Program: | Ura: | Oddaja: |
Slovenija 1 | 13:00 | Prvi dnevnik V Prvem dnevniku ob 13.00 se lahko vsak dan v letu hitro in učinkovito seznanite z vsemi najpomembnejšimi...več |
| 13:15 | Šport V prvih dnevnih športnih poročilih vas bomo seznanili z najpomembnejšimi rezultati tekmovanj, ki so...več |
| 13:25 | Šola za prvake ( avstrijska nadaljevanka ) Režija: Hartl Dominik, Moder Johanna Nikki želi odkriti, zakaj njegovega očeta krivijo za smrt dijaka Paula Zeilerja, zato obišče njegove...več |
Slovenija 2 | 11:35 | Dobro jutro Vabljeni, da se tudi ob torkih prebujate z nami! Prva ura bo posvečena aktualnemu dogajanju in pregledu...več |
|
| 14:55 | Rojaki, oddaja o zamejcih V oddaji obiščemo Stolico za slovenski jezik v Gradcu, ki velja za prvo katedra za slovenščino na...več |
|
PopTV | 13:00 | Vaše zdravje, naša skrb |
| 13:15 | MasterChef Slovenija ( MasterChef Slovenija X. ) Sezona: 10 Epizoda: 1 MasterChef Slovenija nas pozdravlja z jubilejno, deseto sezona šova. Čas je, da 15 novih kuharjev nabrusi...več |
Kanal A | 13:00 | Mentalist ( Mentalist III. ) Sezona: 3 Epizoda: 10 Igrajo: Simon Baker, Robin Tunney, Tim Kang, Owain Yeoman, Amanda Righetti Patrick in ostali preiskujejo smrt moškega, preoblečenega v Božička. Glede na to, da je močno smrdel...več |
| 14:00 | Vaše zdravje, naša skrb |
TV3 Medias | 13:00 |
Vaše zdravje, naša skrb
Izobraževalni |
|
| 14:00 |
Čarokuhinja pri atu
Izobraževalni |
Planet TV | 12:27 |
Sulejman Veličastni
Nadaljevanka |
| 13:29 |
TV prodaja
Propagandni program |
| 13:44 |
Večerja za 5
Razvedrilni |
Planet 2 | 12:00 |
Jutro na Planetu
Izobraževalni |
| 14:00 |
TV prodaja
Propagandni program |
|
Planet Eva | 12:57 |
Ljubezen ali prijateljstvo
Nadaljevanka |
| 13:23 |
Ljubezen ali prijateljstvo
Nadaljevanka |
| 13:50 |
Zdravnik brez vesti
Nadaljevanka |
KINO | 12:10 | Moj angel ( My Angel ) Igrajo: Joseph Phillips, Timothy Spall, Brenda Blethyn, Celia Imrie Režija: Stephen Cookson Ali verjamete v angele? Ko njegovo mamo zbije avtomobil in se znajde v kritičnem stanju, je najstnik...več |
| 14:00 | Mreža laži ( Web of Lies ) Igrajo: Shoshana Bush, Spencer Neville, Sarah Fischer, Kris Sidberry Režija: Terrence Hayes Whitney, vplivnica na družbenih omrežjih, se preseli nazaj v svoj rojstni kraj, da bi začela novo...več |
|
BRIO | 12:50 | Pisarna ( Office V. ) Sezona: 5 Epizoda: 26 Igrajo: Steve Carell, Rainn Wilson, John Krasinski, Jenna Fischer, B.J. Novak, Ed Helms Michael mora posredovati v sporu znotraj svoje nove prodajne ekipe. Dwight skliče skrivni sestanek v...več |
| 13:20 | Pisarna ( Office V. ) Sezona: 5 Epizoda: 27 Igrajo: Steve Carell, Rainn Wilson, John Krasinski, Jenna Fischer, B.J. Novak, Ed Helms Da bi odpravil napeto ozračje v pisarni, Michael za svoje uslužbence priredi disko klub, kjer naj bi...več |
| 13:45 | Pisarna ( Office V. ) Sezona: 5 Epizoda: 28 Igrajo: Steve Carell, Rainn Wilson, John Krasinski, Jenna Fischer, B.J. Novak, Ed Helms Michael in Holly se ponovno srečata na letnem pikniku podjetja Duner Mifflin, kjer morata pripraviti...več |
OTO | 13:00 | Smrkci ( Smurfs I. ) Sezona: 1 Epizoda: 13 Smrkci dobijo obisk iz vesolja. K njim pride vesoljček in čeprav je še majhen, so Smrkci sprva nekoliko...več |
| 13:25 | Radovedni Jaka ( Guess with Jess I.+II. ) Sezona: 1 Epizoda: 38 Jaka, Jona in Janž tekmujejo, kdo bo hitrejši navzdol po zasneženem hribu. Jaka sicer hitro teče,...več |
| 13:45 | Govoreči Tom in prijatelji ( Talking Tom and Friends V. ) Sezona: 5 Epizoda: 22 Tomov sosed Rok sproži največjo iskalno akcijo v zgodovini človeštva. Izginil je njegov internetni...več |
| 13:55 | Slugterra ( Slugterra I. ) Sezona: 1 Epizoda: 17 Globoko v podzemlju se nahaja svet, prežet z majhnimi živalmi, ki imajo posebne moči in ki lahko spremenijo...več |
Šport TV 1 | 13:00 | Nogomet: Borussia Dortmund - Eintracht Frankfurt ponovitev |
| 15:00 | Nogomet: Köln - Leipzig ponovitev |
Šport TV 2 | 13:00 | Nogomet: Darmstadt - Bayern München ponovitev |
|
| 15:00 | Ekstremni športi: 18. oddaja ponovitev |
Šport TV 3 | 12:30 | Nogomet: Heerenveen - Feyenoord ( Any Day ) ponovitev |
| 14:30 | Ekstremni športi: 18. oddaja ( Any Day ) ponovitev |
TV AS | 12:20 |
Pomurski info
Informativni |
| 15:00 |
Oglasi
Propagandni program |
TV Celje | 15:30 |
Video strani
Informativni |
Net TV | 13:00 |
Regionalno
Informativni |
| 13:30 |
Dolga pot hujšanja
Dokumentarni |
Slovenija 3 | 13:30 | Prvi dnevnik V Prvem dnevniku ob 13.00 se lahko vsak dan v letu hitro in učinkovito seznanite z vsemi najpomembnejšimi...več |
| 14:00 | 5. redna seja Preiskovalne komisije o ugotavljanju morebitne politične odgovornosti nosilcev javnih funkcij zaradi suma nedopustnega političnega vmešavanja v delo policije ( prenos ) Dnevni red seje:
1. Izvajanje dokazov:
a) zaslišanje priče: Darko Muženič ob 14. uri,
b) zaslišanje...več |
TV Maribor | 13:05 | Čutim Mladi se želite več pogovarjati o čustvih in med odraščanjem so ta lahko tudi zelo močna. Poznamo...več |
| 13:30 | dr. Joso Vukman, matematik ( pogovorna oddaja ) Dr. Joso Vukman se je rodil leta 1946 v Pirovcu pri Šibeniku, njegov oče je bil delavec v Litostroju,...več |
VTV | 12:40 |
Videostrani, obvestila
Propagandni program |
| 15:30 |
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
Razvedrilni |
TV Koper | 14:00 | Tv transfrontaliera - TG Regionale FVG Telegiornale regionale del Friuli Venezia Giulia.
Regionalni dnevnik v italijanskem jeziku za FJK.
|
Hrvaška 1 | 12:20 |
Dva svetova, ena ljubezen
Nadaljevanka |
| 13:20 |
Obljuba
Nadaljevanka |
Hrvaška 2 | 12:37 |
Reševanje vrta: Southampton West End
Razvedrilni |
| 13:28 |
Pireneji z Michaelom Portillom: Čustveno iskanje
Film |
RTL televizija | 12:35 |
Sanjske sanje
Nadaljevanka |
| 13:40 |
Večerja za 5
Izobraževalni |
Srbija SAT | 13:00 |
En dober dan
Razvedrilni |
| 14:45 |
Gastronomad
Razvedrilni |
BKTV | 13:00 |
Regionalno: 20. obletnica TD Občine Duplek
Kulturno-umetniški |
| 15:00 |
Z županom: Ivan Žagar
Informativni |
Črna Gora | 13:00 |
Festival nogometa
Šport |
| 14:00 |
Novice
Informativni |
| 14:05 |
Zapisana CG
Dokumentarni |
BN SAT | 12:20 |
Naključni partnerji
Informativni |
| 14:00 |
Novice
Informativni |
DMSAT | 13:00 |
Oddaja: Večer z ...
Razvedrilni |
| 14:00 |
Estradne novice
Razvedrilni |
Avstrija 1 | 12:40 |
Preiskovalna enota Donava: Vidim nekaj, česar tine vidiš
Nanizanka |
| 13:20 |
Monk: Gospod Monk in zaposleni meseca
Nanizanka |
| 14:05 |
Monk: Gospod Monk in šov
Nanizanka |
Avstrija 2 | 13:00 |
Čas v sliki
Informativni |
| 13:18 |
Vreme
Informativni |
| 13:20 |
Aktualno po eni
Informativni |
| 14:00 |
Silvija kuha
Izobraževalni |
RAI 1 | 11:55 |
Opoldan
Razvedrilni |
| 13:30 |
Poročila
Informativni |
| 14:05 |
Dobri časi
Razvedrilni |
RAI 2 | 13:00 |
Poročila
Informativni |
| 13:30 |
Običaji in družba
Informativni |
| 13:50 |
Medicina 33
Izobraževalni |
| 14:00 |
Ura je dve
Razvedrilni |
RAI 3 | 12:45 |
Zgodbe
Razvedrilni |
| 13:15 |
Preteklost in sedanjost
Dokumentarni |
| 14:00 |
Deželna poročila
Informativni |
HBO | 11:45 |
Madeleinin taksist
Film |
| 13:15 |
Gran Turismo
Film |
HBO 2 | 12:15 |
Igra zaupanja
Film |
| 14:00 |
Nemirna
Film |
HBO 3 | 12:55 |
Prijatelji
Nanizanka |
| 13:20 |
Barbie
Film |
Cinemax | 11:10 |
Kot še nikoli
Film |
| 13:10 |
Obljube
Film |
Cinemax 2 | 12:15 |
Afera Thomasa Crowna
Film |
| 14:10 |
Morje časa
Film |
Fox Movies | 11:15 |
Bohemian Rhapsody
Film |
| 13:55 |
Helenini ljubezni
Film |
Pickbox | 11:43 | Agatha Christie: Poirot ( Crime, Drama, Mystery, Thriller ) Epizoda: S04 E01 LETO:1992, Trije ljudje so žrtve umora, ob truplih pa so kopije železniške vozovnice. Poirotu se morilec...več |
| 13:33 | Lewis ( Crime, Drama, Mystery ) Epizoda: S02 E02 LETO:2006, Lewis preiskuje umor starega dona iz Oxforda, ki načrtuje festival, in razkrije povezavo...več |
Discovery | 13:00 |
Prenove v kmečkem stilu
Dokumentarni |
| 14:00 |
Prenove v kmečkem stilu
Dokumentarni |
Discovery ID | 13:00 |
Mreža laži: Morilka v spletni klepetalnici
Nanizanka |
| 14:00 |
Telesne kamere: Napad iz zasede
Nanizanka |
Nat.Geographic | 13:00 |
Katastrofa v zraku: Usodna fiksacija
Dokumentarni |
| 14:00 |
Za zapahi v tujini: Zločin in kazen: Pekel s hašom
Dokumentarni |
History Channel | 12:50 |
Zastavljalnica: Generacijski prepad
Dokumentarni |
| 13:15 |
Zastavljalnica: Prišel, videl, zastavil
Dokumentarni |
| 13:55 |
Zastavljalnica: Utihni
Dokumentarni |
Travel Channel | 13:00 |
Aljaški trikotnik: Pogrešani Douglas
Dokumentarni |
| 14:00 |
Skrivnostna izginotja: Atlantida: Izgubljeni dokazi
Nanizanka |
Animal Planet | 13:05 |
Pitbuli in bivši kaznjenci: Nepopisan list
Nanizanka |
| 14:00 |
Reševalni varuhi: Operacija proti preprodajalcu psov
Nanizanka |
WILD NatGeo | 12:40 |
Divji Kongo: Reka pošasti
Dokumentarni |
| 13:25 |
Divji Kongo: King Kongov brlog
Dokumentarni |
SciFi | 13:00 |
Čarovnice: Sedem let čarovništva
Nanizanka |
| 14:00 |
Xena, bojevniška princesa: Zapuščina
Nanizanka |
Fox Crime | 13:05 |
Mojstri za zločine
Nadaljevanka |
| 14:05 |
Zakon in red: Organizirani kriminal
Nanizanka |
24 Kitchen | 13:05 |
Čudovita peka z Juliet Sear
Izobraževalni |
| 14:00 |
Indija Luka Nguyena: Coimbatore
Izobraževalni |
E! | 13:00 |
Hhiša zlobnežov
Razvedrilni |
| 14:00 |
Preobrazba telesa s Khloé Kardashian
Razvedrilni |
Fashion TV | 13:00 |
Top fotografiranja
Razvedrilni |
| 13:30 |
Top fotografiranja
Razvedrilni |
| 14:00 |
Poročna oblačila
Razvedrilni |
Eurosport | 12:09 |
Snooker: 1. krog
Šport |
| 15:11 |
Biatlon (Ž): Skupinski start, svetovni pokal, Canmore
Šport |
Eurosport 2 | 13:00 |
Smučarski skoki (M): Raw Air, svetovni pokal, Vikersund
Šport |
| 13:30 |
Smučarski skoki (M): Raw Air, svetovni pokal, Vikersund
Šport |
| 14:00 |
Kolesarstvo (M): Volta Ciclista a Catalunya
Šport |
Extreme Sports | 12:00 |
Mreža
Šport |
| 14:00 |
Proti valovom
Šport |
MTV Hits | 11:00 |
Non-stop hiti
Razvedrilni |
| 15:00 |
Današnji top hiti
Razvedrilni |
Arte | 12:40 |
Vabilo na potovanje
Dokumentarni |
| 13:25 |
Vabilo na potovanje
Dokumentarni |
CNN | 13:00 |
Novinarska pisarna z Amaro Walker
Informativni |
| 14:00 |
Povezani svet
Informativni |
BBC World | 13:00 |
Novice
Informativni |
| 13:30 |
Novice
Informativni |
| 14:00 |
Novice
Informativni |
Cartoon Netw. | 13:05 |
Gumballov fantastični svet: Pica
Otroški in mladinski |
| 13:25 |
Nove Looney Tunes: Šerpa Bugs
Otroški in mladinski |
| 13:29 |
Nove Looney Tunes: Vzgoja prašiča
Otroški in mladinski |
| 13:34 |
Nove Looney Tunes: Kva-snemalec
Otroški in mladinski |
| 13:39 |
Nove Looney Tunes: Gospod Littlechin in Phoenix
Otroški in mladinski |
| 13:44 |
Nove Looney Tunes: Kot kralj
Otroški in mladinski |
| 13:55 |
Nove Looney Tunes: Amaduckus
Otroški in mladinski |
| 14:02 |
Nove Looney Tunes: Enkrat na led
Otroški in mladinski |
| 14:07 |
Nove Looney Tunes: Iskanje krav
Otroški in mladinski |
Disney | 13:00 |
Zlobneži mesta Valley View
Nanizanka |
| 13:25 |
Ravenin dom
Otroški in mladinski |
| 13:50 |
Ravenin dom
Otroški in mladinski |
JimJam | 13:08 |
Zajček Bing
Otroški in mladinski |
| 13:18 |
Simon
Otroški in mladinski |
| 13:23 |
Simon
Otroški in mladinski |
| 13:28 |
Simon
Otroški in mladinski |
| 13:35 |
Jagodka
Otroški in mladinski |
| 14:02 |
Leo, gozdni čuvaj
Otroški in mladinski |
Boomerang | 13:00 |
Šov Toma in Jerryja
Otroški in mladinski |
| 13:10 |
Šov Toma in Jerryja
Otroški in mladinski |
| 13:25 |
Šov Toma in Jerryja
Otroški in mladinski |
| 13:30 |
Šov Toma in Jerryja
Otroški in mladinski |
| 13:35 |
Šov Toma in Jerryja
Otroški in mladinski |
| 13:45 |
Šov Toma in Jerryja
Otroški in mladinski |
| 14:00 |
Gospod Fižolček
Otroški in mladinski |
PRO7 | 12:55 |
Kako sem spoznal vajino mamo
Nanizanka |
| 13:20 |
Kako sem spoznal vajino mamo
Nanizanka |
| 13:50 |
Sodobna družina
Nanizanka |
SAT1 | 13:00 |
Opazovalna služba: Specialisti
Dokumentarni |
| 14:00 |
Opazovalna služba: Specialisti
Dokumentarni |
RTL | 12:00 |
Točno ob dvanajstih
Informativni |
| 15:00 |
Barbara Salesch - Kazensko sodišče
Dokumentarni |
RTL II | 12:55 |
Staro šaro za denar: Mauro pri Horstu
Dokumentarni |
| 13:55 |
Revni Nemci: Benz barake
Dokumentarni |
Super RTL | 12:50 |
Karate ovca
Otroški in mladinski |
| 13:10 |
Gromka hiša: Pošastna podgana / Zombie Apokalipsa
Otroški in mladinski |
| 13:40 |
Spuži Kvadratnik
Otroški in mladinski |
| 13:50 |
Spuži Kvadratnik
Otroški in mladinski |
| 14:05 |
ALVINNN!!! in veverički
Otroški in mladinski |
VOX | 12:55 |
Na kraju zločina: Miami
Nanizanka |
| 13:50 |
Vox novice
Informativni |
| 14:00 |
Moj otrok, tvoj otrok - kako ga vzgojiti?
Dokumentarni |
3 Sat | 12:45 |
Angleška vrtna umetnost: Odkrivajmo z biovrtnarjem Karlom Plobergerjem
Dokumentarni |
| 13:10 |
Radioaktivni volkovi
Dokumentarni |
| 13:55 |
Z volkovi pod odejo: Ernstbrunn
Dokumentarni |
ZDF | 12:10 |
Opoldanski magazin
Informativni |
| 14:00 |
Danes - v Nemčiji
Informativni |
Kabel 1 | 12:55 |
Preiskovalci na delu: NCIS: Pod vodo
Nanizanka |
| 13:55 |
Preiskovalci na delu: NCIS: Minimalna varnost
Nanizanka |
ARD | 12:10 |
Opoldanski magazin
Informativni |
| 14:00 |
Dnevnik
Informativni |
TV5 | 12:31 |
Sarah Bernhardt
Film |
| 13:30 |
Dnevnik belgijske radiotelevizije
Informativni |
| 13:55 |
Življenje naprej
Nadaljevanka |
Fox | 12:40 |
Lucifer
Nanizanka |
| 13:30 |
Hooten in lady Alex
Nanizanka |
Fox Life | 12:55 |
Nekdo od nas laže
Nadaljevanka |
| 13:55 |
Chicaški zdravniki
Nanizanka |