipo pokličejo v hotel,...več |
| 11:05 | Dva moža in pol ( Two and a Half Men I. ) Sezona: 1 Epizoda: 11 Igrajo: Charlie Sheen, Marin Hinkle, Holland Taylor, Angus T. Jones, Jon Cryer Judith izredno dobro preboleva ločitev, o čemer pričata tudi njena nova pričeska in zmenek s čednim...več |
OTO | 10:25 | Miraculous - Čarobni dragulji ( Miraculous I. ) Sezona: 1 Epizoda: 23 Na prvi pogled je Marjetka čisto običajna deklica, ki staršem pomaga v družinski pekarni, v šoli...več |
| 10:50 | Smrkci ( Smurfs I. ) Sezona: 1 Epizoda: 52 Rimar uči Smrklili umetnost rimanja. A glej ga zlomka! Ko bi moral svojo umetnost dokazati na tekmovanju...več |
| 11:00 | Smrkci ( Smurfs II. ) Sezona: 2 Epizoda: 33 Ker ga Smrkvihra skoraj premaga na tekmovanju v uživanju vafljev, Grebač vzame vse preresno in zmaga...več |
| 11:15 | Mali tiger Danijel ( Daniel Tiger’s Neighborhood I. ) Sezona: 1 Epizoda: 31 Učiteljica otrokom predstavi šolski zelenjavni vrt in jih nauči iz njega izbrati zdravo zelenjavo...več |
Šport TV 1 | 09:00 | Nogomet: Darmstadt - Hoffenheim ponovitev |
| 11:00 | Nogomet: Mainz - Borussia Dortmund ponovitev |
Šport TV 2 | 10:00 | Motokros: VN Galicije, 2. dirka ponovitev |
| 11:00 | Nogomet: Bayern München - Wolfsburg ponovitev |
|
Šport TV 3 | 09:15 | Košarka: Četrtfinale: Cedevita Olimpija - Šentjur, druga tekma ponovitev |
| 10:45 | Nogomet: Paderborn - Hamburger SV ponovitev |
TV AS | 09:35 |
Večerni program TV AS
Razvedrilni |
| 10:35 |
Pomurski info
Informativni |
| 11:00 |
Na robu znanega
Verski |
TV Celje | 10:00 |
V nedeljo pod lipo
Razvedrilni |
| 11:30 |
Infokanal Televizije Celje
Informativni |
Net TV | 10:00 |
TV Market
Propagandni program |
| 11:00 |
Pol dneva
Nanizanka |
Slovenija 3 | 08:35 | 66. redna seja Odbora za zunanjo politiko Dnevni red seje:
1. Predlog deklaracije ob 20. obletnici članstva Republike Slovenije v Evropski uniji...več |
| 10:30 | Poročila Jutranja poročila so prva televizijska poročila, ob katerih se gledalci seznanijo z najpomembnejšim...več |
| 10:35 | Novinarska konferenca po nadaljevanju pogajanj o prenovi plačnega sistema v javnem sektorju |
| 11:00 | Posvet: Problematika evidentiranja škod od divjadi - stanje in možnosti izboljšav ( prenos ) V zadnjih letih smo priča velikim spremembam v staležu posameznih vrst divjih živali, ki povzročajo...več |
TV Maribor | 10:25 | Utrip UTRIP je oddaja Informativnega programa z najdaljšo tradicijo. Nastala je leta 1988, kot redni tedenski...več |
| 10:40 | Zrcalo tedna Redna tedenska oddaja Zunanjepolitične redakcije, ki gledalcu ponuja pregled dogajanj po svetu v politiki,...več |
| 10:50 | Novice tedna, TV Vaš kanal Vabljeni k ogledu |
| 11:20 | TV nakup |
VTV | 10:15 |
VTV magazin
Informativni |
| 10:45 |
Ob Dnevu upora proti okupatorju
Kulturno-umetniški |
Hrvaška 1 | 10:00 |
Tretje obdobje
Izobraževalni |
| 10:30 |
Lidijina kuhinja
Izobraževalni |
| 11:00 |
Dr. Beck: Punkcije, biopsije, brisi
Izobraževalni |
Hrvaška 2 | 10:12 |
Obala ali podeželje?: Cornwall
Dokumentarni |
| 11:04 |
George Clarke in njegove izjemne prenove: Policijska postaja, Zahodni Yorkshire
Nanizanka |
RTL televizija | 10:05 |
Gasilci v Chicagu
Nanizanka |
| 11:00 |
Gasilci v Chicagu
Nanizanka |
Srbija SAT | 10:05 |
Jutranji program
Informativni |
| 11:00 |
Poročila
Informativni |
| 11:10 |
Boljše življenje
Film |
BKTV | 10:00 |
Report
Dokumentarni |
| 10:30 |
Regionalno: Srečanje ljudskih pevcev in godcev v domu krajanov Stoperce
Dokumentarni |
Črna Gora | 10:05 |
Link
Dokumentarni |
| 10:35 |
Otroško popoldne: Pustite otroke
Otroški in mladinski |
| 11:00 |
Otroški program
Otroški in mladinski |
DMSAT | 09:10 |
Glasbeni program in pogovor preko SMS-ov
Razvedrilni |
| 11:00 |
Estradne novice
Razvedrilni |
| 11:10 |
Glasbeni program in pogovor preko SMS-ov
Razvedrilni |
Avstrija 1 | 09:45 |
Pametnih 10: Kviz z desetimi možnostmi
Razvedrilni |
| 10:30 |
Kviz Q1: Namig je napačen
Razvedrilni |
| 11:10 |
Kaj je novega?
Razvedrilni |
Avstrija 2 | 09:55 |
Za božjo voljo
Nanizanka |
| 10:45 |
Revija Mayrs: Znanje za vsakogar
Dokumentarni |
| 10:55 |
Parlament
Informativni |
| 11:25 |
Univerzum - zgodovina: Balkan v ognju - začetek konca Jugoslavije
Dokumentarni |
RAI 1 | 09:50 |
Italijanske zgodbe
Informativni |
| 11:55 |
Opoldan
Razvedrilni |
RAI 2 | 10:00 |
Poročila - Italija
Informativni |
| 10:55 |
Poročila Flash
Informativni |
| 11:00 |
Rai Šport - dnevne novice
Informativni |
| 11:10 |
Vaše zadeve
Razvedrilni |
RAI 3 | 09:45 |
Restart
Informativni |
| 10:30 |
Eliksir
Izobraževalni |
HBO | 09:52 |
Mož z imenom Otto
Film |
| 11:57 |
Rachel se poroči
Film |
HBO 2 | 09:27 |
Mamma Mia! Spet začenja se
Film |
| 11:20 |
Zlata sredina
Nanizanka |
HBO 3 | 09:56 |
Barbie
Film |
| 11:47 |
Spet sem tu!
Dokumentarni |
Cinemax | 09:25 |
Poročilo
Film |
| 11:25 |
Agnes Joy
Film |
Cinemax 2 | 09:15 |
Ženski filmi
Film |
| 10:50 |
Večna hči
Film |
Fox Movies | 08:35 |
Izganjalci duhov 2
Film |
| 10:50 |
Bela modela
Film |
Pickbox | 09:43 | Lewis ( Crime, Drama, Mystery ) Epizoda: S09 E03 LETO:2006, Ko najdejo dekana do smrti pretepenega v krajevnem gozdu, prosijo Lewisa in Hathawaya, naj...več |
| 10:33 | Nikoli ni prepozno ( Comedy, Drama, Romance ) Epizoda: LETO:2020, Štirje upokojenci iz doma za veterane vietnamske vojne se odločijo, da bodo izkoristili...več |
Discovery | 10:00 |
Goli in prestrašeni: Džungelski izziv
Razvedrilni |
| 11:00 |
Lovci na zaklade
Nanizanka |
Discovery ID | 10:00 |
Dobrodošli v mestu umorov: Skrivnost Silver Peaka
Nanizanka |
| 11:00 |
Dobrodošli v mestu umorov: Nekega vročega poletja
Nanizanka |
Nat.Geographic | 10:05 |
Izgubljeno in najdeno na letališču
Dokumentarni |
| 11:05 |
Aljaska: Naslednja generacija: Pojedina ali lakota
Dokumentarni |
History Channel | 10:15 |
Skladiščne vojne: Portret hazarderja
Dokumentarni |
| 10:40 |
Skladiščne vojne: Dražba za telebane
Dokumentarni |
| 11:05 |
Skovano v ognju: Damascus 500
Dokumentarni |
Travel Channel | 10:00 |
Muzejske skrivnosti
Dokumentarni |
| 11:00 |
Skrivnostna odprava: Iskanje sultanovega srca
Dokumentarni |
Animal Planet | 10:20 |
Mojstri hiš na drevesu: Angleška podeželska hiša
Razvedrilni |
| 11:15 |
Reševanje domačije: Poplave, znoj in solze
Dokumentarni |
WILD NatGeo | 10:25 |
Ujeti pri delu: Napad!
Dokumentarni |
| 11:10 |
Ujeti pri delu: Čudno in divje
Dokumentarni |
SciFi | 10:00 |
Grimm: Rdeča nadloga
Nanizanka |
| 11:00 |
Grimm: V očeh opazovalca
Nanizanka |
Fox Crime | 10:20 |
Preiskovalci na delu: NCIS
Nanizanka |
| 11:15 |
Preiskovalci na delu: NCIS New Orleans
Nanizanka |
24 Kitchen | 10:00 |
Preprosto Raymond Blanc: Kuhanje za prijatelje
Izobraževalni |
| 11:00 |
Lorraine Pascale: Kako postati boljši kuhar: Bryony
Izobraževalni |
E! | 09:30 |
Zvezdniške igre
Razvedrilni |
| 10:30 |
Samo zvezdniki
Razvedrilni |
| 11:15 |
Samo zvezdniki
Razvedrilni |
Fashion TV | 10:00 |
Modne destinacije: Grčija
Razvedrilni |
| 10:30 |
Modne destinacije: Grčija
Razvedrilni |
| 11:00 |
Moda za otroke
Razvedrilni |
Eurosport | 09:30 |
Snooker: Masters, finale
Šport |
| 11:00 |
Kolesarstvo (M): Giro d'Italia, 2. etapa: San Francesco Al Campo - Santuario Di Oropa (161Km)
Šport |
Eurosport 2 | 09:30 |
Kolesarstvo (M): Giro d'Italia, 8. etapa: Spoleto - Prati Di Tivo (152Km)
Šport |
| 11:00 |
Vzdržljivostno dirkanje: FIA WEC, 6 ur Spaja, 3. krog
Šport |
Extreme Sports | 10:00 |
Odročna pot
Šport |
| 11:00 |
Športna avantura
Šport |
MTV Hits | 13:00 |
Non-stop hiti
Razvedrilni |
Arte | 09:55 |
Zgodovina antisemitizma
Dokumentarni |
| 10:50 |
Zgodovina antisemitizma
Dokumentarni |
CNN | 10:00 |
Novinarska pisarna z Maxom Fosterjem
Informativni |
| 11:00 |
CNN zjutraj
Informativni |
BBC World | 10:00 |
Novice
Informativni |
| 10:30 |
Novice
Informativni |
| 10:55 |
Klik
Informativni |
| 11:00 |
Novice
Informativni |
Cartoon Netw. | 10:15 |
Kreg s Potoka: V ključu Potoka
Otroški in mladinski |
| 10:35 |
Craigov svet: Tla so lava!
Otroški in mladinski |
| 10:45 |
Craigov svet: Svet: Operacija Čebela
Otroški in mladinski |
| 10:55 |
Craigov svet: Kradljivec koles
Otroški in mladinski |
| 11:15 |
Craigov svet: Craig na plaži
Otroški in mladinski |
Disney | 10:05 |
Iwaju
Film |
| 10:30 |
Iwaju
Film |
| 10:55 |
Disneyjeve sobote
Otroški in mladinski |
| 11:20 |
Disneyjeve sobote
Otroški in mladinski |
JimJam | 10:25 |
Radovedni Jaka
Otroški in mladinski |
| 10:36 |
Radovedni Jaka
Otroški in mladinski |
| 10:50 |
Gregor in dinozavri
Otroški in mladinski |
| 11:02 |
Poštar Pat posebna dostava
Otroški in mladinski |
| 11:16 |
Lokomotivček Tomaž in prijatelji
Otroški in mladinski |
Boomerang | 10:15 |
Pajek Luka
Otroški in mladinski |
| 10:30 |
Muš-Muš in Muštončki
Otroški in mladinski |
| 10:40 |
Muš-Muš in Muštončki
Otroški in mladinski |
| 11:00 |
Grizzy in glodavčki
Otroški in mladinski |
| 11:05 |
Grizzy in glodavčki
Otroški in mladinski |
| 11:10 |
Grizzy in glodavčki
Otroški in mladinski |
| 11:25 |
Grizzy in glodavčki
Otroški in mladinski |
PRO7 | 10:05 |
Mladi zdravniki
Nanizanka |
| 10:35 |
Mladi zdravniki
Nanizanka |
| 11:00 |
Mladi zdravniki
Nanizanka |
SAT1 | 10:00 |
Opazovalna služba
Razvedrilni |
| 11:00 |
Opazovalna služba
Razvedrilni |
RTL | 10:00 |
Ulrich Wetzel - Kazensko sodišče
Dokumentarni |
| 11:00 |
Barbara Salesch - Kazensko sodišče
Dokumentarni |
RTL II | 10:05 |
Staro šaro za denar: Sükrü pri Jens-Petru
Razvedrilni |
| 10:55 |
Staro šaro za denar: Sükrü, Otto in Mauro pri Eberhardu
Dokumentarni |
Super RTL | 10:20 |
Divja brata Kratt
Otroški in mladinski |
| 10:45 |
Grizzy in glodavčki
Otroški in mladinski |
| 11:05 |
Grizzy in glodavčki
Otroški in mladinski |
| 11:15 |
Mogočni Mike
Otroški in mladinski |
| 11:20 |
Mogočni Mike
Otroški in mladinski |
| 11:25 |
Mogočni Mike
Otroški in mladinski |
VOX | 10:15 |
Na kraju zločina
Nanizanka |
| 11:10 |
Na kraju zločina: Miami
Nanizanka |
3 Sat | 10:21 |
Evropa od zgoraj: Islandija
Dokumentarni |
| 11:05 |
Sanjski kraji: Norveška
Dokumentarni |
ZDF | 09:05 |
Poln vrč, oddaja za potrošnike
Razvedrilni |
| 10:30 |
Klic v sili
Nanizanka |
| 11:15 |
Preiskovalna enota Stuttgart
Nanizanka |
Kabel 1 | 10:10 |
Castle: Smrtonosno rokovanje
Nanizanka |
| 11:05 |
Castle: Domina vedno udari dvakrat
Nanizanka |
ARD | 10:00 |
Mojster vsakdana
Razvedrilni |
| 10:30 |
Zasledovanje
Razvedrilni |
| 11:15 |
ARD bife
Izobraževalni |
TV5 | 10:00 |
Gotha
Dokumentarni |
| 10:30 |
Okus
Izobraževalni |
| 11:00 |
Tv5 Svet: dnevnik
Informativni |
| 11:14 |
Vremenska napoved
Informativni |
| 11:17 |
Tako veliko sonce
Nanizanka |
Fox | 09:55 |
Castle
Nanizanka |
| 10:50 |
Castle
Nanizanka |
Fox Life | 10:20 |
Novi Amsterdam
Nadaljevanka |
| 11:10 |
Specializant
Nadaljevanka |