Program: | Ura: | Oddaja: |
Slovenija 1 | 15:10 | TV-izložba |
| 15:25 | Poti do duševnega zdravja ob izgubi sluha Konec aprila je Zveza društev gluhih in naglušnih Slovenije v Ljubljani pripravila mednarodno konferenco...več |
| 15:40 | TV-izložba |
| 15:55 | Rojaki ( oddaja o zamejcih ) V oddaji Rojaki, namenjeni Slovencev v zamejstvu in po svetu bomo predstavili Katoliško prosvetno društvo...več |
|
Slovenija 2 | 15:20 | Iztok Mlakar Režija: Šmuc Aleksander V ciklu glasbenih oddaj Moj klasični hit boste lahko znane Slovence spoznali na prav poseben način,...več |
|
| 15:45 | Pesem Evrovizije 2024, 2. predizbor iz Malmöja V drugem predizboru 68. Pesmi Evrovizije, ki ga bomo spremljali v živo iz Arene Malmö, se bo predstavilo...več |
PopTV | 14:10 | Obsedena z učiteljem ( My Teacher, My Obsession ) Igrajo: Laura Bilgeri, Lucy Loken, Rusty Joiner, Alexandria DeBerry Režija: Damian Romay Srednješolka Riley poskuša najti nove prijatelje, potem ko so jo premestili na novo šolo, kjer je...več |
| 16:00 | Vaše zdravje, naša skrb |
| 16:10 | Ljubezen za Valentine ( Meet My Valentine ) Igrajo: Scott Wolf, Courtney Ford, Brady Smith, Jay Black, Kristen Miller Režija: Brian Herzlinger Ko Tom izve, da ima zaradi raka pred seboj samo še nekaj mesecev življenja, se odloči, da bo svoji...več |
Kanal A | 14:55 | MotoGP - sprint dirka VN Francije ( MotoGP - sprint dirka ) Najrazburljivejše dirkanje se po lanski premieri letos nadaljuje. Sobotna dirka polovične dolžine,...več |
|
| 15:40 | Top Gear ( Top Gear XXVII. ) Sezona: 27 Epizoda: 5 V tokratni epizodi si Chris, Freddie in Paddy zadajo posebno misijo. Trije voditelji se odločijo, da...več |
| 16:20 | Veliki pokovci ( Big Bang Theory VIII. ) Sezona: 8 Epizoda: 17 Igrajo: Johnny Galecki, Jim Parsons, Kaley Cuoco-Sweeting, Simon Helberg, Kunal Nayyar Sheldon in Amy se odločita, da si bosta kupila hišnega ljubljenčka. Toda v trgovini si Sheldon premisli,...več |
TV3 Medias | 15:15 |
TV prodaja
Propagandni program |
| 15:30 |
Čarokuhinja pri atu
Izobraževalni |
| 15:45 |
Klepet ob kavi
Razvedrilni |
Planet TV | 15:07 |
Počitniške nastanitve pod soncem
Razvedrilni |
|
| 16:04 |
Umori na podeželju
Nanizanka |
Planet 2 | 14:51 |
Nogomet (Ž): ŽNK Ljubljana – ŽNK Radomlje Medex, Ženska nogometna liga Triglav Zdravje
Šport |
| 17:14 |
Pri Črnem Petru
Razvedrilni |
Planet Eva | 14:50 |
Kraljica mojih sanj
Nadaljevanka |
| 15:42 |
Z varuško na počitnice
Film |
|
KINO | 14:15 | Detektivka Aurora Teagarden ( Aurora Teagarden Mystery 3: Three Bedrooms, One Corpse ) Igrajo: Candace Cameron Bure, Lexa Doig, Marilu Henner, Yannick Bisson, Bruce Dawson Režija: Lynne Stopkewich Ko nekdanja knjižničarka Aurora ''Ro'' Teagarden svoj talent posveti nepremičninskim...več |
| 16:05 | Ljubezen za božič ( Golden Christmas 3 ) Igrajo: Shantel VanSanten, Rob Mayes, Orson Bean, Mark Famiglietti, Nikki Deloach Režija: Michael Feifer Heather je simpatična režiserka v malem gledališču, kjer mora za praznike pripraviti božično predstavo....več |
BRIO | 15:05 | Bivši na plaži: Sezona slavnih ( Celebrity Ex on the Beach I. ) Sezona: 1 Epizoda: 15 Joey doživi največji šok v svojem življenju, medtem ko se eden od bivših spektakularno vrne v finale....več |
| 16:05 | Bivši na plaži: Sezona slavnih ( Celebrity Ex on the Beach II. ) Sezona: 2 Epizoda: 1 Čaka nas nova sezona resničnostnega šova Bivši na plaži, v katerem samski zvezdniki iščejo ljubezen....več |
OTO | 15:10 | Miraculous - Čarobni dragulji ( Miraculous I. ) Sezona: 1 Epizoda: 23 Na prvi pogled je Marjetka čisto običajna deklica, ki staršem pomaga v družinski pekarni, v šoli...več |
| 15:30 | Poišči me v Parizu ( Find Me in Paris III. ) Sezona: 3 Epizoda: 17 Igrajo: Jessica Lord, Rik Young, Eubha Akilade, Castle Rock, Caitlin-Rose Lacey Armando plesalcem razdeli teste nadarjenosti in mladi nadobudneži z rezultati niso zadovoljni. A bližajo...več |
| 16:00 | Maša in medved ( Masha and the Bear V. ) Sezona: 5 Epizoda: 7 Mašo in medota obiščejo opice z zabavno napravo iz lunaparka, po kateri mahneš s težkim kladivom...več |
| 16:15 | Smrkci ( Smurfs I. ) Sezona: 1 Epizoda: 26 Kuhar je seveda avtoriteta na področju kuhanja in peke. Nato pa Smrklili začne pripravljati vaflje,...več |
Šport TV 1 | 15:00 | Nogomet: Boj za obstanek, tretji del prvič |
| 15:25 | Nogomet: Leipzig - Werder Bremen živo |
|
Šport TV 2 | 15:00 | Nogomet: 37. oddaja ponovitev |
| 15:25 | Nogomet: Borussia Mönchengladbach - Eintracht Frankfurt živo |
Šport TV 3 | 15:00 | Avtomobilizem: Magazin, 4. oddaja ponovitev |
| 15:25 | Nogomet: Freiburg - Heidenheim živo |
TV AS | 16:30 |
Posnetek tekme
Šport |
TV Celje | 14:35 |
Ženska arena
Razvedrilni |
| 15:35 |
Tedenska izdaja
Informativni |
Net TV | 14:00 |
Nežni umori
Film |
| 15:45 |
TV Market
Propagandni program |
| 16:15 |
7. mednarodna razstava starodobnih vozil Avto Moto Klasika 2024
Kulturno-umetniški |
Slovenija 3 | 14:00 | 23. nujna seja Odbora za izobraževanje, znanost in mladino, 9. 5. 2024 ( posnetek ) Dnevni red seje:
1. "Kako bomo izboljšali sistem vajeništva?" |
| 17:00 | Novinarska konferenca po nadaljevanju pogajanj o prenovi plačnega sistema v javnem sektorju |
TV Maribor | 15:15 | Iz dežele ob Muri, TV AS Epizoda: 33 Pomurje in Porabje veže zgodovinska in kulturna povezanost. Porabje je bilo geografsko, kulturno in...več |
| 15:55 | Slovenski utrinki ( oddaja madžarske TV ) Epizoda: 33 Apartmajska zgradba v Andovcih. Namenjena bo gostom domačega kulturnega in turističnega društva.
Hiška...več |
| 16:20 | 3. Festival pod Pohorjem, Oplotnica 2019, 1. del ( narodno-zabavna glasba ) Epizoda: 33 V maju smo na grajskem dvorišču v Oplotnici posneli 3. Festival pod Pohorjem. Gre za mlad narodno-zabavni...več |
VTV | 13:15 |
Videostrani, obvestila
Propagandni program |
| 15:30 |
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
Razvedrilni |
| 16:00 |
Jutranji pogovori 2
Razvedrilni |
TV Koper | 15:10 | Un paese di primule e caserme |
| 16:15 | L'universo e`... replay In occasione del 50° anniversario, che TV Koper-Capodistria ha celebrato nel 2021, abbiamo ricordato...več |
Hrvaška 1 | 14:00 |
Iskrice nad Brooklynom
Film |
| 15:40 |
Kraljeva družina: Skrivnosti monarhije: Ljubezen in dolžnost
Dokumentarni |
Hrvaška 2 | 15:00 |
Karate, Evropsko prvenstvo, Zadar
Šport |
| 17:09 |
Pred Evrovizijo: Baby Lasagna
Razvedrilni |
RTL televizija | 13:40 |
Rokomet, pokal Gjensidige: Hrvaška - Argentina
Šport |
| 15:30 |
Pridi, ugani, zmagaj
Razvedrilni |
Srbija SAT | 14:55 |
TV obrazi:... Kot ves ostali svet
Dokumentarni |
| 16:20 |
Čizmaši
Film |
BKTV | 14:00 |
Četrtkova podoknica
Razvedrilni |
| 15:30 |
Moja zgodba: Darko Đurić
Dokumentarni |
| 16:00 |
Moč glasbe nas združuje
Razvedrilni |
Črna Gora | 15:10 |
Blic biznis
Informativni |
| 15:30 |
Dnevnik 1
Informativni |
| 15:45 |
Zgodba Zemlje
Dokumentarni |
| 16:15 |
Poglejmo se
Izobraževalni |
BN SAT | 14:20 |
Razglednica iz Chicaga
Razvedrilni |
| 16:00 |
Dnevnik 1
Informativni |
| 16:20 |
Zapisano u času
Dokumentarni |
DMSAT | 14:10 |
Glasbeni program in pogovor preko SMS-ov
Razvedrilni |
| 16:00 |
Marketing
Informativni |
| 16:10 |
Estradne novice
Razvedrilni |
| 16:20 |
Glasbeni program in pogovor preko SMS-ov
Razvedrilni |
Avstrija 1 | 15:00 |
MAMI
Nadaljevanka |
| 15:25 |
Dok 1: Retro trend: Zakaj radi živimo v včerajšnjem
Dokumentarni |
| 16:10 |
Čas v sliki - hiter pregled
Informativni |
| 16:15 |
Hokej na ledu (M): Avstrija - Danska: IIHF svetovno prvenstvo 2024, Češka
Šport |
Avstrija 2 | 15:00 |
Gorski zdravnik: Odločitev s posledicami
Nadaljevanka |
| 15:45 |
Gorski zdravnik: Slepo zaupanje
Nadaljevanka |
RAI 1 | 15:00 |
Prehod na severo-zahod
Dokumentarni |
| 16:00 |
Po njegovi podobi
Verski |
RAI 2 | 14:00 |
Kolesarstvo (M): Dirka po Italiji, 8. etapa: Spoleto - Prati di Tivo
Šport |
| 17:15 |
O etapi: 8. etapa: Spoleto - Prati di Tivo
Šport |
RAI 3 | 15:00 |
Tv Talk
Razvedrilni |
| 16:30 |
Kapljice nafte
Informativni |
HBO | 14:01 |
Možje v črnem 2
Film |
| 15:30 |
Čudežna ženska
Film |
HBO 2 | 13:54 |
Pustolovščine gospoda Peabodyja in Shermana
Film |
| 15:26 |
Scott Pilgrim proti vsem
Film |
HBO 3 | 14:08 |
Creed: Rojstvo legende
Film |
| 16:21 |
Nočne ptice
Film |
Cinemax | 14:42 |
Zgodbe iz kostanjevih gozdov
Film |
| 16:05 |
Možati Joseph Chambers
Film |
Cinemax 2 | 14:45 |
Radikal
Film |
| 16:55 |
Izpovedi bleferja Felixa Krulla
Film |
Fox Movies | 15:05 |
Peter Pan
Film |
| 17:25 |
Igre lakote: Upor
Film |
Pickbox | 14:58 | Lewis ( Crime, Drama, Mystery ) Epizoda: S08 E05 LETO:2006, Lewisov ugled je ogrožen, ko prvi primer, ki ga je preiskoval, spet odprejo, nove umore pa...več |
| 15:48 | Lewis ( Crime, Drama, Mystery ) Epizoda: S08 E06 |
Discovery | 15:00 |
Mejna kontrola: Italija
Dokumentarni |
| 16:00 |
Mejna kontrola: Italija
Dokumentarni |
Discovery ID | 15:00 |
Ameriške pošasti: Srce zabave
Nanizanka |
| 16:00 |
Ko misliš, da nekoga dobro poznaš: Zlo v Idahu
Nanizanka |
Nat.Geographic | 15:00 |
Opuščene gradnje: Kanjon El Dorado
Dokumentarni |
| 16:00 |
Opuščene gradnje: Bunker za mafijo
Dokumentarni |
History Channel | 15:15 |
Nerazložljivo z Williamom Shatnerjem: Lov na skrite zaklade
Dokumentarni |
| 15:55 |
Največji lovi na zaklade: Flota zakladov iz leta 1715
Dokumentarni |
Travel Channel | 15:00 |
Muzejske skrivnosti
Dokumentarni |
| 16:00 |
Gradnja na Aljaski: Mišična moč
Dokumentarni |
Animal Planet | 15:00 |
Vse o psih: posebne epizode: Pasme za vsak življenjski slog
Dokumentarni |
| 16:00 |
Vse o psih: posebne epizode: Najbolj ekstremne pasme
Dokumentarni |
WILD NatGeo | 15:05 |
Sovražni planet: Vladarji ledenega okolja
Dokumentarni |
| 15:55 |
Skrivnosti hobotnice: Spreminjanje oblike
Dokumentarni |
SciFi | 14:00 |
Megapotres 20,0
Film |
| 16:00 |
Amerika se potaplja
Film |
Fox Crime | 15:15 |
Skrivnosti madame Blanc
Nadaljevanka |
| 16:15 |
Will Trent
Nadaljevanka |
24 Kitchen | 14:05 |
Gordon, Gino in Fred: velika božična pečenka
Izobraževalni |
| 15:35 |
Jamijeve hitre in preproste jedi
Izobraževalni |
| 16:10 |
Skrivnosti Italije z Alex Polizzi
Izobraževalni |
E! | 15:00 |
Glej, kaj se bo zgodilo, v živo
Razvedrilni |
| 15:30 |
Glej, kaj se bo zgodilo, v živo
Razvedrilni |
| 16:00 |
E! ! Live From the Red Carpet: The 2024 Met Gala: Prod Year 2024
Razvedrilni |
Fashion TV | 15:00 |
Oblikovalci
Razvedrilni |
| 15:30 |
Oblikovalci
Razvedrilni |
| 16:00 |
Modni najstniki
Razvedrilni |
Eurosport | 17:34 |
Gorsko kolesarstvo (M): UCI svetovni pokal v spustu, Fort William
Šport |
Eurosport 2 | 14:46 |
Formula E: Berlin, 9. krog
Šport |
| 16:11 |
Vzdržljivostno dirkanje: FIA WEC, 6 ur Spaja, 3. krog
Šport |
Extreme Sports | 15:00 |
Športna avantura
Šport |
| 15:30 |
Športna avantura
Šport |
| 16:00 |
IMMAF
Šport |
MTV Hits | 15:00 |
Evropski dance hiti
Razvedrilni |
| 16:00 |
Hitlista vikenda
Razvedrilni |
Arte | 13:55 |
Ameriški bizon: Vrnitev simbola
Dokumentarni |
| 15:50 |
Bravados
Film |
CNN | 15:00 |
Smerconish
Informativni |
| 16:00 |
Oddaja Chrisa Wallacea
Informativni |
BBC World | 15:00 |
Novice
Informativni |
| 15:30 |
Potovanja
Dokumentarni |
| 16:00 |
Novice
Informativni |
Cartoon Netw. | 15:20 |
Dajmo, najstniški velikani!: Bil sem ljudje
Otroški in mladinski |
| 15:30 |
Dajmo, najstniški velikani!: Metrični sistem proti svobodi
Otroški in mladinski |
| 15:40 |
Dajmo, najstniški velikani!: Sovjetski fantje
Otroški in mladinski |
| 15:55 |
Craigov svet: Ognjene odločitve
Otroški in mladinski |
| 16:05 |
Craigov svet: Legenda o knjižnici
Otroški in mladinski |
Disney | 15:10 |
Hailey bo uspelo
Otroški in mladinski |
| 15:35 |
Hailey bo uspelo
Otroški in mladinski |
| 16:00 |
Pretty, Frankie in Scary
Nanizanka |
JimJam | 15:19 |
Učimo se s Timijem
Otroški in mladinski |
| 15:25 |
Paddles: Ljubki polarni medvedek
Otroški in mladinski |
| 15:39 |
Simon
Otroški in mladinski |
| 15:43 |
Taina in Amazonovi skrbniki
Otroški in mladinski |
| 15:55 |
Taina in Amazonovi skrbniki
Otroški in mladinski |
| 16:08 |
Leo, gozdni čuvaj
Otroški in mladinski |
| 16:19 |
Leo, gozdni čuvaj
Otroški in mladinski |
Boomerang | 15:20 |
Pikapolonica Lu in prijatelji
Otroški in mladinski |
| 15:30 |
Alica in Lewis
Otroški in mladinski |
| 15:40 |
Alica in Lewis
Otroški in mladinski |
| 16:00 |
Gradbeniki z Zajčkom Dolgouščkom
Otroški in mladinski |
| 16:10 |
Gradbeniki z Zajčkom Dolgouščkom
Otroški in mladinski |
PRO7 | 15:10 |
Veliki pokovci
Nanizanka |
| 15:35 |
Reci mi Kat
Nadaljevanka |
| 16:05 |
Reci mi Kat
Nadaljevanka |
SAT1 | 14:55 |
Naše življenje naš denar
Film |
| 15:55 |
Naše življenje naš denar
Film |
RTL | 15:00 |
Ulrich Wetzel - Kazensko sodišče
Dokumentarni |
| 15:50 |
Ulrich Wetzel - Kazensko sodišče
Dokumentarni |
RTL II | 14:15 |
Ljubo doma, kdor ga ima
Dokumentarni |
| 16:15 |
Ljubo doma, kdor ga ima
Dokumentarni |
Super RTL | 15:15 |
Zamudnik Nate
Otroški in mladinski |
| 15:30 |
Zamudnik Nate
Otroški in mladinski |
| 15:40 |
Zamudnik Nate
Otroški in mladinski |
| 15:50 |
Zamudnik Nate
Otroški in mladinski |
| 16:05 |
Zamudnik Nate
Otroški in mladinski |
| 16:15 |
Zamudnik Nate
Otroški in mladinski |
VOX | 14:50 |
Kraljica nakupov
Dokumentarni |
| 15:50 |
Kraljica nakupov
Dokumentarni |
3 Sat | 15:10 |
Narava na vrtu
Dokumentarni |
| 15:35 |
Doživetja v Avstriji: Država se prebuja
Dokumentarni |
| 16:00 |
Mamin ljubljenček
Film |
ZDF | 15:15 |
Gotovina za redke primerke
Razvedrilni |
| 16:10 |
Policisti iz Rosenheima
Nanizanka |
Kabel 1 | 14:30 |
Castle: Tretji moški
Nanizanka |
| 15:25 |
Operacija Havaji: Past
Nadaljevanka |
| 16:20 |
K1 Novice
Informativni |
ARD | 14:00 |
Na pomoč, moja sestra prihaja!
Film |
| 15:30 |
Sanjski par
Film |
TV5 | 15:00 |
Ragbi: Top 14
Šport |
| 17:00 |
Nori ep belgijske televizije
Dokumentarni |
Fox | 14:55 |
London je padel
Film |
| 17:00 |
Duhovi
Nanizanka |
Fox Life | 15:15 |
Gasilci v Chicagu
Nanizanka |
| 16:10 |
Dobre težave
Nanizanka |