Program: | Ura: | Oddaja: |
Slovenija 1 | 11:55 | TV-izložba |
| 12:15 | Božje zapovedi Bog je z manj kot 300 besedami, zajetimi v 10 zapovedi pred skoraj 3500 leti, razglasil pravilnik ravnanja,...več |
| 12:35 | Tijana Rakočević Pogovarjali smo se s črnogorsko pisateljico in aktivistko za pravice žensk Tijano Rakočević, prisluhnili...več |
| 12:55 | Vreme Spremljajte aktualno vremensko napoved z opozorili in zanimivimi informacijami vsak dan v sklopu informativnih...več |
|
Slovenija 2 | 11:20 | Veliki koncert Orkestra Mandolina Ljubljana z gosti, dirigent Andrej Zupan Režija: Levstik Nejc Orkester Mandolina Ljubljana je ena redkih, vsekakor pa najbolj prepoznavnih mandolinskih zasedb, ki...več |
|
| 12:40 | Tone, javi se! ( dokumentarni film ) Režija: Boštjan Slatenšek Tone Škarja je starosta slovenskega alpinizma. S svojo jasno vizijo, odločnostjo in organizacijsko...več |
PopTV | 11:10 | Sveti Maik ( St. Maik III. ) Sezona: 3 Epizoda: 3 Igrajo: Daniel Donskoy, Bettina Burchard, Vincent Krüger, Susi Banzhaf, Marie Burchard Med obiskom v domu za upokojence Maik spozna Kurta. Starec ne prenese doma za ostarele in zahteva, da...več |
| 12:10 | Kuharski detektiv ( Gourmet Detective 1 ) Igrajo: Dylan Neal, Brooke Burns, Matthew Kevin Anderson, Marc Senior, Ali Skovbye Režija: Scott Smith Slavni svetovalec za prehrano Henry Ross dobro pozna prehransko industrijo v San Franciscu. Po strašnem...več |
Kanal A | 11:45 | Alarm za Kobro 11 ( Alarm for Cobra 11 XXII. ) Sezona: 22 Epizoda: 9 Igrajo: Erdogan Atalay, Daniel Roesner, Katja Woywood, Katrin Heß, Gizem Emre Pred županskimi volitvami začne naraščati napetost zaradi incidentov, ki so izbruhnili med kandidati....več |
| 12:40 | Alarm za Kobro 11 ( Alarm for Cobra 11 XXII. ) Sezona: 22 Epizoda: 10 Igrajo: Erdogan Atalay, Daniel Roesner, Katja Woywood, Katrin Heß, Gizem Emre Med rutinskim delom se Semir in Paul nenadoma znajdeta v hudi nevarnosti, saj postaneta talca v rokah...več |
|
TV3 Medias | 11:30 |
Parada plesa: Katja Dance Company & Darell Toulon
Kulturno-umetniški |
| 12:00 |
TV prodaja
Propagandni program |
| 12:15 |
Odkrivanje čudovitih kanalov: Hebridi in kanal Crinan
Dokumentarni |
Planet TV | 10:58 |
Počitniške nastanitve pod soncem
Razvedrilni |
| 11:58 |
Ambasadorjeva hči
Nadaljevanka |
| 12:54 |
Ambasadorjeva hči
Nadaljevanka |
|
Planet 2 | 10:55 |
Leta štejejo
Razvedrilni |
| 11:57 |
André Rieu in prijatelji
Kulturno-umetniški |
Planet Eva | 11:20 |
Moja hči
Nadaljevanka |
| 12:10 |
Moja hči
Nadaljevanka |
KINO | 11:55 | Planet akcija ( Planet Action V. ) Sezona: 5 Epizoda: 6 Zanimiva dokumentarna serija, ki vas pripelje v zakulisje najboljših akcijskih filmov. Od kavbojskih...več |
|
| 12:20 | Izgubljeni sin ( Lost Boy ) Igrajo: Virginia Madsen, Mark Valley, Matthew Fahey, Carly Pope Režija: Tara Miele Enajst let po izginotju sina ga njegova mama Laura še vedno ni nehala iskati. Medtem je razpadel njen...več |
BRIO | 11:15 | Zakon in red: Enota za posebne primere ( Law and Order: S.V.U. XVII. ) Sezona: 17 Epizoda: 5 Igrajo: Mariska Hargitay, Ice-T , Kelli Giddish, Raul Esparza, Peter Scanavino Med pregonom osumljenca posilstva detektivi iz drugega okrožja do smrti ustrelijo neoboroženega temnopoltega...več |
| 12:10 | Mož z načrtom ( Man With a Plan I. ) Sezona: 1 Epizoda: 7 Igrajo: Matt LeBlanc, Liza Snyder, Matt Cook, Grace Kaufman, Matthew McCann, Kevin Nealon, Stacy Keach Da bi se izognil vsakoletnemu božičnemu kaosu, Adam prepriča Andijina starša, da letos gostita božično...več |
| 12:40 | Mož z načrtom ( Man With a Plan I. ) Sezona: 1 Epizoda: 8 Igrajo: Matt LeBlanc, Liza Snyder, Matt Cook, Grace Kaufman, Matthew McCann, Kevin Nealon, Stacy Keach Adamova najstarejša hčerka Kate doživi nekaj zelo posebnega, ko je Andi odsotna, zato se Adam trudi...več |
OTO | 11:45 | Otroci, to smo mi ( All for Kids I. ) Sezona: 1 Epizoda: 35 V otroški oddaji, namenjeni zabavi in izobraževanju, spremljamo nadobudne otroke, stare od osem do...več |
| 12:05 | Sharksonovi ( Sharksons I. ) Sezona: 1 Epizoda: 19 Sharksonovi so prikupna družina morskih psov, ki radi pojejo, raziskujejo, plešejo in se igrajo. Živijo...več |
| 12:09 | Govoreči Tom in prijatelji ( Talking Tom and Friends V. ) Sezona: 5 Epizoda: 25 Tom in Ben izumita ročnega pomočnika, ki takoj postane prodajni hit. Kar naenkrat se njuno življenje...več |
| 12:15 | Ruby Mavrica ( Rainbow Ruby I. ) Sezona: 1 Epizoda: 5 Rubi je navihana deklica, ki ima bujno domišljijo in polno igrač. Vsak dan se z njihovo pomočjo poda...več |
| 12:30 | Tri mucke ( Kid-E-Cats I. ) Sezona: 1 Epizoda: 23 Sneg je prekril celotno vas in male mucke tako kot vsi otroci na svetu komaj čakajo, da odidejo ven...več |
| 12:40 | Barbapapa: Srečna družina! ( Barbapapa: One Big Happy Family! I. ) Sezona: 1 Epizoda: 22 Dragi otroci! Pred vami je v sodobni različici risanka, ob kateri so odraščali vaši stari starši....več |
|
| 12:50 | Maša in medved ( Masha and the Bear V. ) Sezona: 5 Epizoda: 6 Maša ne more uspavati svojega pujsjega otročička, zato se po pomoč obrne k medotu, ki ji hitro pokaže...več |
Šport TV 1 | 11:00 | Nogomet: Augsburg - Stuttgart ponovitev |
| 12:55 | Nogomet: Hertha - Kaiserslautern živo |
Šport TV 2 | 11:00 | Nogomet: Maribor - Celje ponovitev |
| 12:55 | Nogomet: Schalke - Hansa Rostock živo |
Šport TV 3 | 11:15 | Košarka: Četrtfinale: GGD Šenčur - Ilirija, druga tekma ponovitev |
| 12:55 | Nogomet: Nürnberg - Elversberg živo |
TV AS | 11:00 |
Asova glasbena lestvica
Razvedrilni |
| 12:00 |
Iz dežele ob Muri
Informativni |
TV Celje | 11:00 |
Veselica na vasi
Razvedrilni |
| 12:30 |
Tedenski utrip regije
Informativni |
Net TV | 11:00 |
Aidea: Podkast s Klemnom Selakovičem
Razvedrilni |
| 13:00 |
Regionalno
Informativni |
Slovenija 3 | 12:30 | 1. slavnostna seja Odbora za zadeve Evropske unije, 7. 5. 2024 ( posnetek ) Dnevni red seje:
1. Dvajset let Slovenije v Evropski uniji |
TV Maribor | 11:40 | TV nakup Epizoda: 33 |
| 12:15 | Lov na visoko divjad Epizoda: 33 Vabljeni k ogledu. |
| 12:35 | Dolenjski obzornik, TV Vaš kanal Epizoda: 33 Dolenjski obzornik utripa življenje Dolenjske, njenih dolin in gričev v objemu dolenjskih rek in potokov....več |
TV Koper | 14:00 | Tv transfrontaliera - TG Regionale FVG Telegiornale regionale del Friuli Venezia Giulia.
Regionalni dnevnik v italijanskem jeziku za FJK.
|
Hrvaška 1 | 11:45 |
TV koledar
Izobraževalni |
| 12:00 |
Dnevnik 1, šport, vreme
Informativni |
| 12:25 |
Veterani miru
Dokumentarni |
Hrvaška 2 | 10:55 |
Umori v Sommerdahlu: Nazaj na konju
Nadaljevanka |
| 12:30 |
Maria Wern: Mrtvi molčijo
Nanizanka |
RTL televizija | 11:25 |
Vse o Stevu
Film |
| 13:40 |
Rokomet, pokal Gjensidige: Hrvaška - Argentina
Šport |
Srbija SAT | 11:00 |
Na večerji pri ...
Razvedrilni |
| 12:00 |
Poročila
Informativni |
| 12:05 |
Medijska mreža srbske diaspore: Srbi s pete celine
Razvedrilni |
| 12:30 |
Medijska mreža srbske diaspore: Srbska razglednica iz Amerike
Razvedrilni |
BKTV | 11:30 |
Na glas
Informativni |
| 12:30 |
Ujemi sanje
Razvedrilni |
Črna Gora | 10:00 |
Naša dediščana, jutarnji program
Dokumentarni |
| 12:00 |
Novice
Informativni |
| 12:07 |
Otroško popoldne: Pustite otroke
Otroški in mladinski |
BN SAT | 11:25 |
Glasbena vitrina
Razvedrilni |
| 12:00 |
Novice
Informativni |
| 12:20 |
Dacar Gavro
Dokumentarni |
DMSAT | 11:10 |
Glasbeni program in pogovor preko SMS-ov
Razvedrilni |
| 13:00 |
Marketing
Informativni |
Avstrija 1 | 11:40 |
Otroci so v redu
Nanizanka |
| 12:00 |
Otroci so v redu
Nanizanka |
| 12:25 |
Temnejši: Boj za preživetje
Nadaljevanka |
| 12:45 |
Temnejši: Boj za preživetje
Nadaljevanka |
Avstrija 2 | 11:10 |
Mamin ljubljenček
Film |
| 12:40 |
Vreme
Informativni |
RAI 1 | 11:25 |
Zelena črta: Odkritja
Dokumentarni |
| 12:00 |
Zelena črta: Odkritja
Dokumentarni |
| 12:30 |
Zelena črta, življenje
Dokumentarni |
RAI 2 | 11:00 |
Tenis: Internazionali BNL d'Italia
Šport |
| 13:00 |
Poročila
Informativni |
RAI 3 | 11:30 |
Narejeno v Italiji
Informativni |
| 12:00 |
Poročila
Informativni |
| 12:22 |
Osebe
Informativni |
| 12:25 |
Tednik
Informativni |
| 12:55 |
Petrarca
Informativni |
HBO | 10:21 |
Čudovito
Film |
| 12:00 |
Zeleni sršen
Film |
HBO 2 | 10:30 |
Mandelj in morski konjiček
Film |
| 12:07 |
Tintin in njegove pustolovščine
Film |
HBO 3 | 11:36 |
Prekletnik: Življenje in zločini Roberta Dursta
Dokumentarni |
| 12:33 |
Možje v črnem
Film |
Cinemax | 11:52 |
Zadnja priložnost
Film |
| 13:05 |
Polnoč v raju
Film |
Cinemax 2 | 11:15 |
Kolikor vem
Film |
| 13:21 |
Legionar
Film |
Fox Movies | 10:50 |
Izvorna koda
Film |
| 12:50 |
Krotenje jeze
Nanizanka |
Pickbox | 11:43 | Podpisano, poslano, dostavljeno ( Comedy, Drama, Mystery ) Epizoda: S04 E05 LETO:2013, Dolgo pričakovana poroka Normana in Rite popelje poštne detektive do pisma s sledmi o pogrešani...več |
| 12:33 | Podpisano, poslano, dostavljeno ( Comedy, Drama, Mystery ) Epizoda: S04 E06 LETO:2013, Zadnja pustolovščina se konča z dolgo pričakovano poroko Normana in Rite ter ekipo popelje...več |
Discovery | 11:00 |
Prenove bivalnih vozil: Dvorec na kolesih
Dokumentarni |
| 12:00 |
Prenove bivalnih vozil: Od bedaka do junaka
Dokumentarni |
Discovery ID | 11:00 |
Ameriška mora: Pazi nase
Nanizanka |
| 12:00 |
Morilski starši: Morilski očim
Nanizanka |
Nat.Geographic | 11:00 |
Izsušitev morja: Malaysia Airlines 370
Dokumentarni |
| 12:00 |
Izsušitev morja: Skrivnosti Kitajskih morij
Dokumentarni |
History Channel | 11:35 |
Skladiščne vojne: Dobra dela
Dokumentarni |
| 12:00 |
Lovci na dražbe: Tolpe New Yorka
Razvedrilni |
| 12:20 |
Lovci na dražbe: Rezultat v Jerseyju
Dokumentarni |
| 12:40 |
Starodavni Nezemljani: Pod svetimi templji
Nanizanka |
Travel Channel | 11:00 |
Muzejske skrivnosti: Prva letalka in še več
Dokumentarni |
| 12:00 |
Muzejske skrivnosti: Zarota Aarona Burra
Dokumentarni |
Animal Planet | 11:15 |
Reševanje domačije: Območje ubijanja
Dokumentarni |
| 12:10 |
Živalsko dobra domovanja: Raj za činčile
Nanizanka |
WILD NatGeo | 11:20 |
Najsmrtonosnejše afriške živali: Supermoč
Dokumentarni |
| 12:10 |
Neverjetni dr. Pol - kompilacija: Zveste stranke
Dokumentarni |
| 12:50 |
Neverjetni dr. Pol: Naj bo konj s teboj
Dokumentarni |
SciFi | 11:00 |
Izgubljeno dekle: Temna vila
Nanizanka |
| 12:00 |
Izgubljeno dekle: Široko zaprto
Nanizanka |
Fox Crime | 11:25 |
Policistka na vrhu
Nanizanka |
| 12:20 |
FBI: Najbolj iskani
Nadaljevanka |
24 Kitchen | 11:55 |
Jamie kuha po sredozemsko: Tunizija
Izobraževalni |
| 13:00 |
Gordon, Gino in Fred: Izlet z avtodomom
Izobraževalni |
E! | 11:30 |
Samo zvezdniki
Razvedrilni |
| 12:15 |
Samo zvezdniki
Razvedrilni |
Fashion TV | 11:30 |
Moda za otroke
Razvedrilni |
| 12:00 |
Newyorški teden mode
Razvedrilni |
| 12:30 |
Newyorški teden mode
Razvedrilni |
Eurosport | 10:56 |
Kolesarstvo (M): Giro d'Italia, 7. etapa: Foligno – Perugia (Itt, 40.6Km)
Šport |
| 12:10 |
Kolesarstvo (M): Giro d'Italia, 8. etapa: Spoleto - Prati Di Tivo (152Km)
Šport |
Eurosport 2 | 11:00 |
Snooker: Finale, svetovno prvenstvo, 17. krog
Šport |
| 12:30 |
Vzdržljivostno dirkanje: FIA WEC, 6 ur Spaja, 3. krog
Šport |
Extreme Sports | 11:30 |
Športna avantura
Šport |
| 12:00 |
Športna avantura
Šport |
| 12:30 |
Športna avantura
Šport |
Arte | 11:10 |
Teksas: Rodeo in Rio Grande
Dokumentarni |
| 12:05 |
Ameriški bizon: Duša prerije
Dokumentarni |
CNN | 10:00 |
Novinarska pisarna s Kim Brunhuber
Informativni |
| 12:00 |
Glas Afrike: Pobudniki sprememb
Informativni |
| 12:30 |
Naslednja generacija
Informativni |
BBC World | 11:30 |
Nikin zadnji izdih
Film |
| 12:00 |
Novice
Informativni |
| 12:30 |
Gospodarstvo
Informativni |
Cartoon Netw. | 11:55 |
Gumballov fantastični svet: Dekle
Otroški in mladinski |
| 12:05 |
Gumballov fantastični svet: Parazit
Otroški in mladinski |
| 12:25 |
Gumballov fantastični svet: Ljubezen
Otroški in mladinski |
| 12:35 |
Gumballov fantastični svet: Prevara
Otroški in mladinski |
| 12:50 |
Gumballov fantastični svet: Napetost
Otroški in mladinski |
Disney | 11:45 |
Kiff
Film |
| 12:10 |
Kiff
Film |
| 12:35 |
Kiff
Film |
JimJam | 11:50 |
Grisu
Otroški in mladinski |
| 12:05 |
Mojster Miha
Otroški in mladinski |
| 12:16 |
Mojster Miha
Otroški in mladinski |
| 12:28 |
A veš, koliko te imam rad
Otroški in mladinski |
| 12:40 |
A veš, koliko te imam rad
Otroški in mladinski |
| 12:52 |
Zajček Bing
Otroški in mladinski |
Boomerang | 11:45 |
Lokomotivček Tomaž in prijatelji
Otroški in mladinski |
| 12:00 |
Gradbeniki z Zajčkom Dolgouščkom
Otroški in mladinski |
| 12:10 |
Gradbeniki z Zajčkom Dolgouščkom
Otroški in mladinski |
| 12:25 |
Džesikin velik mali svet: Družinska slika
Otroški in mladinski |
| 12:35 |
Džesikin velik mali svet: Družinska slika
Otroški in mladinski |
| 12:55 |
Šov Toma in Jerryja
Otroški in mladinski |
PRO7 | 11:50 |
Super krofi
Nanizanka |
| 12:20 |
Super krofi
Nanizanka |
| 12:45 |
Simpsonovi
Nanizanka |
SAT1 | 11:50 |
Zdravniška praksa
Nanizanka |
| 12:30 |
Zdravniška praksa
Nanizanka |
RTL | 11:30 |
Poročilo modrih luči
Razvedrilni |
| 12:20 |
Pa me toži!
Razvedrilni |
| 12:55 |
Pa me toži!
Razvedrilni |
RTL II | 10:15 |
Ljubo doma, kdor ga ima
Dokumentarni |
| 12:15 |
Ljubo doma, kdor ga ima: Neozdravljiva bolezen spremeni Marcovo življenje
Dokumentarni |
Super RTL | 11:50 |
ALVINNN!!! in veverički
Otroški in mladinski |
| 12:20 |
Gimnazija pošasti: Film
Film |
VOX | 11:50 |
Kraljica nakupov
Dokumentarni |
| 12:50 |
Kraljica nakupov
Dokumentarni |
3 Sat | 11:25 |
Avstrijska dediščina
Dokumentarni |
| 12:05 |
Tema
Informativni |
ZDF | 11:55 |
Danes ekspresno
Informativni |
| 12:00 |
Preprosto človeško!
Film |
| 12:15 |
Končno vdovec - čez vse gore
Film |
Kabel 1 | 11:40 |
Castle: Peta krogla
Nanizanka |
| 12:35 |
Castle: Vrtnica za vekomaj
Nanizanka |
ARD | 11:30 |
Kvarki na Prvem: Prazna baterija - Kaj pomaga proti izčrpanosti?
Izobraževalni |
| 12:00 |
Dnevnik
Informativni |
| 12:15 |
Veterinarji: Reševalci s srcem: Sprehod po plaži
Dokumentarni |
TV5 | 11:30 |
Tedenski pogled po svetu
Dokumentarni |
| 12:00 |
Mednarodno
Dokumentarni |
Fox | 11:15 |
Kosti
Nanizanka |
| 12:10 |
Dva moža in pol
Nanizanka |
| 12:35 |
Dva moža in pol
Nanizanka |
Fox Life | 11:50 |
Raymonda imajo vsi radi
Nanizanka |
| 12:10 |
Ljubim te, pravijo vsi
Film |