Program: | Ura: | Oddaja: |
Slovenija 1 | 14:20 | TV-izložba |
| 14:40 | Medijska zarota ( slovenska nadaljevanka ) "Pri nas se nikakor ne ukvarjamo s politiko, še najmanj pa z uredniško". (Marta de Villeneuve)
Medijska...več |
| 15:10 | TV-izložba |
Slovenija 2 | 14:10 | Državna proslava ob 20. obletnici vstopa Republike Slovenije v Evropsko unijo V četrtek, 9. maja ob 20.30, bo na travniku pred Slovenskim narodnim gledališčem v Novi Gorici državna...več |
|
| 15:20 | Iztok Mlakar Režija: Šmuc Aleksander V ciklu glasbenih oddaj Moj klasični hit boste lahko znane Slovence spoznali na prav poseben način,...več |
|
PopTV | 14:10 | Obsedena z učiteljem ( My Teacher, My Obsession ) Igrajo: Laura Bilgeri, Lucy Loken, Rusty Joiner, Alexandria DeBerry Režija: Damian Romay Srednješolka Riley poskuša najti nove prijatelje, potem ko so jo premestili na novo šolo, kjer je...več |
| 16:00 | Vaše zdravje, naša skrb |
Kanal A | 13:40 | Moto2 - kvalifikacije VN Francije ( Moto2 - kvalifikacije ) Čeprav je aktualni prvak srednjega razreda prestopil v elitni razred motoGP, vendarle ostajajo v prvenstvu...več |
| 14:30 | MotoGP: Prvak je lahko samo eden ( MotoGP: There Can Be Only One II. ) Sezona: 2 Epizoda: 7 Igrajo: Francesco Bagnaia, Marc Márquez, Jorge Martin, Enea Bastianini, Marco Bezzecchi Dirko za VN Katalonije v Barceloni je zaznamoval grd padec svetovnega prvaka Francesca Bagnaie, dirkača...več |
| 14:55 | MotoGP - sprint dirka VN Francije ( MotoGP - sprint dirka ) Najrazburljivejše dirkanje se po lanski premieri letos nadaljuje. Sobotna dirka polovične dolžine,...več |
|
TV3 Medias | 14:05 |
Nora hiša
Nanizanka |
| 14:40 |
Nora hiša
Nanizanka |
| 15:15 |
TV prodaja
Propagandni program |
Planet TV | 14:09 |
Lov na majhne hiše
Razvedrilni |
| 14:39 |
Lov na majhne hiše
Razvedrilni |
| 15:07 |
Počitniške nastanitve pod soncem
Razvedrilni |
|
Planet 2 | 11:57 |
André Rieu in prijatelji
Kulturno-umetniški |
| 14:51 |
Nogomet (Ž): ŽNK Ljubljana – ŽNK Radomlje Medex, Ženska nogometna liga Triglav Zdravje
Šport |
Planet Eva | 13:55 |
Kraljica mojih sanj
Nadaljevanka |
| 14:50 |
Kraljica mojih sanj
Nadaljevanka |
KINO | 14:15 | Detektivka Aurora Teagarden ( Aurora Teagarden Mystery 3: Three Bedrooms, One Corpse ) Igrajo: Candace Cameron Bure, Lexa Doig, Marilu Henner, Yannick Bisson, Bruce Dawson Režija: Lynne Stopkewich Ko nekdanja knjižničarka Aurora ''Ro'' Teagarden svoj talent posveti nepremičninskim...več |
|
| 16:05 | Ljubezen za božič ( Golden Christmas 3 ) Igrajo: Shantel VanSanten, Rob Mayes, Orson Bean, Mark Famiglietti, Nikki Deloach Režija: Michael Feifer Heather je simpatična režiserka v malem gledališču, kjer mora za praznike pripraviti božično predstavo....več |
BRIO | 14:10 | Brezčasni ( Timeless I. ) Sezona: 1 Epizoda: 16 Igrajo: Abigail Spencer, Matt Lanter, Malcolm Barrett, Goran Višnjić, Sakina Jaffrey, Matt Frewer Potem ko izvesta za pomembno srečanje morilske organizacije Rittenhouse leta 1954, Lucy in Flynn prosita...več |
| 15:05 | Bivši na plaži: Sezona slavnih ( Celebrity Ex on the Beach I. ) Sezona: 1 Epizoda: 15 Joey doživi največji šok v svojem življenju, medtem ko se eden od bivših spektakularno vrne v finale....več |
OTO | 14:20 | Bakugan 3.1. Sezona: 3 Epizoda: 27 Po zadnjem pustošenju bakuganov se odgovorni odločijo, da bodo temu naredili konec. In sicer z nevtralizatorjem,...več |
| 14:45 | Gormiti ( Gormiti I. ) Sezona: 1 Epizoda: 16 Kratus mladim izbrancem pobere delce elezvezda, ki so jih našli v zapuščenem gradu in s tem postane...več |
| 15:00 | Grozni Gašper ( Horrid Henry II. ) Sezona: 2 Epizoda: 51 Gašper od staršev izve, da bo v knjigarni podpisoval knjige B.B. Srebrin, avtor njegove najljubše...več |
| 15:10 | Miraculous - Čarobni dragulji ( Miraculous I. ) Sezona: 1 Epizoda: 23 Na prvi pogled je Marjetka čisto običajna deklica, ki staršem pomaga v družinski pekarni, v šoli...več |
Šport TV 1 | 12:55 | Nogomet: Hertha - Kaiserslautern živo |
| 15:00 | Nogomet: Boj za obstanek, tretji del prvič |
Šport TV 2 | 12:55 | Nogomet: Schalke - Hansa Rostock živo |
|
| 15:00 | Nogomet: 37. oddaja ponovitev |
Šport TV 3 | 12:55 | Nogomet: Nürnberg - Elversberg živo |
| 15:00 | Avtomobilizem: Magazin, 4. oddaja ponovitev |
TV AS | 12:00 |
Iz dežele ob Muri
Informativni |
| 16:30 |
Posnetek tekme
Šport |
TV Celje | 14:05 |
Poglobljeno
Informativni |
| 14:35 |
Ženska arena
Razvedrilni |
Net TV | 14:00 |
Nežni umori
Film |
| 15:45 |
TV Market
Propagandni program |
Slovenija 3 | 14:00 | 23. nujna seja Odbora za izobraževanje, znanost in mladino, 9. 5. 2024 ( posnetek ) Dnevni red seje:
1. "Kako bomo izboljšali sistem vajeništva?" |
| 17:00 | Novinarska konferenca po nadaljevanju pogajanj o prenovi plačnega sistema v javnem sektorju |
TV Maribor | 13:55 | Koroški dogodki, KOR TV Epizoda: 33 Vabljeni k ogledu. |
| 14:45 | Dogodki tedna, TV Celje Epizoda: 33 Oddaja Dogodki tedna vključuje zgodbe o vseh najpomembnejših dogodkih tekočega tedna iz političnega,...več |
| 15:15 | Iz dežele ob Muri, TV AS Epizoda: 33 Pomurje in Porabje veže zgodovinska in kulturna povezanost. Porabje je bilo geografsko, kulturno in...več |
VTV | 13:15 |
Videostrani, obvestila
Propagandni program |
| 15:30 |
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
Razvedrilni |
TV Koper | 14:20 | Curiosità istriane Una serie di curiosita' che ci illustrano alcuni momenti di particolare interesse del passato dell'Istria...več |
| 14:25 | Photo Days Reportage sugli eventi di fotografia nell'ambito della manifestazione Trieste Photo Days 2019.
Reportažna...več |
| 14:55 | Giuseppe Cionfoli Un viaggio fra le storie di molti artisti del panorama musicale italiano, ideato e condotto da Furio...več |
| 15:10 | Un paese di primule e caserme |
Hrvaška 1 | 14:00 |
Iskrice nad Brooklynom
Film |
| 15:40 |
Kraljeva družina: Skrivnosti monarhije: Ljubezen in dolžnost
Dokumentarni |
Hrvaška 2 | 14:00 |
Zeleni junaki: Kanada
Nanizanka |
| 15:00 |
Karate, Evropsko prvenstvo, Zadar
Šport |
RTL televizija | 13:40 |
Rokomet, pokal Gjensidige: Hrvaška - Argentina
Šport |
| 15:30 |
Pridi, ugani, zmagaj
Razvedrilni |
Srbija SAT | 14:15 |
Magazin Srbije na zvezi
Dokumentarni |
| 14:55 |
TV obrazi:... Kot ves ostali svet
Dokumentarni |
BKTV | 14:00 |
Četrtkova podoknica
Razvedrilni |
| 15:30 |
Moja zgodba: Darko Đurić
Dokumentarni |
Črna Gora | 14:05 |
Mozaik
Informativni |
| 15:00 |
Lajmet
Informativni |
| 15:10 |
Blic biznis
Informativni |
BN SAT | 14:20 |
Razglednica iz Chicaga
Razvedrilni |
| 16:00 |
Dnevnik 1
Informativni |
DMSAT | 14:10 |
Glasbeni program in pogovor preko SMS-ov
Razvedrilni |
| 16:00 |
Marketing
Informativni |
Avstrija 1 | 14:20 |
Mladi Sheldon
Nanizanka |
| 14:40 |
Mladi Sheldon
Nanizanka |
| 15:00 |
MAMI
Nadaljevanka |
Avstrija 2 | 14:15 |
Policisti iz Rosenheima: Neprijeten sostanovalec
Nanizanka |
| 15:00 |
Gorski zdravnik: Odločitev s posledicami
Nadaljevanka |
RAI 1 | 14:00 |
Zelena črta, poti
Dokumentarni |
| 15:00 |
Prehod na severo-zahod
Dokumentarni |
RAI 2 | 14:00 |
Kolesarstvo (M): Dirka po Italiji, 8. etapa: Spoleto - Prati di Tivo
Šport |
| 17:15 |
O etapi: 8. etapa: Spoleto - Prati di Tivo
Šport |
RAI 3 | 14:20 |
Poročila
Informativni |
| 14:45 |
Pixel
Informativni |
| 14:49 |
Vremenska napoved
Informativni |
| 14:55 |
Poročila z znakovnim jezikom
Informativni |
| 15:00 |
Tv Talk
Razvedrilni |
HBO | 14:01 |
Možje v črnem 2
Film |
| 15:30 |
Čudežna ženska
Film |
HBO 2 | 13:54 |
Pustolovščine gospoda Peabodyja in Shermana
Film |
| 15:26 |
Scott Pilgrim proti vsem
Film |
HBO 3 | 14:08 |
Creed: Rojstvo legende
Film |
| 16:21 |
Nočne ptice
Film |
Cinemax | 13:05 |
Polnoč v raju
Film |
| 14:42 |
Zgodbe iz kostanjevih gozdov
Film |
Cinemax 2 | 13:21 |
Legionar
Film |
| 14:45 |
Radikal
Film |
Fox Movies | 13:15 |
Smrkci: Skrita vas
Film |
| 15:05 |
Peter Pan
Film |
Pickbox | 13:18 | Grace ( Crime, Drama, Mystery ) Epizoda: S02 E01 LETO:2022, Grace in njegova ekipa morata najti morilca, ki je lahko na dveh krajih hkrati. Grace hodi...več |
| 14:58 | Lewis ( Crime, Drama, Mystery ) Epizoda: S08 E05 LETO:2006, Lewisov ugled je ogrožen, ko prvi primer, ki ga je preiskoval, spet odprejo, nove umore pa...več |
Discovery | 14:00 |
Zakladi starih zgradb: Povojna hiša
Dokumentarni |
| 14:30 |
Zakladi starih zgradb: Klasična ameriška hiša
Dokumentarni |
| 15:00 |
Mejna kontrola: Italija
Dokumentarni |
Discovery ID | 14:00 |
Ameriške pošasti
Nanizanka |
| 15:00 |
Ameriške pošasti: Srce zabave
Nanizanka |
Nat.Geographic | 14:00 |
Izsušitev morja: Skrivnosti New Yorka
Dokumentarni |
| 15:00 |
Opuščene gradnje: Kanjon El Dorado
Dokumentarni |
History Channel | 14:10 |
Skovano v ognju: Gladiatorji v kovačnici: Boji se nadaljujejo
Dokumentarni |
| 14:55 |
Zastavljalnica: Stopnišče do zastavljalnice
Dokumentarni |
| 15:15 |
Nerazložljivo z Williamom Shatnerjem: Lov na skrite zaklade
Dokumentarni |
Travel Channel | 14:00 |
Muzejske skrivnosti: Ujeti ponaredek in še več
Dokumentarni |
| 15:00 |
Muzejske skrivnosti
Dokumentarni |
Animal Planet | 14:00 |
Kiti ubijalci
Dokumentarni |
| 15:00 |
Vse o psih: posebne epizode: Pasme za vsak življenjski slog
Dokumentarni |
WILD NatGeo | 14:20 |
Neverjetne živalske poti: Oceanska odisejada
Dokumentarni |
| 15:05 |
Sovražni planet: Vladarji ledenega okolja
Dokumentarni |
SciFi | 14:00 |
Megapotres 20,0
Film |
| 16:00 |
Amerika se potaplja
Film |
Fox Crime | 14:15 |
Murdochove skrivnosti
Nadaljevanka |
| 15:15 |
Skrivnosti madame Blanc
Nadaljevanka |
24 Kitchen | 14:05 |
Gordon, Gino in Fred: velika božična pečenka
Izobraževalni |
| 15:35 |
Jamijeve hitre in preproste jedi
Izobraževalni |
E! | 14:00 |
Žene in dekleta športnikov Miami
Razvedrilni |
| 15:00 |
Glej, kaj se bo zgodilo, v živo
Razvedrilni |
Fashion TV | 14:00 |
Poročna oblačila
Razvedrilni |
| 14:30 |
Poročna oblačila
Razvedrilni |
| 15:00 |
Oblikovalci
Razvedrilni |
Eurosport 2 | 12:25 |
Vzdržljivostno dirkanje: FIA WEC, 6 ur Spaja, 3. krog
Šport |
| 14:46 |
Formula E: Berlin, 9. krog
Šport |
Extreme Sports | 14:00 |
Športna avantura
Šport |
| 14:30 |
Športna avantura
Šport |
| 15:00 |
Športna avantura
Šport |
MTV Hits | 15:00 |
Evropski dance hiti
Razvedrilni |
Arte | 13:55 |
Ameriški bizon: Vrnitev simbola
Dokumentarni |
| 15:50 |
Bravados
Film |
CNN | 14:00 |
Najprej z Victorjem Blackwellom
Informativni |
| 15:00 |
Smerconish
Informativni |
BBC World | 14:00 |
Novice
Informativni |
| 14:30 |
Prvi para astronavt na svetu
Dokumentarni |
| 15:00 |
Novice
Informativni |
Cartoon Netw. | 14:16 |
Nove Looney Tunes: Dober zajec
Otroški in mladinski |
| 14:30 |
Total Dramarama: Duncan na delu
Otroški in mladinski |
| 14:40 |
Total Dramarama: Časovna zanka
Otroški in mladinski |
| 14:55 |
Total Dramarama: Življenje pice
Otroški in mladinski |
| 15:05 |
Total Dramarama: AbrakaDuncan
Otroški in mladinski |
| 15:20 |
Dajmo, najstniški velikani!: Bil sem ljudje
Otroški in mladinski |
Disney | 14:15 |
Kiff
Film |
| 14:40 |
Kiff
Film |
| 15:05 |
Vojna zvezd: Sile usode
Otroški in mladinski |
| 15:10 |
Hailey bo uspelo
Otroški in mladinski |
JimJam | 14:13 |
Leo, gozdni čuvaj
Otroški in mladinski |
| 14:26 |
Radovedni Jaka
Otroški in mladinski |
| 14:36 |
Radovedni Jaka
Otroški in mladinski |
| 14:47 |
Gregor in dinozavri
Otroški in mladinski |
| 15:00 |
Žiga
Otroški in mladinski |
| 15:09 |
Žiga
Otroški in mladinski |
| 15:19 |
Učimo se s Timijem
Otroški in mladinski |
Boomerang | 14:10 |
Gospod Fižolček
Otroški in mladinski |
| 14:25 |
Gospod Fižolček
Otroški in mladinski |
| 14:35 |
Gospod Fižolček
Otroški in mladinski |
| 14:55 |
Pajek Luka
Otroški in mladinski |
| 15:00 |
Pajek Luka
Otroški in mladinski |
| 15:05 |
Pajek Luka
Otroški in mladinski |
| 15:15 |
Pajek Luka
Otroški in mladinski |
| 15:20 |
Pikapolonica Lu in prijatelji
Otroški in mladinski |
PRO7 | 14:10 |
Simpsonovi
Nanizanka |
| 14:40 |
Veliki pokovci
Nanizanka |
| 15:10 |
Veliki pokovci
Nanizanka |
SAT1 | 13:55 |
Naše življenje naš denar
Film |
| 14:55 |
Naše življenje naš denar
Film |
RTL | 14:10 |
Barbara Salesch - Kazensko sodišče
Dokumentarni |
| 15:00 |
Ulrich Wetzel - Kazensko sodišče
Dokumentarni |
RTL II | 14:15 |
Ljubo doma, kdor ga ima
Dokumentarni |
| 16:15 |
Ljubo doma, kdor ga ima
Dokumentarni |
Super RTL | 14:20 |
Zamudnik Nate
Otroški in mladinski |
| 14:35 |
Zamudnik Nate
Otroški in mladinski |
| 14:45 |
Zamudnik Nate
Otroški in mladinski |
| 15:05 |
Zamudnik Nate
Otroški in mladinski |
| 15:15 |
Zamudnik Nate
Otroški in mladinski |
VOX | 13:50 |
Kraljica nakupov
Dokumentarni |
| 14:50 |
Kraljica nakupov
Dokumentarni |
3 Sat | 14:10 |
Deželni magazin
Informativni |
| 14:40 |
Umetnost in šara: Družinski zakladi pod drobnogledom
Izobraževalni |
| 15:10 |
Narava na vrtu
Dokumentarni |
ZDF | 13:40 |
Rosamunde Pilcher: Nedeljski otroci
Film |
| 15:10 |
Danes ekspresno
Informativni |
| 15:15 |
Gotovina za redke primerke
Razvedrilni |
Kabel 1 | 13:30 |
Castle: Nizki udarec
Nanizanka |
| 14:30 |
Castle: Tretji moški
Nanizanka |
ARD | 14:00 |
Na pomoč, moja sestra prihaja!
Film |
| 15:30 |
Sanjski par
Film |
TV5 | 14:00 |
#helvetica
Dokumentarni |
| 14:30 |
Smernice v 21. stoletju
Kulturno-umetniški |
| 15:00 |
Ragbi: Top 14
Šport |
Fox | 14:00 |
Dva moža in pol
Nanizanka |
| 14:25 |
Dva moža in pol
Nanizanka |
| 14:55 |
London je padel
Film |
Fox Life | 14:15 |
Gasilci v Chicagu
Nanizanka |
| 15:15 |
Gasilci v Chicagu
Nanizanka |