Program: | Ura: | Oddaja: |
Eurosport | 00:31 |
Biatlon (Ž): Skupinski start, svetovni pokal, Canmore
Šport |
Eurosport | 01:05 |
Biatlon (Ž): Skupinski start, svetovni pokal, Canmore
Šport |
Eurosport | 01:34 |
Kolesarstvo (M): Milano-San Remo
Šport |
Eurosport | 03:00 |
Snooker: World Open, 1. krog
Šport |
|
Eurosport | 05:00 |
Smučarski skoki (M): Raw Air, svetovni pokal, Vikersund
Šport |
|
Eurosport | 05:30 |
Smučarski skoki (M): Raw Air, svetovni pokal, Vikersund
Šport |
Eurosport | 06:03 |
Smučarski skoki (M): Raw Air, svetovni pokal, Vikersund
Šport |
Eurosport | 06:26 |
Snooker: World Open, 1. krog
Šport |
Eurosport | 07:26 |
Snooker: 1. krog
Šport |
Eurosport | 10:25 |
Biatlon (Ž): Skupinski start, svetovni pokal, Canmore
Šport |
|
Eurosport | 10:56 |
Biatlon (M): Skupinski start, svetovni pokal, Canmore
Šport |
Eurosport | 11:26 |
Alpsko smučanje (Ž): Veleslalom, 2. vožnja, svetovni pokal, Saalbach Hinterglemm
Šport |
Eurosport | 11:58 |
Alpsko smučanje (M): Slalom, 2. vožnja, svetovni pokal, Saalbach Hinterglemm
Šport |
Eurosport | 12:24 |
Snooker: 1. krog
Šport |
Eurosport | 15:30 |
Biatlon (Ž): Skupinski start, svetovni pokal, Canmore
Šport |
Eurosport | 16:00 |
Biatlon (M): Skupinski start, svetovni pokal, Canmore
Šport |
|
Eurosport | 16:30 |
Smučarski tek (Ž): 10 km skupinski start, svetovni pokal, Falun
Šport |
Eurosport | 17:00 |
Smučarski tek (M): 20 km skupinski start, svetovni pokal, Falun
Šport |
Eurosport | 17:30 |
Alpsko smučanje (Ž): Veleslalom, 2. vožnja, svetovni pokal, Saalbach Hinterglemm
Šport |
Eurosport | 18:00 |
Kolesarstvo (M): Volta Ciclista a Catalunya
Šport |
Eurosport | 18:30 |
Kolesarstvo: Kolesarska oddaja
Šport |
|
Eurosport | 19:00 |
Snooker: World Open, 1. krog
Šport |
Eurosport | 21:00 |
Formula E: Svetovno prvenstvo, pregled, Sao Paulo
Šport |
Eurosport | 22:00 |
Kolesarstvo (M): Volta Ciclista a Catalunya
Šport |
Eurosport | 23:00 |
Surfanje
Šport |
Eurosport | 23:55 |
Minuta
Šport |
Eurosport | 00:00 |
Snooker: World Open, 1. krog
Šport |
Eurosport | 01:30 |
Smučarski skoki (Ž): Raw Air, svetovni pokal, Vikersund
Šport |
Eurosport | 02:00 |
Smučarski tek (Ž): 10 km skupinski start, svetovni pokal, Falun
Šport |
Eurosport | 02:30 |
Smučarski tek (M): 20 km skupinski start, svetovni pokal, Falun
Šport |
Eurosport | 03:00 |
Snooker: World Open, 1. krog
Šport |
|
Eurosport | 05:00 |
Alpsko smučanje (Ž): Veleslalom, 2. vožnja, svetovni pokal, Saalbach Hinterglemm
Šport |
Eurosport | 05:45 |
Alpsko smučanje (M): Slalom, 2. vožnja, svetovni pokal, Saalbach Hinterglemm
Šport |