Program: | Ura: | Oddaja: |
Slovenija 1 | 12:00 | Moj čudoviti um ( dokumentarni film ) Režija: Čelar Miha Pretresljiva in poetična zgodba o človeku brez telesa, dr. Jožetu Felcu, psihiatru in nevrologu, in...več |
| 12:55 | Vreme Spremljajte aktualno vremensko napoved z opozorili in zanimivimi informacijami vsak dan v sklopu informativnih...več |
| 13:00 | Prvi dnevnik V Prvem dnevniku ob 13.00 se lahko vsak dan v letu hitro in učinkovito seznanite z vsemi najpomembnejšimi...več |
| 13:15 | Šport V prvih dnevnih športnih poročilih vas bomo seznanili z najpomembnejšimi rezultati tekmovanj, ki so...več |
|
Slovenija 2 | 11:10 | Videotrak Videotrak je video-glasbeni časovni pas urbanega slovenskega 'mainstreama', ki sega od popa...več |
|
| 12:40 | Dobro jutro Režija: Kučej Marjan Četrtkova oddaja Dobro jutro vam bo tudi tokrat ponudila široko in pisano paleto različnih tem. Mariborski...več |
PopTV | 12:04 | Reka ljubezni ( Reka ljubezni IV. ) Sezona: 4 Epizoda: 71 Igrajo: Lara Komar, Tadej Pišek, Marijana Brecelj, Bernarda Oman, Branko Šturbej, Mojca Funkl, Aleš Valič Bojanu je jasno, da je Miha pošto odnesel Sonji. Tereza hoče vedeti, kako napreduje Angeličino zdravje,...več |
| 13:00 | Vaše zdravje, naša skrb |
| 13:15 | MasterChef Slovenija ( MasterChef Slovenija X. ) Sezona: 10 Epizoda: 7 Nocojšnji izziv pokaže kulinarično razgledanost tekmovalcev. Zabavna igra od njih zahteva, da pobrskajo...več |
Kanal A | 11:50 | Mentalist ( Mentalist III. ) Sezona: 3 Epizoda: 16 Igrajo: Simon Baker, Robin Tunney, Tim Kang, Owain Yeoman, Amanda Righetti Nekdo umori preprodajalca starin Manuela Montera. Njegovega umora je osumljena agentka Hightowerjeva,...več |
|
| 12:50 | Mentalist ( Mentalist III. ) Sezona: 3 Epizoda: 17 Igrajo: Simon Baker, Robin Tunney, Tim Kang, Owain Yeoman, Amanda Righetti Na igrišču za golf najdejo umorjenega zdravnika Micaha Newtona. Lisbonovo pri preiskavi ovira LaRoche,...več |
TV3 Medias | 12:00 |
Razdvojena življenja
Nadaljevanka |
| 13:00 |
Vaše zdravje, naša skrb
Izobraževalni |
Planet TV | 12:00 |
Lov na majhne hiše
Razvedrilni |
| 12:25 |
Sulejman Veličastni
Nadaljevanka |
Planet 2 | 12:00 |
Jutro na Planetu
Izobraževalni |
|
| 14:00 |
TV prodaja
Propagandni program |
Planet Eva | 11:59 |
Moč ljubezni
Nadaljevanka |
| 12:53 |
Oče
Nadaljevanka |
KINO | 11:05 | Mobius Igrajo: Jean Dujardin, Cecile De France, Tim Roth, John Lynch Režija: Eric Rochant Ruskega vohuna Gregoryja Lyubova pošljejo v Monako, da bi nadziral vplivnega ruskega oligarha Ivana...več |
| 13:20 | Vesoljski kavboji ( Space Cowboys ) Igrajo: Clint Eastwood, Tommy Lee Jones, James Garner, Donald Sutherland, James Cromwell Režija: Clint Eastwood Ruski komunikacijski satelit se zaradi napake v sistemu začne vračati na Zemljo. NASA ima samo nekaj...več |
|
BRIO | 12:15 | Mož z načrtom ( Man With a Plan II. ) Sezona: 2 Epizoda: 9 Igrajo: Matt LeBlanc, Liza Snyder, Matt Cook, Grace Kaufman, Matthew McCann, Kevin Nealon, Stacy Keach Joe in Beverly nameravata paziti Burnsove otroke, da bi Adam in Andi končno lahko odšla na dolgopričakovani...več |
| 12:40 | Vaše zdravje, naša skrb |
| 12:55 | Pisarna ( Office VI. ) Sezona: 6 Epizoda: 12 Igrajo: Steve Carell, Rainn Wilson, John Krasinski, Jenna Fischer, B.J. Novak, Mindy Kaling Michael se mora soočiti z dejstvom, da ne more izpolniti obljube, ki jo je pred 10 leti dal skupini...več |
OTO | 12:20 | Govoreči Tom in prijatelji ( Talking Tom and Friends IV. ) Sezona: 4 Epizoda: 7 Zaradi nezmožnosti ukvarjanja s tehnologijo si Ben omisli nov vir zaslužka in postane taksist. Sprva...več |
| 12:30 | Barbapapa: Srečna družina! ( Barbapapa: One Big Happy Family! I. ) Sezona: 1 Epizoda: 22 Dragi otroci! Pred vami je v sodobni različici risanka, ob kateri so odraščali vaši stari starši....več |
| 12:45 | Zmajček Tomi ( Tommy the Little Dragon II. ) Sezona: 2 Epizoda: 4 Anžeta tlačijo grozne nočne more, pa ostalim ne zna razložiti, kakšne. Zmajčku Tomiju se utrne...več |
| 12:55 | Čebelica Maja ( Maya the Bee I. ) Sezona: 1 Epizoda: 53 Maja si omisli zalogo cvetnega prahu za zimo, ki ga zato zakoplje v zemljo. Da bi točno vedela, kje...več |
| 13:10 | Smrkci ( Smurfs I. ) Sezona: 1 Epizoda: 21 Ata Smrk organizira posebno glasovanje, s katerim bodo odločili, kdo bo postal del reševalne skupine...več |
Šport TV 1 | 12:00 | Motokros: VN Španije, 2. dirka ponovitev |
| 13:00 | Motokros: VN Španije, 1. dirka ponovitev |
|
Šport TV 2 | 12:00 | Rokomet: Kobierzyce - Lublin ponovitev |
| 13:30 | Košarka: LTH Castings - Krka ponovitev |
Šport TV 3 | 10:45 | Košarka: Polfinale: Paris - London, prva tekma ponovitev |
| 12:30 | Košarka: Polfinale: Bourg-en-Bresse - Besiktas, prva tekma ponovitev |
TV AS | 12:05 |
Dogodki
Informativni |
| 12:25 |
Večerni program TV AS
Razvedrilni |
Net TV | 12:15 |
Samra
Nanizanka |
| 13:00 |
Regionalno
Informativni |
TV Maribor | 12:15 | O živalih in ljudeh ( izobraževalno–svetovalna oddaja ) Predstavljamo mlado pasmo psov – svilnati hrt. Spoznali smo hrta Tobya, mladega španskega galga, ki...več |
| 12:40 | Demenca ( pogovorna oddaja ) V Sloveniji je bilo leta 2022 več kot 47 tisoč obolelih z demenco, projekcije za leto 2050 govorijo,...več |
VTV | 12:15 |
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
Razvedrilni |
| 12:45 |
Iz oddaje Dobro jutro
Informativni |
TV Koper | 14:00 | Tv transfrontaliera - TG Regionale FVG Telegiornale regionale del Friuli Venezia Giulia.
Regionalni dnevnik v italijanskem jeziku za FJK.
|
Hrvaška 1 | 12:20 |
Čas ljubezni
Nadaljevanka |
| 13:15 |
Obljuba
Nadaljevanka |
Hrvaška 2 | 12:05 |
Preprosto Raymond Blanc: Kuhanje za prijatelje
Izobraževalni |
| 12:33 |
Reševanje vrta: Gloucester
Razvedrilni |
RTL televizija | 12:00 |
Blagor nama
Nadaljevanka |
| 12:40 |
Sanjske sanje
Nadaljevanka |
Srbija SAT | 12:00 |
Dnevnik
Informativni |
| 13:00 |
En dober dan
Razvedrilni |
BKTV | 11:00 |
Vzhodna
Informativni |
| 12:30 |
Moč glasbe nas združuje
Razvedrilni |
Črna Gora | 12:20 |
Izobraževalni program: Preberi me - Nadja Durković
Izobraževalni |
| 13:00 |
Bodimo budni
Dokumentarni |
BN SAT | 12:20 |
Za obzorjem
Dokumentarni |
| 12:45 |
Dacar Gavro
Dokumentarni |
| 13:10 |
Fragmenti življenja
Dokumentarni |
DMSAT | 11:10 |
Glasbeni program in pogovor preko SMS-ov
Razvedrilni |
| 12:50 |
Marketing
Informativni |
| 13:00 |
Lepša stran sveta
Razvedrilni |
Avstrija 1 | 11:55 |
SOKO Donava
Nanizanka |
| 12:40 |
SOKO Donava
Nanizanka |
Avstrija 2 | 12:05 |
Svetovni dnevnik +
Informativni |
| 12:55 |
Vreme
Informativni |
| 13:00 |
Čas v sliki
Informativni |
| 13:18 |
Vreme
Informativni |
| 13:20 |
Aktualno po eni
Informativni |
RAI 1 | 11:55 |
Opoldan
Razvedrilni |
| 13:30 |
Poročila
Informativni |
RAI 2 | 11:10 |
Vaše zadeve
Razvedrilni |
| 13:00 |
Poročila
Informativni |
RAI 3 | 12:00 |
Poročila
Informativni |
| 12:25 |
Več kot poročila
Informativni |
| 12:45 |
Zgodbe
Razvedrilni |
| 13:15 |
Preteklost in sedanjost: Francesca Romana, svetnica za vse
Dokumentarni |
HBO | 12:12 |
Wonka
Film |
| 14:06 |
Čarli in tovarna čokolade
Film |
HBO 2 | 11:15 |
Zgaga
Film |
| 12:51 |
Ramona
Film |
HBO 3 | 12:20 |
Božič princa in berača
Film |
| 13:50 |
Birdman ali nepričakovana odlika nevednosti
Film |
Cinemax | 11:20 |
Zakon ulice
Film |
| 12:55 |
Maščevanje
Film |
Cinemax 2 | 11:20 |
Panj
Film |
| 12:45 |
Hladnokrvno
Film |
Fox Movies | 12:05 |
Velika poroka
Film |
| 13:55 |
Dekle z bisernim uhanom
Film |
Pickbox | 11:38 | Podpisano, poslano, dostavljeno ( Comedy, Drama, Mystery ) Epizoda: S01 E03 |
| 12:23 | Agatha Christie: Poirot ( Crime, Drama, Mystery, Thriller ) Epizoda: S05 E05 LETO:1993, Poirot in Hastings prevzameta primer umora italijanskega plemiča, grofa Foscantija, ki so...več |
| 13:18 | Lewis ( Crime, Drama, Mystery ) Epizoda: S03 E04 LETO:2006, Najstnika najdejo mrtvega, kraj smrti pa je pred vrati posesti, ki je v lasti rockerja iz...več |
Discovery | 12:00 |
Trgovec z rabljenimi vozili: Chevrolet Corvair iz leta 1963
Dokumentarni |
| 13:00 |
Reševanje domačije
Dokumentarni |
Discovery ID | 12:00 |
Utemeljen dvom: Brez sledi
Nanizanka |
| 13:00 |
Utemeljen dvom: Nisem bil jaz
Nanizanka |
Nat.Geographic | 12:00 |
Na sledi tihotapcem: Kokainski spanec
Dokumentarni |
| 13:00 |
Katastrofa v zraku: Nevarna hitrost
Dokumentarni |
History Channel | 12:05 |
Lovci na dražbe: Rampa
Razvedrilni |
| 12:30 |
Lovci na dražbe: Kavelj in tiskalnik
Razvedrilni |
| 12:50 |
Zastavljalnica: Poštna zmešnjava
Dokumentarni |
| 13:15 |
Zastavljalnica: Maksimalno zastavljeno
Dokumentarni |
Travel Channel | 12:00 |
Sorodne duše (duhovi): Ne hodi na podstrešje
Dokumentarni |
| 13:00 |
Na robu Aljaske: Prečkanje tankega ledu
Nanizanka |
Animal Planet | 12:10 |
Akvarij po meri: Neverjetni klavirski akvarij
Razvedrilni |
| 13:05 |
Pitbuli in bivši kaznjenci: Psičkova pot domov
Nanizanka |
WILD NatGeo | 11:55 |
Najnevarnejši napadi živali
Dokumentarni |
| 12:40 |
Plenilec v raju: V plitvini
Dokumentarni |
SciFi | 12:00 |
Čarovnice: Izgubljena fotografija
Nanizanka |
| 13:00 |
Čarovnice: Bitka spolov
Nanizanka |
Fox Crime | 12:05 |
Odkupnina
Nanizanka |
| 13:05 |
Ko mrtvi spregovorijo
Nadaljevanka |
24 Kitchen | 11:50 |
Marcus Wareing in zgodbe z vrtička: Jelenjad
Izobraževalni |
| 12:25 |
Marcus Wareing in zgodbe z vrtička: Morska sol
Izobraževalni |
| 13:00 |
David Skoko: motor, vino in kuhar
Izobraževalni |
E! | 12:00 |
E! novice (2024)
Razvedrilni |
| 12:30 |
Glej, kaj se bo zgodilo, v živo
Razvedrilni |
| 13:00 |
Hhiša zlobnežov
Razvedrilni |
Fashion TV | 12:00 |
Teden moške mode
Razvedrilni |
| 12:30 |
Teden moške mode
Razvedrilni |
| 13:00 |
Top modeli
Razvedrilni |
Eurosport | 11:51 |
Snooker: Nemški Masters, finale
Šport |
| 12:47 |
Kolesarstvo: Kolesarska oddaja
Šport |
| 13:18 |
Kolesarstvo (M): Dirka po Flandriji
Šport |
Eurosport 2 | 12:00 |
Kolesarstvo: Monumentalni tlakovci
Šport |
| 13:00 |
Snooker: Nemški Masters, finale
Šport |
Extreme Sports | 12:00 |
Mreža
Šport |
| 14:00 |
Proti valovom
Šport |
MTV Hits | 11:00 |
Non-stop hiti
Razvedrilni |
| 15:00 |
MTV Top 20
Razvedrilni |
Arte | 12:05 |
Re: Eskalacija na francoskih ulicah
Dokumentarni |
| 12:40 |
Vabilo na potovanje
Dokumentarni |
CNN | 12:00 |
Osrednje novice CNN
Informativni |
| 12:30 |
Šport po svetu
Informativni |
| 13:00 |
Novinarska pisarna z Erico Hill
Informativni |
BBC World | 12:00 |
Novice
Informativni |
| 12:30 |
Svetovno poslovno poročilo
Informativni |
| 12:45 |
Novice
Informativni |
| 12:55 |
O filmih
Informativni |
| 13:00 |
Novice
Informativni |
Cartoon Netw. | 12:05 |
Gumballov fantastični svet: Kompilacija
Otroški in mladinski |
| 12:25 |
Gumballov fantastični svet: Polom
Otroški in mladinski |
| 12:35 |
Gumballov fantastični svet: Ponovitev
Otroški in mladinski |
| 12:50 |
Gumballov fantastični svet: Zgodbe
Otroški in mladinski |
| 13:05 |
Gumballov fantastični svet: Tip
Otroški in mladinski |
Disney | 12:10 |
Disneyjeve sobote
Otroški in mladinski |
| 12:35 |
Zlobneži mesta Valley View
Nanizanka |
| 13:00 |
Zlobneži mesta Valley View
Nanizanka |
JimJam | 12:16 |
Mojster Miha
Otroški in mladinski |
| 12:28 |
A veš, koliko te imam rad
Otroški in mladinski |
| 12:40 |
A veš, koliko te imam rad
Otroški in mladinski |
| 12:52 |
Zajček Bing
Otroški in mladinski |
| 13:00 |
Zajček Bing
Otroški in mladinski |
| 13:08 |
Zajček Bing
Otroški in mladinski |
| 13:18 |
Simon
Otroški in mladinski |
Boomerang | 12:10 |
Gradbeniki z Zajčkom Dolgouščkom
Otroški in mladinski |
| 12:30 |
Bat-kolesa
Otroški in mladinski |
| 12:40 |
Bat-kolesa
Otroški in mladinski |
| 12:55 |
Šov Toma in Jerryja
Otroški in mladinski |
| 13:00 |
Šov Toma in Jerryja
Otroški in mladinski |
| 13:10 |
Šov Toma in Jerryja
Otroški in mladinski |
PRO7 | 12:00 |
Goldbergovi
Nadaljevanka |
| 12:25 |
Goldbergovi
Nadaljevanka |
| 12:55 |
Goldbergovi
Nadaljevanka |
| 13:20 |
Goldbergovi
Nadaljevanka |
SAT1 | 12:00 |
Opazovalna služba
Razvedrilni |
| 13:00 |
Opazovalna služba: Specialisti
Dokumentarni |
RTL | 12:00 |
Točno ob dvanajstih
Informativni |
| 15:00 |
Barbara Salesch - Kazensko sodišče
Dokumentarni |
RTL II | 12:00 |
Poceni hiše: Sanje o novem domu: Prenova hiše za malo denarja
Dokumentarni |
| 12:55 |
Poceni hiše: Sanje o novem domu: Oče in hči na gradbišču / Ugodna trgovina ali stečaj?
Dokumentarni |
Super RTL | 12:05 |
Angelo je zakon
Otroški in mladinski |
| 12:40 |
Karate ovca
Otroški in mladinski |
| 12:45 |
Karate ovca
Otroški in mladinski |
| 12:50 |
Karate ovca
Otroški in mladinski |
| 12:55 |
Karate ovca
Otroški in mladinski |
| 13:10 |
Gromka hiša: Ne pozabi name / Trd oreh
Otroški in mladinski |
VOX | 12:05 |
Na kraju zločina: Miami
Nanizanka |
| 13:00 |
Na kraju zločina: Miami
Nanizanka |
3 Sat | 12:20 |
Storitve na tnalu
Izobraževalni |
| 12:50 |
Vrtni nasveti za vse
Izobraževalni |
| 13:20 |
Divje preživetje: Življenje v miniaturnem svetu
Nanizanka |
ZDF | 12:10 |
Opoldanski magazin
Informativni |
| 14:00 |
Danes - v Nemčiji
Informativni |
Kabel 1 | 12:00 |
Osnove Sherlocka Holmesa: Kapital
Nanizanka |
| 13:00 |
Osnove Sherlocka Holmesa: Ugledna stranka
Nanizanka |
ARD | 12:10 |
Opoldanski magazin
Informativni |
| 14:00 |
Dnevnik
Informativni |
TV5 | 11:47 |
Vsak si želi mesto zase
Razvedrilni |
| 12:32 |
Kdo se spomni Renéja Lévesqueja?
Dokumentarni |
Fox | 11:45 |
Preiskovalci na delu: Los Angeles
Nanizanka |
| 12:40 |
Lucifer
Nanizanka |
Fox Life | 11:55 |
Deset odstotkov
Nadaljevanka |
| 13:00 |
Vse, kar vem o ljubezni
Nadaljevanka |