Program: | Ura: | Oddaja: |
Slovenija 1 | 09:50 | OŠ Ljudski vrt Ptuj in OŠ Šmarjeta ( kviz ) V 30. oddaji se za zadnji stol v finalu borijo Gabriel, Nik in Jure iz OŠ Ljudski vrt Ptuj (rumeni)...več |
| 10:25 | Infodrom ( tednik za otroke in mlade ) V današnjem Infodromu lahko izveste, kakšno je bilo na OŠ Domžale razpoloženje pred nacionalnim...več |
| 10:40 | Bratje in sestre ( oddaja za mladostnike ) Režija: Muc Ema V prvi epizodi šeste sezone Osvežilne fronte bodo glavna tema bratje in sestre. O tem, kaj pomeni biti...več |
| 11:10 | TV-izložba |
|
Slovenija 2 | 08:55 | Božena Bordon Zgodba izvorno tržaške levičarske družine Bordon je nekaj posebnega. Pripoveduje jo leta 1932 v Ljubljani...več |
|
| 11:20 | Veliki koncert Orkestra Mandolina Ljubljana z gosti, dirigent Andrej Zupan Režija: Levstik Nejc Orkester Mandolina Ljubljana je ena redkih, vsekakor pa najbolj prepoznavnih mandolinskih zasedb, ki...več |
PopTV | 09:45 | Punci iz vesolja ( Lightning Point I. ) Sezona: 1 Epizoda: 21 Igrajo: Philippa Coulthard, Lucy Fry, Jessica Green, Andrew J. Morley, Kenji Fitzgerald Zoey čuti potrebo, da Brandonu razkrije resnico o sebi. Kako je lahko njegovo dekle in mu kar naprej...več |
| 10:15 | Mali šef Slovenije ( Mali šef Slovenije VI. ) Sezona: 6 Epizoda: 9 Zadnjo polfinalno bitko s kuhalnicami bijejo Nika in Cataleya ter Julija in Jakob. Studio se spremeni...več |
| 11:10 | Sveti Maik ( St. Maik III. ) Sezona: 3 Epizoda: 3 Igrajo: Daniel Donskoy, Bettina Burchard, Vincent Krüger, Susi Banzhaf, Marie Burchard Med obiskom v domu za upokojence Maik spozna Kurta. Starec ne prenese doma za ostarele in zahteva, da...več |
Kanal A | 08:40 | Denis pokora ( Dennis the Menace ) Igrajo: Walter Matthau, Mason Gamble, Joan Plowright, Christopher Lloyd, Lea Thompson Režija: Nick Castle Dennis Mitchell je prikupen šestletni fantič svetlih las in modrih oči. Je nadvse navihan, radoveden,...več |
|
| 10:25 | Vaše zdravje, naša skrb |
| 10:45 | MotoGP - kvalifikacije VN Francije ( MotoGP - kvalifikacije ) Kvalifikacije razreda motoGP so lani pridobile na pomenu, saj določajo startni vrstni red tako za sobotno...več |
TV3 Medias | 10:00 |
Na kavi z Giannijem
Razvedrilni |
| 10:30 |
Vaše zdravje, naša skrb
Izobraževalni |
Planet TV | 10:00 |
Lov na majhne hiše
Razvedrilni |
| 10:30 |
Lov na majhne hiše
Razvedrilni |
|
| 10:58 |
Počitniške nastanitve pod soncem
Razvedrilni |
Planet 2 | 09:30 |
Kolo sreče
Razvedrilni |
| 10:39 |
TV prodaja
Propagandni program |
| 10:55 |
Leta štejejo
Razvedrilni |
Planet Eva | 09:24 |
TV prodaja
Propagandni program |
|
| 10:24 |
Počitniške nastanitve pod soncem
Razvedrilni |
KINO | 09:20 | Čudoviti um ( Beautiful Mind ) Igrajo: Russell Crowe, Ed Harris, Jennifer Connelly, Paul Bettany, Christopher Plummer Režija: Ron Howard Film je resnična zgodba o matematičnem geniju Johnu Forbesu Nashu ml. Popelje nas v leto 1947, ko Nash...več |
| 11:55 | Planet akcija ( Planet Action V. ) Sezona: 5 Epizoda: 6 Zanimiva dokumentarna serija, ki vas pripelje v zakulisje najboljših akcijskih filmov. Od kavbojskih...več |
BRIO | 09:35 | Zakon in red: Enota za posebne primere ( Law and Order: S.V.U. XVII. ) Sezona: 17 Epizoda: 3 Igrajo: Mariska Hargitay, Ice-T , Kelli Giddish, Raul Esparza, Peter Scanavino Avery Parker je transspolna najstnica, ki jo na poti iz šole domov obkoli skupina srednješolskih fantov....več |
| 10:20 | Zakon in red: Enota za posebne primere ( Law and Order: S.V.U. XVII. ) Sezona: 17 Epizoda: 4 Igrajo: Mariska Hargitay, Ice-T , Kelli Giddish, Raul Esparza, Peter Scanavino Sestradan otrok, ki ga najdejo tavati po mestnih ulicah, detektive privede na dom malomarne matere, kjer...več |
OTO | 10:05 | Ježek Sonic Boom ( Sonic Boom I. ) Sezona: 1 Epizoda: 17 Sticks naleti na škilastega losa in sedaj je prepričana, da so ona in vsi njeni prijatelji prekleti....več |
| 10:25 | Miraculous - Čarobni dragulji ( Miraculous I. ) Sezona: 1 Epizoda: 21 Na prvi pogled je Marjetka čisto običajna deklica, ki staršem pomaga v družinski pekarni, v šoli...več |
| 10:50 | Smrkci ( Smurfs I. ) Sezona: 1 Epizoda: 50 Gargamel v gozd postavi čarobno omaro s čarobnim ogledalom. Predvsem Puhlica se mora upreti skušnjavi,...več |
| 11:05 | Smrkci ( Smurfs II. ) Sezona: 2 Epizoda: 31 Na bučni dirki je Bistri neporažen prvak, ker pa ima prav butaste izjave, mu hoče Smrkoža pokazati,...več |
Šport TV 1 | 09:30 | Košarka: Četrtfinale: Cedevita Olimpija - Šentjur, druga tekma ponovitev |
|
| 11:00 | Nogomet: Augsburg - Stuttgart ponovitev |
Šport TV 2 | 09:00 | Nogomet: Augsburg - Stuttgart ponovitev |
| 11:00 | Nogomet: Maribor - Celje ponovitev |
Šport TV 3 | 09:15 | Nogomet: Paderborn - Hamburger SV ponovitev |
| 11:00 | Avtomoto šport: 5. oddaja ponovitev |
TV AS | 12:00 |
Iz dežele ob Muri
Informativni |
TV Celje | 10:00 |
Tretji polčas
Dokumentarni |
| 11:00 |
Veselica na vasi
Razvedrilni |
Net TV | 10:00 |
TV Market
Propagandni program |
| 11:00 |
Aidea: Podkast s Klemnom Selakovičem
Razvedrilni |
Slovenija 3 | 08:20 | 69. izredna seja Državnega zbora, 6. 5. 2024 ( posnetek ) Dnevni red seje:
1. Akt o odreditvi parlamentarne preiskave za ugotovitev in oceno dejanskega stanja...več |
| 12:30 | 1. slavnostna seja Odbora za zadeve Evropske unije, 7. 5. 2024 ( posnetek ) Dnevni red seje:
1. Dvajset let Slovenije v Evropski uniji |
TV Maribor | 10:00 | Tele M ( regionalna aktualno-informativna oddaja ) Epizoda: 33 Tele M je osrednja dnevna aktualno-informativna oddaja regionalnega programa Televizije Maribor, v kateri...več |
| 10:25 | Odmevi Epizoda: 33 Odmevi vsak delavnik ob 22.10 ponudijo sveže večerne novice ter analize najpomembnejših dogodkov dneva....več |
| 10:55 | Šport Epizoda: 33 Pregled športnih dogodkov bodo sodelavci športnega programa strnili v zadnji dnevnoinformativni oddaji,...več |
| 11:00 | Kultura Epizoda: 33 Kultura je kratka aktualna informativna oddaja o kulturi in umetnosti, v kateri se praviloma izpostavljajo...več |
| 11:10 | Mostovi - Hidak ( magazinska informativna oddaja ) Epizoda: 33 Az adás tartalma:
- ülésezett a Šalovci Községi MNÖK Tanácsa;
- ülésezett a Hodos Községi...več |
VTV | 09:40 |
Jutranje novice tega tedna
Informativni |
| 11:45 |
Popotniške razglednice: Ciper
Dokumentarni |
Hrvaška 1 | 09:30 |
Dobro jutro, Hrvaška
Informativni |
| 10:50 |
Prizma
Informativni |
Hrvaška 2 | 10:00 |
Župnik Brown: Skrivnosti rožnega venca
Nanizanka |
| 10:55 |
Umori v Sommerdahlu: Nazaj na konju
Nadaljevanka |
RTL televizija | 10:00 |
TV prodaja
Propagandni program |
| 10:15 |
Gasilci v Chicagu
Nanizanka |
Srbija SAT | 09:05 |
Pisanica
Razvedrilni |
| 11:00 |
Na večerji pri ...
Razvedrilni |
BKTV | 09:30 |
Spidi Kaktus TOP 8
Dokumentarni |
| 10:30 |
Štiri tačke
Dokumentarni |
Črna Gora | 10:00 |
Naša dediščana, jutarnji program
Dokumentarni |
| 12:00 |
Novice
Informativni |
BN SAT | 09:30 |
Glasbena vitrina
Razvedrilni |
| 10:30 |
Zvoki domovine
Razvedrilni |
DMSAT | 09:10 |
Glasbeni program in pogovor preko SMS-ov
Razvedrilni |
| 11:00 |
Estradne novice
Razvedrilni |
| 11:10 |
Glasbeni program in pogovor preko SMS-ov
Razvedrilni |
Avstrija 1 | 10:00 |
Čarovnica Lili
Otroški in mladinski |
| 10:25 |
Kako izuriti svojega zmaja: Branilci Berka
Otroški in mladinski |
| 10:50 |
Svobodni Spirit: Lucky in ne prav skrivno presenečenje
Otroški in mladinski |
Avstrija 2 | 09:05 |
Louis van Beethoven
Film |
| 11:10 |
Mamin ljubljenček
Film |
RAI 1 | 09:33 |
Jutro Raiuno v družini
Razvedrilni |
| 10:30 |
Pozdrav dobremu počutju
Izobraževalni |
RAI 2 | 10:05 |
Kvazar
Izobraževalni |
| 10:55 |
Vremenska napoved
Informativni |
| 11:00 |
Tenis: Internazionali BNL d'Italia
Šport |
RAI 3 | 09:15 |
Pošilja me Raitre
Razvedrilni |
| 10:35 |
Nepozabni
Razvedrilni |
| 10:40 |
Naši živalski prijatelji
Dokumentarni |
| 10:55 |
Lepa Italija
Informativni |
HBO | 08:25 |
Kavboj Bebop
Film |
| 10:21 |
Čudovito
Film |
HBO 2 | 08:56 |
Smrkci: Skrita vas
Film |
| 10:30 |
Mandelj in morski konjiček
Film |
HBO 3 | 09:45 |
Downeyjevi sanjski avtomobili: Daleč na terenu
Dokumentarni |
| 10:36 |
Sklenjen krog
Nanizanka |
Cinemax | 09:51 |
Kot še nikoli
Film |
| 11:52 |
Zadnja priložnost
Film |
Cinemax 2 | 09:36 |
Tri tisoč oštevilčenih opek
Film |
| 11:15 |
Kolikor vem
Film |
Fox Movies | 09:00 |
Dvojica za umor
Film |
| 10:50 |
Izvorna koda
Film |
Pickbox | 09:28 | Ljubezen na radiu ( Comedy, Romance ) Epizoda: LETO:2022, Savannah najamejo, da preznamči voditelja radijske oddaje. Bodo zadnjo besedo imele razlike...več |
| 10:58 | Podpisano, poslano, dostavljeno ( Comedy, Drama, Mystery ) Epizoda: S04 E04 LETO:2013, Nadaljevanje pustolovščine v Koloradu, pri kateri ekipo vodijo fotografije iz osemdesetih...več |
Discovery | 10:00 |
Brskanje po lopah: Klasični, redki in čudoviti
Dokumentarni |
| 10:30 |
Brskanje po lopah: Najboljše iz Yorkshira
Dokumentarni |
| 11:00 |
Prenove bivalnih vozil: Dvorec na kolesih
Dokumentarni |
Discovery ID | 10:00 |
Ameriška mora: Nobeno dobro delo
Nanizanka |
| 11:00 |
Ameriška mora: Pazi nase
Nanizanka |
Nat.Geographic | 10:00 |
Kitajska vizija prihodnosti: Tehnološki prevzem
Dokumentarni |
| 11:00 |
Izsušitev morja: Malaysia Airlines 370
Dokumentarni |
History Channel | 09:50 |
Skovano v ognju: Izziv s pločevino
Dokumentarni |
| 10:35 |
Skovano v ognju: Kongovski meč
Dokumentarni |
Travel Channel | 10:00 |
Ledeno zlato: Pošast iz notranjosti
Dokumentarni |
| 11:00 |
Muzejske skrivnosti: Prva letalka in še več
Dokumentarni |
Animal Planet | 09:25 |
Nori bazeni: na globokem koncu: Dobrodošli v džungli
Nanizanka |
| 10:20 |
Mojstri hiš na drevesu: Ribiški božič
Dokumentarni |
WILD NatGeo | 09:50 |
Kače v mestu: Dvojni ugriz
Dokumentarni |
| 10:40 |
Najsmrtonosnejše afriške živali: Borba za življenje
Dokumentarni |
SciFi | 10:00 |
Izgubljeno dekle: Pozdravi maščevalca
Nanizanka |
| 11:00 |
Izgubljeno dekle: Temna vila
Nanizanka |
Fox Crime | 09:35 |
Will Trent
Nadaljevanka |
| 10:30 |
Policistka na vrhu
Nanizanka |
24 Kitchen | 09:45 |
Prodaja dobrot s Tomom Kerridgeem: Sir
Izobraževalni |
| 11:00 |
Jedi z žara s Tomom Kerridgeom: Burger
Izobraževalni |
E! | 10:00 |
Samo zvezdniki
Razvedrilni |
| 10:45 |
Samo zvezdniki
Razvedrilni |
Fashion TV | 10:00 |
Modne destinacije: ZDA
Razvedrilni |
| 10:30 |
Modne destinacije: Costa Rica
Razvedrilni |
| 11:00 |
Moda za otroke
Razvedrilni |
Eurosport | 09:08 |
Snooker: Finale, svetovno prvenstvo, 17. krog
Šport |
| 10:56 |
Kolesarstvo (M): Giro d'Italia, 7. etapa: Foligno – Perugia (Itt, 40.6Km)
Šport |
Eurosport 2 | 09:30 |
Kolesarstvo (M): Giro d'Italia, 7. etapa: Foligno – Perugia (Itt, 40.6Km)
Šport |
| 11:00 |
Snooker: Finale, svetovno prvenstvo, 17. krog
Šport |
Extreme Sports | 10:00 |
Odročna pot
Šport |
| 11:00 |
Športna avantura
Šport |
MTV Hits | 10:00 |
MTV Top 20
Razvedrilni |
| 11:00 |
Non-stop hiti
Razvedrilni |
Arte | 09:50 |
Za mizo: Bad Gastein, Avstrija
Dokumentarni |
| 10:15 |
Teksas: Kavboji in delfini
Dokumentarni |
| 11:10 |
Teksas: Rodeo in Rio Grande
Dokumentarni |
CNN | 10:00 |
Novinarska pisarna s Kim Brunhuber
Informativni |
| 12:00 |
Glas Afrike: Pobudniki sprememb
Informativni |
BBC World | 10:00 |
Novice
Informativni |
| 11:00 |
Novice
Informativni |
Cartoon Netw. | 10:05 |
Craigov svet: Staro odkritje
Otroški in mladinski |
| 10:15 |
Kreg s Potoka: Rešitelj Mortimor
Otroški in mladinski |
| 10:35 |
Kreg s Potoka: Skrivnost v steklenici
Otroški in mladinski |
| 10:45 |
Kreg s Potoka: Dan trgovanja
Otroški in mladinski |
| 10:55 |
Craigov svet: Craig pri starodavni skali
Otroški in mladinski |
Disney | 09:40 |
Pokvarjena frizura
Film |
| 11:20 |
Kiff
Film |
JimJam | 10:13 |
Leo, gozdni čuvaj
Otroški in mladinski |
| 10:25 |
Radovedni Jaka
Otroški in mladinski |
| 10:36 |
Radovedni Jaka
Otroški in mladinski |
| 10:50 |
Gregor in dinozavri
Otroški in mladinski |
| 11:02 |
Poštar Pat posebna dostava
Otroški in mladinski |
Boomerang | 10:05 |
Pajek Luka
Otroški in mladinski |
| 10:15 |
Pajek Luka
Otroški in mladinski |
| 10:30 |
Alica in Lewis
Otroški in mladinski |
| 10:40 |
Alica in Lewis
Otroški in mladinski |
| 11:00 |
Grizzy in glodavčki
Otroški in mladinski |
| 11:05 |
Grizzy in glodavčki
Otroški in mladinski |
| 11:10 |
Grizzy in glodavčki
Otroški in mladinski |
PRO7 | 10:05 |
Super krofi
Nanizanka |
| 10:30 |
Super krofi
Nanizanka |
| 10:57 |
MOTZmobil
Informativni |
| 11:00 |
Super krofi
Nanizanka |
SAT1 | 10:05 |
Opazovalna služba: Specialisti
Dokumentarni |
| 11:05 |
Obalni revir
Nanizanka |
RTL | 09:40 |
Poročilo modrih luči
Razvedrilni |
| 10:35 |
Poročilo modrih luči
Razvedrilni |
RTL II | 09:15 |
Staro šaro za denar: Mauro pri Tilotu
Dokumentarni |
| 10:15 |
Ljubo doma, kdor ga ima
Dokumentarni |
Super RTL | 10:10 |
Pokémon obzorja
Otroški in mladinski |
| 10:35 |
Jade v oklepu: Zmešnjava
Otroški in mladinski |
| 10:55 |
Jade v oklepu: Pogovor
Otroški in mladinski |
VOX | 10:00 |
Zakon in red: Zločinski naklep
Nanizanka |
| 10:55 |
Zakon in red: Zločinski naklep
Nanizanka |
3 Sat | 10:00 |
Avstrijska dediščina
Dokumentarni |
| 10:40 |
Avstrijska dediščina
Dokumentarni |
ZDF | 09:55 |
Čisti +
Otroški in mladinski |
| 10:23 |
Danes ekspresno
Informativni |
| 10:25 |
Klic v sili
Nanizanka |
| 11:10 |
Preiskovalna enota Stuttgart
Nanizanka |
Kabel 1 | 09:45 |
Policijska družina: Pot v pekel
Nanizanka |
| 10:40 |
Castle: Dvojno življenje
Nanizanka |
ARD | 09:55 |
Nosorog, zebra in drugi: Kako osrečiti dame
Otroški in mladinski |
| 10:40 |
Nosorog, zebra in drugi: Apartma za medene tedne
Otroški in mladinski |
TV5 | 10:00 |
Droni
Film |
| 10:30 |
7 dni na planetu
Informativni |
| 11:00 |
Dnevnik teritorijev
Informativni |
Fox | 09:25 |
Kosti
Nanizanka |
| 10:20 |
Kosti
Nanizanka |
Fox Life | 09:50 |
Raymonda imajo vsi radi
Nanizanka |
| 10:20 |
Raymonda imajo vsi radi
Nanizanka |
| 10:50 |
Raymonda imajo vsi radi
Nanizanka |