Program: | Ura: | Oddaja: |
PopTV | 22:55 | Novinec ( Rookie II. ) Sezona: 2 Epizoda: 6 Igrajo: Nathan Fillion, Alyssa Diaz, Richard T. Jones, Titus Makin Jr., Melissa O'Neil, Eric Winter Los Angelesu grozi raketni napad, kar povzroči kaos in negotovost. Policisti poskušajo ohranjati red...več |
| 23:45 | Črni seznam ( Blacklist IX. ) Sezona: 9 Epizoda: 20 Igrajo: James Spader, Diego Klattenhoff, Harry Lennix, Amir Arison, Laura Sohn, Hisham Tawfiq Da bi odkril identiteto svojega sovražnika, Red s pomočjo agentov začne preiskovati ''letečo''...več |
Kanal A | 23:20 | UEFA Liga Evropa in Konferenčna liga – Vrhunci dneva ( UEFA Europa Conference League 2023/2024 - Vrhunci dneva ) Epizoda: 14 Po prenosu tekme UEFA Liga Evropa sledi še oddaja Vrhunci dneva, v kateri bodo strnili najzanimivejše...več |
| 23:50 | Denis pokora ( Dennis the Menace ) Igrajo: Walter Matthau, Mason Gamble, Joan Plowright, Christopher Lloyd, Lea Thompson Režija: Nick Castle Dennis Mitchell je prikupen šestletni fantič svetlih las in modrih oči. Je nadvse navihan, radoveden,...več |
|
TV3 Medias | 22:30 |
Živi življenje
Izobraževalni |
|
| 23:50 |
Faktor
Informativni |
BRIO | 23:00 | MacGyver ( MacGyver II. ) Sezona: 2 Epizoda: 11 Igrajo: Lucas Till, George Eads, Tristin Mays, Justin Hires, Meredith Eaton Policija prekine božično praznovanje ekipe in aretira Maca zaradi terorizma, saj so v zgradbi, ki jo...več |
| 23:55 | Zakon in red: Enota za posebne primere ( Law and Order: S.V.U. XVII. ) Sezona: 17 Epizoda: 4 Igrajo: Mariska Hargitay, Ice-T , Kelli Giddish, Raul Esparza, Peter Scanavino Sestradan otrok, ki ga najdejo tavati po mestnih ulicah, detektive privede na dom malomarne matere, kjer...več |
TV AS | 22:00 |
Pomurski info
Informativni |
| 00:00 |
Iz arhiva
Razvedrilni |
|
Slovenija 3 | 23:15 | Dnevnik Slovencev v Italiji Dnevnik Slovencev v Italiji je informativna oddaja, v kateri novinarji poročajo predvsem o dnevnih dogodkih...več |
| 23:40 | Odmevi Odmevi vsak delavnik ob 22.10 ponudijo sveže večerne novice ter analize najpomembnejših dogodkov dneva....več |
TV Maribor | 23:10 | Romana Bider Tokratna gostja voditelja dr. Jožeta Možine bo gospa Romana Bider, ustanoviteljica pobude Vseposvojitev...več |
| 00:00 | Rokomet (M) - kvalifikacije za SP 2025: Slovenija - Švica ( posnetek iz Kopra ) ***** |
TV Koper | 23:25 | Dnevnik Slovencev v Italiji Dnevnik Slovencev v Italiji je informativna oddaja, v kateri novinarji poročajo predvsem o dnevnih dogodkih...več |
| 23:50 | Infocanale |
|
Hrvaška 2 | 22:59 |
Dober boj: Druščina razkrinka morilca Jeffreyja Epsteina
Nanizanka |
| 23:56 |
Vera: Krvavi denar
Nanizanka |
RTL televizija | 23:05 |
Direktno
Informativni |
| 23:40 |
Vse o Stevu
Film |
Srbija SAT | 23:25 |
Dnevnik kulture
Kulturno-umetniški |
|
| 23:40 |
Oko magazin
Informativni |
Črna Gora | 23:15 |
Podkast- Še vedno smo zeleni
Razvedrilni |
| 00:00 |
Festival košarke
Šport |
BN SAT | 22:50 |
TV serija
Nadaljevanka |
| 23:45 |
Glas Amerike
Informativni |
DMSAT | 23:20 |
Glasbeni program in pogovor preko SMS-ov
Razvedrilni |
| 00:00 |
Marketing
Informativni |
Avstrija 1 | 23:35 |
Euro sanje
Razvedrilni |
| 23:40 |
Nogomet: UEFA Evropska liga in konferenca - Povratna igra
Šport |
Avstrija 2 | 22:20 |
Beethovnova Deveta bo stara 200 - Jubilej Dunajskih filharmonikov
Kulturno-umetniški |
|
| 23:40 |
Louis van Beethoven
Film |
RAI 1 | 23:25 |
Od vrat do vrat
Informativni |
| 23:55 |
Večerna poročila
Informativni |
| 00:00 |
Od vrat do vrat
Informativni |
RAI 3 | 21:20 |
Zgodba o moji ženi
Film |
| 00:00 |
Nočna črta
Informativni |
HBO 2 | 22:56 |
Majhne laži
Nadaljevanka |
| 23:46 |
Prekletnik: Življenje in zločini Roberta Dursta
Dokumentarni |
Cinemax 2 | 22:11 |
Kot v nebesih
Film |
| 23:40 |
Dekle je letelo
Film |
Discovery | 23:00 |
Goli in prestrašeni: Bližnja srečanja
Razvedrilni |
| 00:00 |
Lovci na zaklade
Razvedrilni |
Discovery ID | 23:00 |
Umor pod petkovimi nočnimi lučmi: Umor Championa
Nanizanka |
| 00:00 |
Reševanje primera s Paulo Zahn: Kladivo in prah
Nanizanka |
Nat.Geographic | 23:00 |
Nacistične megagradnje: Ameriška vojna: Japonska utrdba
Dokumentarni |
| 23:55 |
Letališče v Dubaju
Dokumentarni |
History Channel | 23:15 |
Skovano v ognju: Naginata
Dokumentarni |
| 23:55 |
Skovano v ognju: Temna stran
Dokumentarni |
Travel Channel | 23:00 |
V primežu paranormalnega: Umobolnica Trans-Allegheny
Dokumentarni |
| 00:00 |
Najstrašnejši kraji: Ladja trpečih duš
Dokumentarni |
Animal Planet | 23:00 |
Bil sem plen
Nanizanka |
| 00:00 |
Bil sem plen
Nanizanka |
WILD NatGeo | 23:10 |
Kraljice: Savana
Dokumentarni |
| 00:00 |
Kače v mestu: Dvojni ugriz
Dokumentarni |
SciFi | 22:00 |
Ministrstvo za čas: Razveljavitev časa
Nanizanka |
| 23:50 |
Črna sirota: Odmevi: Joyceov paradoks
Nanizanka |
Fox Crime | 23:00 |
Zakon in red: Organizirani kriminal
Nanizanka |
| 00:00 |
Preiskovalci na delu: NCIS
Nanizanka |
24 Kitchen | 23:10 |
Donal Skehan kuha doma
Izobraževalni |
| 23:40 |
Donal Skehan kuha doma
Izobraževalni |
E! | 23:00 |
Zavoženo
Razvedrilni |
| 00:00 |
Glej, kaj se bo zgodilo, v živo
Razvedrilni |
Fashion TV | 23:30 |
Oblikovalci
Razvedrilni |
| 00:00 |
Spodnje perilo
Razvedrilni |
Eurosport | 22:00 |
Kolesarstvo (M): Giro d’Italia, 6. etapa: Torre Del Lago Puccini - Rapolano Terme (180km)
Šport |
| 00:00 |
Plezanje (M): Finale, svetovni pokal, Salt Lake City
Šport |
Eurosport 2 | 23:56 |
Gorsko kolesarstvo (M): UCI svetovni pokal v spustu, Fort William
Šport |
Extreme Sports | 23:00 |
Norec na potovanju
Dokumentarni |
| 00:00 |
Serija Drift Allstars: Prepiri in izgorelost
Šport |
CNN | 23:30 |
Šport po svetu
Informativni |
| 00:00 |
Prvi korak z Julio Chatterley
Informativni |
BBC World | 23:30 |
Težke besede
Informativni |
| 00:00 |
Mednarodne novice
Informativni |
Cartoon Netw. | 23:35 |
Gumballov fantastični svet: Drama
Otroški in mladinski |
| 23:50 |
Gumballov fantastični svet: Prijatelj
Otroški in mladinski |
| 00:00 |
Gumballov fantastični svet: Mojster
Otroški in mladinski |
Disney | 23:25 |
Phineas in Ferb
Otroški in mladinski |
| 23:50 |
Phineas in Ferb
Otroški in mladinski |
JimJam | 23:35 |
Zajček Bing
Otroški in mladinski |
| 23:43 |
Zbiranje značk v Chuggingtonu
Otroški in mladinski |
| 23:47 |
Oswald
Otroški in mladinski |
| 23:59 |
Oswald
Otroški in mladinski |
Boomerang | 23:35 |
Gradbeniki z Zajčkom Dolgouščkom
Otroški in mladinski |
| 23:50 |
Grizzy in glodavčki
Otroški in mladinski |
| 00:00 |
Grizzy in glodavčki
Otroški in mladinski |
SAT1 | 22:55 |
In še genialni
Razvedrilni |
| 23:55 |
In še genialni
Razvedrilni |
RTL | 00:00 |
Graciano Rocchigiani: Srce boksarja
Dokumentarni |
Super RTL | 23:00 |
Na kraju zločina: Miami
Nanizanka |
| 23:55 |
Na kraju zločina: Miami
Nanizanka |
Fox | 23:20 |
Dva moža in pol
Nanizanka |
| 23:50 |
Veliki pokovci
Nanizanka |
Fox Life | 23:00 |
Gasilci v Chicagu
Nanizanka |
| 23:55 |
Dinastija
Nadaljevanka |