Program: | Ura: | Oddaja: |
Slovenija 1 | 13:25 | O živalih in ljudeh ( izobraževalno–svetovalna oddaja ) Na sprehodu ob Ptujskem jezeru smo srečali kačo kobranko. Družili smo se z učenci Živalovarstvenega...več |
| 13:55 | Vizionar - PS Logatec, kjer sta združena znanje in tradicija Prihodnji teden se odpravljamo v Logatec. Obiskali smo podjetje PS Logatec, kjer so že od leta 1991...več |
| 14:20 | TV-izložba |
| 14:40 | Medijska zarota ( slovenska nadaljevanka ) "Pri nas se nikakor ne ukvarjamo s politiko, še najmanj pa z uredniško". (Marta de Villeneuve)
Medijska...več |
|
Slovenija 2 | 12:40 | Tone, javi se! ( dokumentarni film ) Režija: Boštjan Slatenšek Tone Škarja je starosta slovenskega alpinizma. S svojo jasno vizijo, odločnostjo in organizacijsko...več |
|
| 14:10 | Državna proslava ob 20. obletnici vstopa Republike Slovenije v Evropsko unijo V četrtek, 9. maja ob 20.30, bo na travniku pred Slovenskim narodnim gledališčem v Novi Gorici državna...več |
PopTV | 12:10 | Kuharski detektiv ( Gourmet Detective 1 ) Igrajo: Dylan Neal, Brooke Burns, Matthew Kevin Anderson, Marc Senior, Ali Skovbye Režija: Scott Smith Slavni svetovalec za prehrano Henry Ross dobro pozna prehransko industrijo v San Franciscu. Po strašnem...več |
| 13:55 | Vaše zdravje, naša skrb |
| 14:10 | Obsedena z učiteljem ( My Teacher, My Obsession ) Igrajo: Laura Bilgeri, Lucy Loken, Rusty Joiner, Alexandria DeBerry Režija: Damian Romay Srednješolka Riley poskuša najti nove prijatelje, potem ko so jo premestili na novo šolo, kjer je...več |
Kanal A | 13:40 | Moto2 - kvalifikacije VN Francije ( Moto2 - kvalifikacije ) Čeprav je aktualni prvak srednjega razreda prestopil v elitni razred motoGP, vendarle ostajajo v prvenstvu...več |
|
| 14:30 | MotoGP: Prvak je lahko samo eden ( MotoGP: There Can Be Only One II. ) Sezona: 2 Epizoda: 7 Igrajo: Francesco Bagnaia, Marc Márquez, Jorge Martin, Enea Bastianini, Marco Bezzecchi Dirko za VN Katalonije v Barceloni je zaznamoval grd padec svetovnega prvaka Francesca Bagnaie, dirkača...več |
TV3 Medias | 13:15 |
Odkrivanje čudovitih kanalov: Benetke
Dokumentarni |
| 14:05 |
Nora hiša
Nanizanka |
| 14:40 |
Nora hiša
Nanizanka |
Planet TV | 12:54 |
Ambasadorjeva hči
Nadaljevanka |
| 13:54 |
TV prodaja
Propagandni program |
|
| 14:09 |
Lov na majhne hiše
Razvedrilni |
| 14:39 |
Lov na majhne hiše
Razvedrilni |
Planet 2 | 11:57 |
André Rieu in prijatelji
Kulturno-umetniški |
| 14:51 |
Nogomet (Ž): ŽNK Ljubljana – ŽNK Radomlje Medex, Ženska nogometna liga Triglav Zdravje
Šport |
Planet Eva | 12:59 |
Moja hči
Nadaljevanka |
|
| 13:55 |
Kraljica mojih sanj
Nadaljevanka |
| 14:50 |
Kraljica mojih sanj
Nadaljevanka |
KINO | 12:20 | Izgubljeni sin ( Lost Boy ) Igrajo: Virginia Madsen, Mark Valley, Matthew Fahey, Carly Pope Režija: Tara Miele Enajst let po izginotju sina ga njegova mama Laura še vedno ni nehala iskati. Medtem je razpadel njen...več |
| 14:15 | Detektivka Aurora Teagarden ( Aurora Teagarden Mystery 3: Three Bedrooms, One Corpse ) Igrajo: Candace Cameron Bure, Lexa Doig, Marilu Henner, Yannick Bisson, Bruce Dawson Režija: Lynne Stopkewich Ko nekdanja knjižničarka Aurora ''Ro'' Teagarden svoj talent posveti nepremičninskim...več |
BRIO | 13:20 | Brezčasni ( Timeless I. ) Sezona: 1 Epizoda: 15 Igrajo: Abigail Spencer, Matt Lanter, Malcolm Barrett, Goran Višnjić, Sakina Jaffrey, Matt Frewer Lucy, Rufus in Wyatt se znova združijo, da bi Flynnu preprečili, da bi združil moči z gangsterjem...več |
| 14:10 | Brezčasni ( Timeless I. ) Sezona: 1 Epizoda: 16 Igrajo: Abigail Spencer, Matt Lanter, Malcolm Barrett, Goran Višnjić, Sakina Jaffrey, Matt Frewer Potem ko izvesta za pomembno srečanje morilske organizacije Rittenhouse leta 1954, Lucy in Flynn prosita...več |
OTO | 13:00 | Troli na svetovni turneji ( Trolls World Tour ) Režija: Walt Dohrn, David P. Smith Dogodivščine majhnih bitij, ki imajo radi ples in glasbo, se nadaljujejo. Tokrat bodo Troli spoznali,...več |
| 14:20 | Bakugan 3.1. Sezona: 3 Epizoda: 27 Po zadnjem pustošenju bakuganov se odgovorni odločijo, da bodo temu naredili konec. In sicer z nevtralizatorjem,...več |
| 14:45 | Gormiti ( Gormiti I. ) Sezona: 1 Epizoda: 16 Kratus mladim izbrancem pobere delce elezvezda, ki so jih našli v zapuščenem gradu in s tem postane...več |
Šport TV 1 | 12:55 | Nogomet: Hertha - Kaiserslautern živo |
|
| 15:00 | Nogomet: Boj za obstanek, tretji del prvič |
Šport TV 2 | 12:55 | Nogomet: Schalke - Hansa Rostock živo |
| 15:00 | Nogomet: 37. oddaja ponovitev |
Šport TV 3 | 12:55 | Nogomet: Nürnberg - Elversberg živo |
| 15:00 | Avtomobilizem: Magazin, 4. oddaja ponovitev |
TV AS | 12:00 |
Iz dežele ob Muri
Informativni |
| 16:30 |
Posnetek tekme
Šport |
TV Celje | 13:05 |
Top Music
Razvedrilni |
| 14:05 |
Poglobljeno
Informativni |
| 14:35 |
Ženska arena
Razvedrilni |
Net TV | 13:00 |
Regionalno
Informativni |
| 14:00 |
Nežni umori
Film |
Slovenija 3 | 13:45 | Prvi dnevnik V Prvem dnevniku ob 13.00 se lahko vsak dan v letu hitro in učinkovito seznanite z vsemi najpomembnejšimi...več |
| 14:00 | 23. nujna seja Odbora za izobraževanje, znanost in mladino, 9. 5. 2024 ( posnetek ) Dnevni red seje:
1. "Kako bomo izboljšali sistem vajeništva?" |
TV Maribor | 13:30 | TV nakup Epizoda: 33 |
| 13:55 | Koroški dogodki, KOR TV Epizoda: 33 Vabljeni k ogledu. |
| 14:45 | Dogodki tedna, TV Celje Epizoda: 33 Oddaja Dogodki tedna vključuje zgodbe o vseh najpomembnejših dogodkih tekočega tedna iz političnega,...več |
VTV | 13:15 |
Videostrani, obvestila
Propagandni program |
| 15:30 |
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
Razvedrilni |
TV Koper | 14:00 | Tv transfrontaliera - TG Regionale FVG Telegiornale regionale del Friuli Venezia Giulia.
Regionalni dnevnik v italijanskem jeziku za FJK.
|
| 14:20 | Curiosità istriane Una serie di curiosita' che ci illustrano alcuni momenti di particolare interesse del passato dell'Istria...več |
| 14:25 | Photo Days Reportage sugli eventi di fotografia nell'ambito della manifestazione Trieste Photo Days 2019.
Reportažna...več |
Hrvaška 1 | 13:05 |
Blisk
Film |
| 14:00 |
Iskrice nad Brooklynom
Film |
Hrvaška 2 | 12:24 |
Maria Wern: Mrtvi molčijo
Nanizanka |
| 14:00 |
Zeleni junaki: Kanada
Nanizanka |
RTL televizija | 13:40 |
Rokomet, pokal Gjensidige: Hrvaška - Argentina
Šport |
| 15:30 |
Pridi, ugani, zmagaj
Razvedrilni |
Srbija SAT | 13:45 |
Rodoslavci: Pavlina
Dokumentarni |
| 14:15 |
Magazin Srbije na zvezi
Dokumentarni |
BKTV | 12:30 |
Ujemi sanje
Razvedrilni |
| 14:00 |
Četrtkova podoknica
Razvedrilni |
Črna Gora | 13:20 |
Fokus
Razvedrilni |
| 14:00 |
Novice
Informativni |
| 14:05 |
Mozaik
Informativni |
BN SAT | 13:30 |
Pri Velji
Nadaljevanka |
| 13:55 |
Kuhajte z Vlado Vladić
Izobraževalni |
| 14:20 |
Razglednica iz Chicaga
Razvedrilni |
DMSAT | 13:10 |
Glasbeni program in pogovor preko SMS-ov
Razvedrilni |
| 14:00 |
Estradne novice
Razvedrilni |
| 14:10 |
Glasbeni program in pogovor preko SMS-ov
Razvedrilni |
Avstrija 1 | 13:30 |
Nadiya peče: Razvajajoče sladice
Izobraževalni |
| 14:00 |
Jamiejevi čudeži iz ene posode
Izobraževalni |
| 14:20 |
Mladi Sheldon
Nanizanka |
| 14:40 |
Mladi Sheldon
Nanizanka |
Avstrija 2 | 13:25 |
Za božjo voljo: Nevarna ljubezen
Nanizanka |
| 14:15 |
Policisti iz Rosenheima: Neprijeten sostanovalec
Nanizanka |
RAI 1 | 13:30 |
Poročila
Informativni |
| 14:00 |
Zelena črta, poti
Dokumentarni |
RAI 2 | 13:30 |
Vikend
Informativni |
| 14:00 |
Kolesarstvo (M): Dirka po Italiji, 8. etapa: Spoleto - Prati di Tivo
Šport |
RAI 3 | 13:25 |
Poldne v Italiji
Razvedrilni |
| 14:00 |
Deželna poročila
Informativni |
| 14:19 |
Deželna poročila - vreme
Informativni |
| 14:20 |
Poročila
Informativni |
| 14:45 |
Pixel
Informativni |
| 14:49 |
Vremenska napoved
Informativni |
HBO | 12:00 |
Zeleni sršen
Film |
| 14:01 |
Možje v črnem 2
Film |
HBO 2 | 12:07 |
Tintin in njegove pustolovščine
Film |
| 13:54 |
Pustolovščine gospoda Peabodyja in Shermana
Film |
HBO 3 | 12:33 |
Možje v črnem
Film |
| 14:08 |
Creed: Rojstvo legende
Film |
Cinemax | 13:05 |
Polnoč v raju
Film |
| 14:42 |
Zgodbe iz kostanjevih gozdov
Film |
Cinemax 2 | 13:21 |
Legionar
Film |
| 14:45 |
Radikal
Film |
Fox Movies | 13:15 |
Smrkci: Skrita vas
Film |
| 15:05 |
Peter Pan
Film |
Pickbox | 13:18 | Grace ( Crime, Drama, Mystery ) Epizoda: S02 E01 LETO:2022, Grace in njegova ekipa morata najti morilca, ki je lahko na dveh krajih hkrati. Grace hodi...več |
| 14:58 | Lewis ( Crime, Drama, Mystery ) Epizoda: S08 E05 LETO:2006, Lewisov ugled je ogrožen, ko prvi primer, ki ga je preiskoval, spet odprejo, nove umore pa...več |
Discovery | 13:30 |
Zakladi starih zgradb: Cerkev v Salisburyju
Dokumentarni |
| 14:00 |
Zakladi starih zgradb: Povojna hiša
Dokumentarni |
| 14:30 |
Zakladi starih zgradb: Klasična ameriška hiša
Dokumentarni |
Discovery ID | 13:00 |
Morilski starši: Tragedija o Ayeshi Ali
Nanizanka |
| 14:00 |
Ameriške pošasti
Nanizanka |
Nat.Geographic | 13:00 |
Izsušitev morja: Legende o Atlantidi
Dokumentarni |
| 14:00 |
Izsušitev morja: Skrivnosti New Yorka
Dokumentarni |
History Channel | 13:25 |
Starodavni Nezemljani: Svet v pripravljenosti
Nanizanka |
| 14:10 |
Skovano v ognju: Gladiatorji v kovačnici: Boji se nadaljujejo
Dokumentarni |
Travel Channel | 13:00 |
Muzejske skrivnosti: Aligatorji v kanalizaciji
Dokumentarni |
| 14:00 |
Muzejske skrivnosti: Ujeti ponaredek in še več
Dokumentarni |
Animal Planet | 13:05 |
Dodovi junaki
Nanizanka |
| 14:00 |
Kiti ubijalci
Dokumentarni |
WILD NatGeo | 13:35 |
Neverjetni dr. Pol: Dohtarja je zbil severni jelen
Dokumentarni |
| 14:20 |
Neverjetne živalske poti: Oceanska odisejada
Dokumentarni |
SciFi | 13:00 |
Črna sirota: Odmevi: Joyceov paradoks
Nanizanka |
| 14:00 |
Megapotres 20,0
Film |
Fox Crime | 13:20 |
FBI: Najbolj iskani
Nadaljevanka |
| 14:15 |
Murdochove skrivnosti
Nadaljevanka |
24 Kitchen | 13:00 |
Gordon, Gino in Fred: Izlet z avtodomom
Izobraževalni |
| 14:05 |
Gordon, Gino in Fred: velika božična pečenka
Izobraževalni |
E! | 13:00 |
Žene in dekleta športnikov Miami
Razvedrilni |
| 14:00 |
Žene in dekleta športnikov Miami
Razvedrilni |
Fashion TV | 13:30 |
Top fotografiranja
Razvedrilni |
| 14:00 |
Poročna oblačila
Razvedrilni |
| 14:30 |
Poročna oblačila
Razvedrilni |
Eurosport 2 | 12:25 |
Vzdržljivostno dirkanje: FIA WEC, 6 ur Spaja, 3. krog
Šport |
| 14:46 |
Formula E: Berlin, 9. krog
Šport |
Extreme Sports | 13:30 |
Športna avantura
Šport |
| 14:00 |
Športna avantura
Šport |
| 14:30 |
Športna avantura
Šport |
MTV Hits | 11:00 |
Non-stop hiti
Razvedrilni |
| 15:00 |
Evropski dance hiti
Razvedrilni |
Arte | 12:05 |
Ameriški bizon: Duša prerije
Dokumentarni |
| 13:55 |
Ameriški bizon: Vrnitev simbola
Dokumentarni |
CNN | 13:00 |
CNN zjutraj - konec tedna
Informativni |
| 14:00 |
Najprej z Victorjem Blackwellom
Informativni |
BBC World | 13:30 |
Nespremenjeni svet z Johnom Simpsonom
Informativni |
| 14:00 |
Novice
Informativni |
| 14:30 |
Prvi para astronavt na svetu
Dokumentarni |
Cartoon Netw. | 13:43 |
Nove Looney Tunes: The Food Notwork
Otroški in mladinski |
| 13:55 |
Nove Looney Tunes: Raca v akvariju
Otroški in mladinski |
| 14:01 |
Nove Looney Tunes: Ljubezen do zmajev
Otroški in mladinski |
| 14:06 |
Nove Looney Tunes: Kvantna ovca
Otroški in mladinski |
| 14:11 |
Nove Looney Tunes: Težave z raco
Otroški in mladinski |
| 14:16 |
Nove Looney Tunes: Dober zajec
Otroški in mladinski |
| 14:30 |
Total Dramarama: Duncan na delu
Otroški in mladinski |
| 14:40 |
Total Dramarama: Časovna zanka
Otroški in mladinski |
Disney | 13:50 |
Kiff
Film |
| 14:15 |
Kiff
Film |
| 14:40 |
Kiff
Film |
JimJam | 13:35 |
Jagodka
Otroški in mladinski |
| 14:02 |
Leo, gozdni čuvaj
Otroški in mladinski |
| 14:13 |
Leo, gozdni čuvaj
Otroški in mladinski |
| 14:26 |
Radovedni Jaka
Otroški in mladinski |
| 14:36 |
Radovedni Jaka
Otroški in mladinski |
| 14:47 |
Gregor in dinozavri
Otroški in mladinski |
Boomerang | 13:45 |
Šov Toma in Jerryja
Otroški in mladinski |
| 14:00 |
Gospod Fižolček
Otroški in mladinski |
| 14:10 |
Gospod Fižolček
Otroški in mladinski |
| 14:25 |
Gospod Fižolček
Otroški in mladinski |
| 14:35 |
Gospod Fižolček
Otroški in mladinski |
PRO7 | 13:45 |
Simpsonovi
Nanizanka |
| 14:10 |
Simpsonovi
Nanizanka |
| 14:40 |
Veliki pokovci
Nanizanka |
SAT1 | 13:15 |
Zdravniška praksa
Nanizanka |
| 13:55 |
Naše življenje naš denar
Film |
RTL | 13:15 |
Barbara Salesch - Kazensko sodišče
Dokumentarni |
| 14:10 |
Barbara Salesch - Kazensko sodišče
Dokumentarni |
RTL II | 12:15 |
Ljubo doma, kdor ga ima: Neozdravljiva bolezen spremeni Marcovo življenje
Dokumentarni |
| 14:15 |
Ljubo doma, kdor ga ima
Dokumentarni |
Super RTL | 13:45 |
Barbie, kanček čarovnije
Otroški in mladinski |
| 14:10 |
Zamudnik Nate
Otroški in mladinski |
| 14:20 |
Zamudnik Nate
Otroški in mladinski |
| 14:35 |
Zamudnik Nate
Otroški in mladinski |
| 14:45 |
Zamudnik Nate
Otroški in mladinski |
VOX | 13:50 |
Kraljica nakupov
Dokumentarni |
| 14:50 |
Kraljica nakupov
Dokumentarni |
3 Sat | 13:25 |
Pokliči Gernstla: O polžjih kraljicah in digitalnih hipijih
Dokumentarni |
| 14:10 |
Deželni magazin
Informativni |
| 14:40 |
Umetnost in šara: Družinski zakladi pod drobnogledom
Izobraževalni |
ZDF | 13:40 |
Rosamunde Pilcher: Nedeljski otroci
Film |
| 15:10 |
Danes ekspresno
Informativni |
Kabel 1 | 13:30 |
Castle: Nizki udarec
Nanizanka |
| 14:30 |
Castle: Tretji moški
Nanizanka |
ARD | 13:45 |
Dnevnik
Informativni |
| 14:00 |
Na pomoč, moja sestra prihaja!
Film |
TV5 | 13:30 |
Dnevnik belgijske radiotelevizije
Informativni |
| 14:00 |
#helvetica
Dokumentarni |
| 14:30 |
Smernice v 21. stoletju
Kulturno-umetniški |
Fox | 13:30 |
Dva moža in pol
Nanizanka |
| 14:00 |
Dva moža in pol
Nanizanka |
| 14:25 |
Dva moža in pol
Nanizanka |
Fox Life | 12:10 |
Ljubim te, pravijo vsi
Film |
| 14:15 |
Gasilci v Chicagu
Nanizanka |