Program: | Ura: | Oddaja: |
Slovenija 1 | 14:00 | Žiga Kariž in Janez Janša ( dokumentarna oddaja ) V dokumentarni seriji Zapeljevanje pogleda predstavljamo samostojno ustvarjalno pot vizualnega umetnika...več |
| 14:30 | Lena Gabršček, kapetanka slovenske reprezentance odbojke sede, športna psihologinja, motivatorka Gostja v studiu je Lena Gabršček, kapetanka slovenske reprezentance odbojke sede ter športna psihologinja...več |
| 14:55 | TV-izložba |
Slovenija 2 | 12:10 | Dobro jutro Režija: Kučej Marjan Vabljeni v družbo mariborskih jutranjikov, ki vam bodo v četrtkovem jutru predstavili mlade gasilce,...več |
|
| 15:15 | dr. Daša Ličen Režija: Juh Janez Pogovarjali se bomo z dr. Dašo Ličen, avtorico knjige Meščanstvo v zalivu: društveno življenje...več |
|
PopTV | 13:05 | MasterChef Slovenija ( MasterChef Slovenija X. ) Sezona: 10 Epizoda: 23 Tekmovalci imajo znova priložnost, da zablestijo pred sodniki. Čaka jih francoska klasika tarte tatin....več |
| 14:05 | Vaše zdravje, naša skrb |
| 14:10 | Skrito v raju ( Skrito v raju I. ) Sezona: 1 Epizoda: 57 Igrajo: Aleksandra Balmazović, Aleš Valič, Blaž Valič, Gaber Trseglav, Gaja Filač, Matej Zemljič, Mila Peršin, Sabina Kogovšek, Tanja Potočnik, Vesna Pernarčič Režija: Nikolaj Vodošek Nada in Matej se končno odpravita na zmenek. David pove Juliji, da ve, da je nadenj in Nado poslala...več |
Kanal A | 13:55 | Vaše zdravje, naša skrb |
| 14:10 | Črni seznam ( Blacklist IX. ) Sezona: 9 Epizoda: 2 Igrajo: James Spader, Diego Klattenhoff, Harry Lennix, Amir Arison, Laura Sohn, Hisham Tawfiq Potem ko je Red Cooperja opozoril na nevarnno zločinsko organizacijo, nekdo ugrabi inžinirja Chena...več |
|
TV3 Medias | 14:00 |
Čarokuhinja pri atu
Izobraževalni |
| 14:15 |
TV prodaja
Propagandni program |
| 14:30 |
Na kavi z Giannijem
Razvedrilni |
| 15:00 |
TV prodaja
Propagandni program |
Planet TV | 13:54 |
Večerja za 5
Razvedrilni |
| 14:55 |
Polsestri
Nadaljevanka |
|
Planet 2 | 14:03 |
TV prodaja
Propagandni program |
| 14:18 |
Zbiratelji krame
Razvedrilni |
Planet Eva | 13:46 |
Zdravnik brez vesti
Nadaljevanka |
| 14:39 |
Rebelde
Nadaljevanka |
KINO | 12:35 | 9/11 Igrajo: Charlie Sheen, Gina Gershon, Whoopi Goldberg, Luis Guzman, Wood Harris Režija: Martin Guigui Film 9/11, v katerem nastopajo Charlie Sheen, Whoopi Goldberg in Gina Gershon, se osredotoča na teroristični...več |
|
| 14:15 | Pr'Hostar Igrajo: Dejan Krupić, Goran Hrvaćanin, Igor Kešina, Miha Brajnik, Mateja Terseglav Režija: Luka Marčetić Film je komična zgodba o malih ljudeh in njihovem preprostem boju s škodoželjneži. Majhni podeželski...več |
BRIO | 13:55 | Pisarna ( Office VIII. ) Sezona: 8 Epizoda: 2 Igrajo: James Spader, Rainn Wilson, John Krasinski, Jenna Fischer, B.J. Novak, Ed Helms Po vznemirljivem motivacijskem govoru Roberta Californie, le-ta spodbudi pisarno, naj podvoji prodajo....več |
| 14:25 | Bivši na plaži ( Ex on the Beach IV. ) Sezona: 4 Epizoda: 11 V tokratni sezoni bo deset privlačnih samskih deklet in fantov, ki jih poznamo iz preteklih resničnostnih...več |
OTO | 14:00 | Slugterra ( Slugterra III. ) Sezona: 3 Epizoda: 8 Kord si zamisli krasno nadgradnjo za svojo pištolo, a zanjo potebuje dele, ki pa jih v Vzhodnih jamah...več |
| 14:30 | Gormiti ( Gormiti I. ) Sezona: 1 Epizoda: 52 Voidus z omega močjo temne Aoki spravi mlade junake in njihove gormitske vladarje na kolena. Zdi se,...več |
| 14:40 | Bakugan 3.1. Sezona: 3 Epizoda: 47 TC se znajde pred težko odločitvijo. Naj pomaga bratu, ki si hoče podjarmiti vse bakugane in zavladati...več |
Šport TV 1 | 13:00 | Nogomet: Maribor - Rogaška ponovitev |
| 15:00 | Nogomet: Ajax - Excelsior ponovitev |
Šport TV 2 | 13:00 | Nogomet: Ajax - Excelsior ( Warcraft ) ponovitev |
| 15:00 | Nogomet: Heidenheim - Leipzig ( Warcraft ) ponovitev |
|
Šport TV 3 | 12:30 | Nogomet: Fortuna Düsseldorf - Greuther Fürth ponovitev |
| 14:30 | Košarka: Kranj - Ilirija ponovitev |
TV AS | 13:25 |
Pomurski info
Informativni |
| 16:25 |
Pomurski info
Informativni |
TV Celje | 15:30 |
Video strani
Informativni |
Net TV | 14:00 |
Neizpovedane športne zgodbe
Razvedrilni |
| 15:00 |
TV Market
Propagandni program |
TV Maribor | 13:40 | Dobro jutro Režija: Kučej Marjan Vabljeni v družbo mariborskih jutranjikov, ki vam bodo v četrtkovem jutru predstavili mlade gasilce,...več |
| 15:45 | TV nakup |
VTV | 13:10 |
Videostrani, obvestila
Propagandni program |
| 15:30 |
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
Razvedrilni |
TV Koper | 14:00 | Tv transfrontaliera - TG Regionale FVG Telegiornale regionale del Friuli Venezia Giulia.
Regionalni dnevnik v italijanskem jeziku za FJK.
|
| 14:20 | La Biblioteca di S.Marta Una serie di curiosita' che ci illustrano alcuni momenti di particolare interesse del passato dell'Istria...več |
| 14:30 | K2 - La montagna e le sue genti Oddaja namenjena vsem ljubiteljem alpinizma. Smučanje, deskanje, prosto plezanje in drugi športi na...več |
| 15:00 | Mary Barbara Tolusso Trasmissione dedicata alla poesia. Lettura e commento di poesie dell'ospite in studio.
Oddaja o...več |
Hrvaška 1 | 13:15 |
Obljuba
Nadaljevanka |
| 14:25 |
Nepoznana Amerika: Wyoming: dežela samotarjev
Dokumentarni |
Hrvaška 2 | 13:16 |
Joanna Lumley in čudovita mesta sveta: Rim
Nanizanka |
| 14:11 |
Vera: Črni led
Nanizanka |
RTL televizija | 13:50 |
Večerja za 5
Izobraževalni |
| 14:55 |
Vražja kuhinja Hrvaške - Extra
Razvedrilni |
Srbija SAT | 13:00 |
En dober dan
Razvedrilni |
| 14:57 |
Gledališko življenje in vse njegove barve - Milanka Berberović, kostumografinja
Dokumentarni |
BKTV | 13:30 |
Z županom: Anton Leskovar
Informativni |
| 14:30 |
Žogarija
Razvedrilni |
| 15:00 |
Štiri tačke
Dokumentarni |
Črna Gora | 14:00 |
Novice
Informativni |
| 14:05 |
Okoli sveta z Edinom Krnićem
Dokumentarni |
| 14:30 |
Umetnostni magazin
Kulturno-umetniški |
| 15:00 |
Lajmet
Informativni |
BN SAT | 14:00 |
Novice
Informativni |
| 14:15 |
Korak 21
Informativni |
| 14:50 |
Zvoki domovine
Razvedrilni |
DMSAT | 14:00 |
Estradne novice
Razvedrilni |
| 14:10 |
Glasbeni program in pogovor preko SMS-ov
Razvedrilni |
Avstrija 1 | 14:00 |
Monk: Gospod Monk in tri pite
Nanizanka |
| 14:45 |
Monk: Gospod Monk in TV-zvezda
Nanizanka |
Avstrija 2 | 14:00 |
Silvija kuha
Izobraževalni |
| 14:25 |
V vrtincu ljubezni
Nanizanka |
RAI 1 | 14:00 |
Dobri časi
Razvedrilni |
| 16:53 |
Vremenska napoved
Informativni |
RAI 2 | 14:00 |
Ura je dve
Razvedrilni |
| 15:25 |
Srečanje generacij
Razvedrilni |
RAI 3 | 14:00 |
Deželna poročila
Informativni |
| 14:19 |
Deželna poročila - vreme
Informativni |
| 14:20 |
Poročila
Informativni |
| 14:49 |
Vremenska napoved
Informativni |
| 14:50 |
Leonardo
Razvedrilni |
HBO | 13:06 |
Igra zaupanja
Film |
| 14:50 |
Pozaba
Film |
HBO 2 | 13:30 |
Osebnost leta
Film |
| 15:21 |
Madeleinin taksist
Film |
HBO 3 | 13:11 |
Šazam! Bes bogov
Film |
| 15:20 |
Punca za vse
Film |
Cinemax | 13:11 |
Oblegani 2
Film |
| 14:50 |
Neverjetna Elisa
Film |
Cinemax 2 | 14:00 |
Tožba
Film |
| 16:00 |
Jesús López
Film |
Fox Movies | 13:40 |
Točka prednosti
Film |
| 15:40 |
Deuce Bigalow: Evropski žigolo
Film |
Pickbox | 12:25 | Agatha Christie: Poirot ( Crime, Drama, Mystery, Thriller ) Epizoda: S11 E01 LETO:2008, Dve fotografiji sta edina Poirotova sled v primeru umora vaške dvorjanke in edini dokaz,...več |
| 14:08 | Lewis ( Crime, Drama, Mystery ) Epizoda: S07 E04 LETO:2006, Identitete sežganega trupla ni lahko odkriti, ker sta življenji študentov, vpletenih v...več |
| 14:57 | Umor na ladji ( Crime, Drama, Mystery ) Epizoda: S01 E03 LETO:2023, Ladja pripluje v Casablanco, v Jamilovo rojstno mesto, kjer sporni posli mečejo slabo luč...več |
Discovery | 13:00 |
Reševanje domačije: Most čez razburkano vodo
Dokumentarni |
| 15:00 |
Lovci na opale
Dokumentarni |
Discovery ID | 14:00 |
Ujeti morilca: Sredi belega dne
Nanizanka |
| 15:00 |
Ujeti morilca: Vsi prisotni
Nanizanka |
Nat.Geographic | 14:00 |
Za zapahi v tujini: Ujeta in noseča
Dokumentarni |
| 15:00 |
Druga svetovna vojna: Skrivnosti iz zraka: Oči na nebu
Dokumentarni |
History Channel | 13:55 |
Skrivnosti v pesku: Mumije krokodilov in izgubljeno mesto Avaris
Nanizanka |
| 14:40 |
Starodavni vesoljci: Deset največjih katastrof Nezemljanov
Nanizanka |
Travel Channel | 14:00 |
Ledeno zlato: Razpoke
Dokumentarni |
| 15:00 |
V iskanju zaklada: Spreminjanje svinca v zlato
Dokumentarni |
Animal Planet | 14:00 |
Ekspedicija Velika noga: Ve, da smo tukaj
Dokumentarni |
| 15:00 |
Ekspedicija Velika noga: Zadnje ure
Dokumentarni |
WILD NatGeo | 13:30 |
Plenilci proti plenu: Gepard
Dokumentarni |
| 14:15 |
Plenilci proti plenu: Krokodil
Dokumentarni |
| 15:00 |
Kraljestvo človeku podobnih opic: Spopad kraljev
Dokumentarni |
SciFi | 14:00 |
Legende jutrišnjega dneva: Pokliči domov
Nanizanka |
| 15:00 |
Legende jutrišnjega dneva: Mackova vrnitev
Nanizanka |
Fox Crime | 13:05 |
Zakaj niso vprašali Evansa?
Nadaljevanka |
| 14:05 |
Zakon in red: Organizirani kriminal
Nanizanka |
| 15:00 |
Mentalist
Nanizanka |
24 Kitchen | 14:00 |
Indija Luka Nguyena: Kochi
Izobraževalni |
| 14:30 |
Indija Luka Nguyena: Kerala
Izobraževalni |
| 15:00 |
Jamiejevi 15-minutni obroki
Izobraževalni |
E! | 14:00 |
Kardashianovi
Razvedrilni |
| 15:00 |
Hollywoodski medij s Tylerjem Henryjem: Nico Tortorella, Ice-t And Coco Austin, Alan Thicke
Razvedrilni |
Fashion TV | 14:00 |
Poročna oblačila
Razvedrilni |
| 14:30 |
Poročna oblačila
Razvedrilni |
| 15:00 |
Modni filmi
Razvedrilni |
Eurosport | 14:00 |
Snooker: Svetovno prvenstvo, 1. krog, 6. dan
Šport |
| 17:00 |
Jadranje: Jadralski duh
Šport |
Eurosport 2 | 13:30 |
Kolesarstvo (M): Dirka po Turčiji, 5. etapa: Bodrum – Kuşadasi (177.9Km)
Šport |
| 15:30 |
Kolesarstvo (M): Dirka po Romandiji, 2. etapa: Fribourg - Salvan/les Marécottes (171Km)
Šport |
Extreme Sports | 14:00 |
Odročna pot
Šport |
| 15:00 |
Odročna pot
Šport |
MTV Hits | 15:00 |
MTV Top 20
Razvedrilni |
Arte | 13:25 |
Vabilo na potovanje
Dokumentarni |
| 14:15 |
Conti: Moji dve zgodbi
Film |
CNN | 14:00 |
Novinarska pisarna s Fredricko Whitfield
Informativni |
| 15:00 |
Povezani svet
Informativni |
BBC World | 14:00 |
Novice
Informativni |
| 14:30 |
Novice
Informativni |
| 14:55 |
O filmih
Informativni |
| 15:00 |
Novice
Informativni |
Cartoon Netw. | 14:01 |
Nove Looney Tunes: Kralj Bugs in otok norosti - 2. del
Otroški in mladinski |
| 14:06 |
Nove Looney Tunes: Močvirje in okoliščine
Otroški in mladinski |
| 14:11 |
Nove Looney Tunes: Safari
Otroški in mladinski |
| 14:16 |
Nove Looney Tunes: Zdaj ali nikoli
Otroški in mladinski |
| 14:30 |
Total Dramarama: Poškodovanci
Otroški in mladinski |
| 14:40 |
Total Dramarama: Misija igrače
Otroški in mladinski |
| 14:55 |
Total Dramarama: Gwenina zgodba
Otroški in mladinski |
Disney | 13:50 |
Hailey bo uspelo
Otroški in mladinski |
| 14:15 |
Hailey bo uspelo
Otroški in mladinski |
| 14:40 |
Zgodbe Ladybug in Cat Noir
Otroški in mladinski |
JimJam | 14:02 |
Leo, gozdni čuvaj
Otroški in mladinski |
| 14:13 |
Leo, gozdni čuvaj
Otroški in mladinski |
| 14:26 |
Radovedni Jaka
Otroški in mladinski |
| 14:36 |
Radovedni Jaka
Otroški in mladinski |
| 14:47 |
Gregor in dinozavri
Otroški in mladinski |
| 15:00 |
Žiga
Otroški in mladinski |
Boomerang | 14:00 |
Gospod Fižolček
Otroški in mladinski |
| 14:10 |
Gospod Fižolček
Otroški in mladinski |
| 14:25 |
Gospod Fižolček
Otroški in mladinski |
| 14:35 |
Gospod Fižolček
Otroški in mladinski |
| 14:55 |
Pajek Luka
Otroški in mladinski |
PRO7 | 13:45 |
Sodobna družina
Nanizanka |
| 14:15 |
Sodobna družina
Nanizanka |
| 14:40 |
Sodobna družina
Nanizanka |
SAT1 | 14:00 |
Opazovalna služba: Specialisti
Dokumentarni |
| 15:00 |
Opazovalna služba: Specialisti
Dokumentarni |
RTL | 12:00 |
Točno ob dvanajstih
Informativni |
| 15:00 |
Barbara Salesch - Kazensko sodišče
Dokumentarni |
RTL II | 13:55 |
Od žive meje do žive meje: Zahvalni dan
Razvedrilni |
| 14:55 |
Od žive meje do žive meje: Veliki finale
Razvedrilni |
Super RTL | 13:45 |
Spuži Kvadratnik
Otroški in mladinski |
| 14:05 |
ALVINNN!!! in veverički
Otroški in mladinski |
| 14:35 |
Jade Armor: Črno-bela Jade
Otroški in mladinski |
| 15:00 |
Zmaji: Devet kraljestev
Otroški in mladinski |
VOX | 14:00 |
Guidova kraljica dekoracije
Nanizanka |
| 15:00 |
Kraljica nakupov
Dokumentarni |
3 Sat | 13:20 |
Žabe - zaklad deževnega gozda
Film |
| 14:05 |
Koala, Wombat & Co. - življenje po požaru
Dokumentarni |
| 14:50 |
Naravni raji ob ekvatorju: Borneo in Sumatra
Nanizanka |
ZDF | 14:00 |
Danes - v Nemčiji
Informativni |
| 14:15 |
Kuharski spopad
Razvedrilni |
| 15:00 |
Danes ekspresno
Informativni |
Kabel 1 | 14:00 |
Osnove Sherlocka Holmesa: Breme krvi
Nanizanka |
| 14:55 |
Castle: Vudu
Nanizanka |
ARD | 14:00 |
Dnevnik
Informativni |
| 14:10 |
Rdeče vrtnice: Neuspeh brez milosti
Nanizanka |
| 15:00 |
Dnevnik
Informativni |
TV5 | 14:00 |
Neka druga zgodba
Nadaljevanka |
| 15:30 |
Po francosko
Kulturno-umetniški |
Fox | 13:35 |
Svetilnik 23
Nanizanka |
| 14:25 |
Dva moža in pol
Nanizanka |
| 14:55 |
Dva moža in pol
Nanizanka |
Fox Life | 13:45 |
Letovišče
Nadaljevanka |
| 14:20 |
Chicaški zdravniki
Nanizanka |